Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Op 2:1!

 

 

ovo što je upravo odigrao ćelavi miletić, nijedan štoper u crno belom dresu nije odigrao zadnjih 10 godina.

 

Pošto ne gledam tekmu, jel ovo pohvala istom ili sarkazam?

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Pošto ne gledam tekmu, jel ovo pohvala istom ili sarkazam?

 

povukao loptu sa šesnaesterca, prošao 40 metara sa loptom, odigrao dupli pas sa jovanovićem i asistirao sumi za 2:0

 

nije ni pohvala nego oduševljenje

Edited by twisted
Link to comment

dođoh malopre sa stejdiuma, ne baš naročito lepo veče u hramu fudbala. počelo je kao da će se ponoviti mačva, al kurac, bili smo jalovi ka dve jalovine. igramo viktorije prvo poluvreme, a javor imao više dobrih šansi. kljajić ispoljio zavidnu dozu sigurnosti na golu. ova dvojica u vezi, kososvić i jevtović, ja bih to izmarširao iz kluba, nek idu tri pičke materine. janković takođe tu negde, to je beskrajno davljenje i neko alibi dodavanje, vraćanje nazad, bežte u kurac više. monir i vulićević se trudili, štoperi bez mnogo posla, miletić bolji od ostojića. đurđević preorao teren, al nije mu baš išlo, no dao je gol, to se i očekuje od njega. tawamba indisponiran, zaslužena izmena.

 

suma. jak na lopti, ima samopouzdanje, samo da preuzme dirigentsku palicu i biće pravi vođa tima. ja sam za sad zadovoljan.

 

loša utakmica.

Link to comment

Mogao bi Kljaja i u repku. Da ga ne ureknem.

pre ćeš videti bufona

 

 

Investicija se već isplaćuje

braćo i sestre, posle lažnog bebeta, tunižanskog maradone, raznoraznih crnih gazela koje smo dovlačili iz javora ko belgijanci iz konga doveli smo superligaškog neimara. kad uđe u top formu seidubica™ će moći sam da igra protiv ovih kokezinih pajsera. to izgleda kao kad deca operisana od fudbala igraju isti, pa uđe neki vršnjak koji trenira u petlićima partizana, za ovih dvadesetak min deluje kao križanac moreire, ćire i đanija

 

natočimo vinjak i uživajmo

 

 

:)

 

e

moca je peder sa zapada

<_<

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Moj neki utisak meča.

 

Kosović nema šta više da traži u Partizanu. Strašno koliko je mekan i samo da neko malo jače krene na njega, izgubi loptu i odmah se otvara kontra. Takođe je i prilično spor. Mesto zadnjeg veznog je izuzetno odgovorno tako da tu za njega nema mesta. On te zadatke ne može da ispuni, barem ne u Partizanu.

Opasno sam se iznervirao i kod primljenog gola. Stoji kao panj na nekih 10 metara od gola, čuva sam sebe. Ima tu gadnu osobinu da se krije po terenu kao neka kukavica. Više cenim zato Jankovića od njega, makar nije kukavica, traži loptu ide u duel...jebiga, često je i izgubi i slabašan je fizički ali se makar trudi duplo više od njega.

 

El Monir je ponovo pokazao koliko je kvalitetan igrač u ofanzivi. On i Suma u tom drugom poluvremenu su držali tu levu stranu napada prilično dobro.

Strašno što moramo da trpimo starog Miletića jer mu je robovlasnik Rajo Božović. Rekoh već jednom, dajte tom Raji 300.000 evra i neka ga vodi u zetu.

 

Ćelavi Miletić je pravo osveženje. Jak, stamen, čvrst, pa čak i brz. Ume i kontru da povuče, fantastična asistencija za gol, Sume. Mora se naći mesta za njega u prvih 11. Janković opet prilično slabo danas, vidi se veliki trud, ali...loše je to sve. Danas mi je i Pantić bio isto loš, pa i sebičan. Morao je Đurđeviću da asistira kod one šanse, bio je Đuka sam 9 metara od gola. Upropastio je siguran gol.

 

Suma osim što je dao gol, ajde to se i očekuje od njega, mnogo mi se više svideo što je par puta bio dobar u defanzivi, oduzimao je lopte javorovcima pored Kosovića koji stoji pored njega kao neki duduk i gleda. Biće Suma odlično pojačanje.

 

Radin je bio dosta čvršći na sredini od ostalih, šteta što nije licenciran za evropu, on bi mi imao pre mesto u timu nego devojčica Kosović.

 

Mali Jovanović samo neka ovako nastavi, od njega očekujem fantastičnu karijeru. Talenat je i to odličan! 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

šutne desnom, a od leve uđe

:Hail:

 

levom daje golove, desne se i sam plaši

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

šutne desnom, a od leve uđe

:Hail:

 

levom daje golove, desne se i sam plaši

 

Samo da nam ostane i Leo makar do januara. Kakav bi to bio tandem ove jeseni :Hail: !!!

Link to comment

dođoh malopre sa stejdiuma, ne baš naročito lepo veče u hramu fudbala. počelo je kao da će se ponoviti mačva, al kurac, bili smo jalovi ka dve jalovine. igramo viktorije prvo poluvreme, a javor imao više dobrih šansi. kljajić ispoljio zavidnu dozu sigurnosti na golu. ova dvojica u vezi, kososvić i jevtović, ja bih to izmarširao iz kluba, nek idu tri pičke materine. janković takođe tu negde, to je beskrajno davljenje i neko alibi dodavanje, vraćanje nazad, bežte u kurac više. monir i vulićević se trudili, štoperi bez mnogo posla, miletić bolji od ostojića. đurđević preorao teren, al nije mu baš išlo, no dao je gol, to se i očekuje od njega. tawamba indisponiran, zaslužena izmena.

 

suma. jak na lopti, ima samopouzdanje, samo da preuzme dirigentsku palicu i biće pravi vođa tima. ja sam za sad zadovoljan.

 

loša utakmica.

 

Pošto si bio na stadionu, reci nam molim te kako smo po tebi izgledali kondiciono? Meni je delovalo kao da su većina igrača polumrtvi (izuzimajući Sumu koji je očigledno došao fizički nespreman u Partizan). Imamo li mi uopšte kondicionog trenera, odnosno da li je Đuka doveo nekoga ili je tu i dalje onaj Filipović koji je baš loš kond.trener?

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...