Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Djordje ulazili smo mi i sa gorim ekipama u LE, kada smo bili nosioci. Od toga da li cemo biti i ovaj put sve zavisi. Mada... 2:4 sutra, i dajte taj Seltik.

Ja sam skeptik sto se ove sezone tice. Umesto da pojacamo ekipu mi je oslabljujemo.

Jbg, u 4.kolo bilo kog takmicenja ne dolzzi se slucajno. Cak i da smo povlasceni vecina tih ekipa koja su stigla dotle ce doci posle izbacivanja jednog protivnika koji su manjevise egal sa njima a u trecem kolu su izbacili nekog ko je realno jaci od njih po koeficijentu.

Nije svaki dan petak. Ne desava se cesto da sudija u jednoj utakmici ponisti cist gol protivniku (lukake) i da protivnik umesto lopte sutne busen krticnjaka.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ja sam skeptik sto se ove sezone tice. Umesto da pojacamo ekipu mi je oslabljujemo.

Jbg, u 4.kolo bilo kog takmicenja ne dolzzi se slucajno. Cak i da smo povlasceni vecina tih ekipa koja su stigla dotle ce doci posle izbacivanja jednog protivnika koji su manjevise egal sa njima a u trecem kolu su izbacili nekog ko je realno jaci od njih po koeficijentu.

Vidiš, Partizan će u četvrto kolo LE da dođe slučajno.

Link to comment

Vidiš, Partizan će u četvrto kolo LE da dođe slučajno.

Partizan ce da dodje u 4.kolo samo uz izbacivanje jednog protivnika - buducnost.

Da smo sada u kval. LE to bi bio ekvivalent protivnika za drugo kolo.

Link to comment

Partizan ce da dodje u 4.kolo samo uz izbacivanje jednog protivnika - buducnost.

Da smo sada u kval. LE to bi bio ekvivalent protivnika za drugo kolo.

Ne razumem šta hoćeš da kažeš. Ne znam ni da li ti sam razumeš.

Link to comment

Kada sam rekao da ne dolaze ekipe u zadnje (4.) kolo slucajno mislio sam prevashodno na ekipe koje dolaze do cetvrtog kola putem takmicenja kvalifikacija za LE.

Da bi dosao do 4.kola moras izbaciti nekog protivnika u 3.kolu koji je ranga olimpijakosa ili za nijansu slabiji (sparta prag).

Sa druge strane nazalost velika je verovatnoca da sada ispadnu I neki ludogorec,bate ili kopenhagen sto nas automatski baca u nepovlascene pa je tim pre nas plasman u grupe le jos upitniji, jer onda treba izbaciti neki bordo, bilbao ili milan.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Partizan se zaista dogovorio sa Mecom, radi o cifri od 4.000.000 evra, a to je u razgovoru sa srpskim medijima pred put u Atinu potvrdio i generalni direktor Miloš Vazura.

Portal "Mondo" prenosi da je Vazura rekao da samo od Leonarda zavisi da li će transfer biti obavljen jer se čeka da Brazilac dogovori svoje uslove.

"Mi smo se dogovorili sa Mecom, ali Leonardo još nije i čekamo epilog njihovih pregovora", rekao je Vazura.

Trenutna situacija je takva da Mec nudi 1.200.000 evra Leonardu na godišnjem nivou, ali Brazilcu ne odgovara ta suma jer fudbaleri u Francuskoj plaćaju porez koji iznosi 45% od ugovorene plate.

Nije teško sabrati "dva i dva", Leonardo bi na godišnjem nivou zarađivao nešto više od 650.000 evra a to je manje od onoga što Brazilac želi, posebno ako se uzme u obzir da su uslovi u Saudijskoj Arabiji i Emiratima dosta bolji.

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/crno-na-belo-evo-od-cega-zavisi-leonardov-transfer-u-mec-309170.html

 

Kad se ne bi racunala ova zajebancija oko odlaska Leonarda, ovo je odlican posao. Dosao za dzabe, doneo duplu krunu i odlazi za dobre pare.

Edited by El Patron
Link to comment

56jdsOc.jpg?1

 

 

:Hail:  

 

Kakav je samo ringišpil u glavama mnogih napravio Majstor pokazavši da nije onome kome je namenjeno, već kome je joga bonito.

Bilo je zadovoljstvo...

Link to comment

lijunardo ode u metz za 4.2 mil €

:Hail:

hvala mu za titulu i jogu bonito što nam je pružio. ***

 

Hvala mu a sad neka se tera u tri pm i više ne vraća. Neka Mecu i njegovim navijačima deli pouke o ljubavi, bogu i fudbalu koji igra iz svih mogućih razloga osim za pare. E, da, i neka tamo odbija da trenira i simulira povrede pa da vidimo koliko će od godišnje plate da mu ostane na računu.

 

Užasno me zrači neprofesionalizam.

Link to comment

Hvala mu a sad neka se tera u tri pm i više ne vraća. Neka Mecu i njegovim navijačima deli pouke o ljubavi, bogu i fudbalu koji igra iz svih mogućih razloga osim za pare. E, da, i neka tamo odbija da trenira i simulira povrede pa da vidimo koliko će od godišnje plate da mu ostane na računu.

 

Užasno me zrači neprofesionalizam.

 

+1

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...