Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Za one koji ne zele da citaju ovaj intervju, pise I da klub nije dobio nikakvu ponudu 6 miliona od arapa.

 

Spinovanje I pisanje po Partizanu samo takvo od strane medija.

I ja sam se upecao sve mislivshi da taj covek hoce da ide, nece da trenira...a ponude konkretne nema.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

madera™

 

neko je kačio post sa yt ludog pantare u kome je, tako mi deluje, objašnjena situacija sa lijuom i onim njegovim menadžerom

 

a do utorka će ovaj da opet okači nešto na instagram, pa će maderašima da da municiju

a kukali smo na tutu i njegovo instagramisanje, koje je bilo samo all we need is love

 

e

treba mu, za njegovo dobro, privremeno ukinuti nalog na instagramu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Intervju Leonarda novostima:

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:677121-Leonardo-za-Novosti-Igracu-za-tim-i-navijace

 

Jbt, ovo postaje sve očiglednije oko Leonarda kako madera plete mrežu.

 

Pa njega ladno ne intersuju nikakvi arapi. :lol:

 

Interesuje ga samo Olimpijakos i da bude što spremniji za taj dvomeč... I nada se da će moći da igra svih 90 minuta, ali će trener odlučiti, naravno.

Imao je bol u primicaču pa zato nije trenirao u petak. Znači Ivica je pričao istinu žurnalu kada je to rekao. Meni bilo smešno jer je čuveni primicač u pitanju :D

Jutros je normalno trenirao.

 

Pročitajte intervju, veoma poučno šta nam rade mediji i portali ovih dana. Kakve laži provlače.

Link to comment

šta? da se tukao sa ivicom i da su onda iscenirali povredu lijunarda. sve ovo je tako vesićevska škola da je već par meseci bukvalno ne otvaram niti jedan portal, i ništa od sportskih strana bilo kog medija.

imam oči, pogledam utakmicu, zdravog razuma, još uvek, da sam izvedem neki zaključak i to je to.

 

 

apropo primicača, možda mu se jednostavno nije treniralo taj dan. čovek shvata da je svetosnim godinama ubedljivo najbolji igrač u zemlji, da klub mora da ga drži ko malo vode na dlanu. sada je dobio konkurenciju i mora malo da zacementira svoju poziciju zvezde.

ono što ja vidim kad god ga gledam je da lijunardo nikada ne folira na terenu. nekada ima snage za 20 min, nekada za 90, ali uvek daje 100&

Link to comment

dobro sad, nema potrebe da bas svuda vidis vesica, malo je preparanoicno, posebno jer je i sam leonardo sasvim jasno objavio kakve su mu zelje. eto, nije mu se treniralo jer je nesto umislio, to je vec ok, al nema potrebe da mu se veruje da je povredio primicac™ da bi ispalo kako madera™ laze i izmislja

Edited by Nikodije
Link to comment

Sreća pa su naši novinari senzacionalistička govna samo glede fk partizana, u suprotnom bi bilo dosta teško provaliti zaveru :dry:

Link to comment

@nikodije

ime gorana vesića sam iskoristio kao paradigmu novinarstva(u ovom slučaju sportskog) u srbiji čiji je on utemeljivač

 

da se ne ogrešim o bebu popovića, istina je da je ovaj bio operativac, a beba utemeljivač. al ovako lepše zvuči.

 

:)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

nema tu novinarstva, kao sto ga nema nigde u srbiji, jedini medij kojeg otvaram da bih se informisao i saznao nesto  je krik, ovo ostalo se cita cisto  radi zabave i humora

Link to comment

nema tu novinarstva, kao sto ga nema nigde u srbiji, jedini medij kojeg otvaram da bih se informisao i saznao nesto  je krik, ovo ostalo se cita cisto  radi zabave i humora

+1
Link to comment

nikako ne uspevam da zamislim ivicu kako se potukao sa bilo kim.

 

 

Zašto ne? Možeš li da zamisliš scenu kako Đajić nokautira Ćokija? Dešava se.

 

Što se Leonarda tiče, ja bih majstoru dao da sam bira kad i koliko hoće da igra. Nešto kao Maradona u Napoliju.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...