Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

:D

Brac

Aksentijević

Raul

Kovačević

Subic

Tomic

Noma

Mrka

Arsa

Travancic ako se oporavio (Golubović)

Stojanovic Slavisa

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kako sad ? 3-1 ?

Pa zar se nasa skola fudbala ne raspada ?

Gradina, javi se

I ostatak generacije 2003 je jak . Biti blizance tako da povuku decu sa terena na poluvremenu govori kako je tu generaciju trenirao bivsi trener . Sreca te dece je sto ih je uzeo Vlada Djordjevic, koji odlicno radi. Skola je u problemu sa svim generacijama sto se trenera tice .Osim pomenute generacije 2003 trenere imaju i generacije omladinaca1999/2000 , te kadeti 2001.Generacija 2002 je ostala bez trenera (smenjen a nema novog ), a mladje generacije jos ne treniraju .
Link to comment

Ekipa u Staroj Pazovi razradjuje taktiku za meceve sa Zemunom i Macvom.Pitam se gde sedi Pakult dok treniraju tamo nema suprotne tribine.Znači nemamo uvid ni ko kako trenira , ko je in ko out

Link to comment

Apostolovića nema ? Znači li to da je povreda takve prirode ili nesto drugo

Odakle znam, nisam ja u Radničkom :) 

 

Verovatno je povreda malo komplikovanija, da će pauzirati poduže, pa zato nije licenciran.

Link to comment

Dobro be sto se odma pronalazis vec smo imali debatu reko sam generalno ne licno tebi.

Pa ne  bre brate, kao da ti nisi "naš"...pa rekoh da vidim koji smo to mi. 

 

Stvari su takve, kao što je opisala Gradina. Niko neće da radi s decom (treneri), jedno po jedno godište se osipa. Propadalo pokušava da spreči neizbežno na taj način što pokušava da opstruira OFK Radnički.....a kako pročitasmo "nikad veće ineteresovanje" za omladinsku školu.

 

P.S. prosta stvar, ako Nišlija zapuca preko 200 km u svoj rodni grad da gleda utakmicu svog kluba, apsolutno razumem koji su mu motivi i kakva mu je emocija. Šta mislite koji su motivi nekog ko iz drugog grada predje isto toliko da bi gledao Radnički, a do sada nikad nije ni prošao kroz Niš.

Link to comment

Bre, bre, kod men` se gosti drukcije docekuju. :P

 

Čekaj, sad smo u gužvu da bi ti priredili "astalnu projekciju"....spremamo se za Ugrinovačku, poviše Gardoša. Ti si dokon, samo jedan forum imaš pa mož se zajebavaš :P

Link to comment

Čekaj, sad smo u gužvu da bi ti priredili "astalnu projekciju"....spremamo se za Ugrinovačku, poviše Gardoša. Ti si dokon, samo jedan forum imaš pa mož se zajebavaš :P

Ja sam vam usput, pre Gardosa, cisto da se okrepite. :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...