Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

nisam moca al sam bio na utakmici

 

nismo izgledali strašno. npr na samom kraju đurđa je istrčao kontru poput brzog voza

pre će biti da su bili psihički ispumpani, nego fizički nespremni

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

nisam moca al sam bio na utakmici

 

nismo izgledali strašno. npr na samom kraju đurđa je istrčao kontru poput brzog voza

pre će biti da su bili psihički ispumpani, nego fizički nespremni

 

ok hvala. mislio sam da je samo moca bio na tekmi. 

 

čitam neke negativne komentare na netu povodom naše fizičke spreme, pa reko da proverim.

 

By the way, kada si već tu a bio si na tekmi: Kako ti deluje ćelavi Miletić uživo? Ono što se može videti preko tv-a je da je nažalost uspeo da ispadne dva puta, prešao ga onaj Javorov klinja ali generalno mi ne deluje lošije od ćirkovića...šta više, ostojić mi je nekako danas bio nesigurniji, kao i protiv olija (u odnosu na ćirka).

Naravno utisak dodatno "soli" sigurno  činjenica da smo danas imali ona dva kratera na mestu zadnjih bezveznih (jevta i kosović). delovalo je da je radin dosta "glumio" evertona kada je ušao u igru.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pošto si bio na stadionu, reci nam molim te kako smo po tebi izgledali kondiciono? Meni je delovalo kao da su većina igrača polumrtvi (izuzimajući Sumu koji je očigledno došao fizički nespreman u Partizan). Imamo li mi uopšte kondicionog trenera, odnosno da li je Đuka doveo nekoga ili je tu i dalje onaj Filipović koji je baš loš kond.trener?

pa nisam baš primetio da su bili polumrtvi, mada nije ovo utakmica gde se može to gledati, kampovali smo na njihovoj polovini. napadači su vršili presing (posebno đurđević) na zadnju liniju sve do 93. minuta, nisu stali.

Link to comment

nisam moca al sam bio na utakmici

 

nismo izgledali strašno. npr na samom kraju đurđa je istrčao kontru poput brzog voza

pre će biti da su bili psihički ispumpani, nego fizički nespremni

bio sam na istoku, i gledam baš da nema nekog na "našem mestu", ali te ne videh.

Link to comment

pa nisam baš primetio da su bili polumrtvi, mada nije ovo utakmica gde se može to gledati, kampovali smo na njihovoj polovini. napadači su vršili presing (posebno đurđević) na zadnju liniju sve do 93. minuta, nisu stali.

 

ok, hvala. da, radijus kretanja je i morao biti makar duplo manji jer su se javorovci uglavnom branili.

Link to comment

ulaz m pa gore

 

 

Partizan u avgustu:

 

02.08. Olimpijakos

05.08. Spartak (A)

09.08. Vozdovac (H)

13.08. Vojvodina (A)

UCL/UEL

19.08. Napredak (H)

UCL/UEL

26.08. Zvezda (A)

 

čeka nas paklen kolovoz koji će nam umnogome odrediti ovu sezonu

verovatno će nešto biti i odloženo

Link to comment

lijunardo ode u metz za 4.2 mil €
:Hail:
hvala mu za titulu i jogu bonito što nam je pružio. ***



sad ivice trk u šopingna stovarište i ne zaboravi spisak

Edited by teacher
Link to comment

auuuuuuuuuuuu pa gde sad

 

mada, odlična naplata. bedak je jedino što se sve ovo nije odigralo pre mesec dana. sad bismo bili hladne glave. 

 

drugo, sad kad bi uprava rešila da makar milion da za nekog štopera/veznjaka i bog da nas vidi

Edited by twisted
Link to comment

auuuuuuuuuuuu pa gde sad

 

mada, odlična naplata. bedak je jedino što se sve ovo nije odigralo pre mesec dana. sad bismo bili hladne glave. 

 

drugo, sad kad bi uprava rešila da makar milion da za nekog štopera/veznjaka i bog da nas vidi

pa već su doveli šumu, za 1,65 milki, on je ta zamena za lea, amisliš valjda da će se uprava isprsiti za još jednog kvalitetnog igrača

- mada prodali su i necu hm, definitivno fali kršteno krilo a i love imaju, 11 milki su dobili od prodaje trojice igrača ovog leta, a odlazni rok još nije gotov....

- kockali su se sa leom, hteli su i jare i pare, da nas uvede u lš ili le preko play off-a, sada kada je jasno da možemo samo do le preko zadnjeg kola u le, odnosno da zarada ne može biti veća od 4 milke i da je i to na dugačkom štapu zahvaljujući očajnim rezultatima favorita u kval za lš koji mogu da gurnu pfc među nepovlašćene na žrebu, rešili su da odmah uzmu lovu....

Link to comment

ili drugacije receno dobili su sta su zasluzili.

Ne moze se ni u LE sa kosovicem, jankovicem, ostojicem, cirkovicem, mileticem.

Prvo napravi respektabilnu ekipu u svim delovima tima pa onda napadaj.

Ne pravi se ekipa za evropu sa jednim nespremnim igracem kojeg si kupio za 1,5 mil.evra.

Djukic kaze da veruje u ovu ekipu. Onda izvoli majstore uvedi nas makar u le.

Link to comment

Djordje ulazili smo mi i sa gorim ekipama u LE, kada smo bili nosioci. Od toga da li cemo biti i ovaj put sve zavisi. Mada... 2:4 sutra, i dajte taj Seltik.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...