Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ocito je da je mislio da je gol aut. Ali nema ni veze.

 

Techo budi gospodin - poravnanje, hvala na Evropi i sve najbolje. Ne ide ovo ovako. Ovde treba ozbiljno rasciscavanje tima. 

 

I ljudi koji mogu i spremni su da rade u ovom blatu. Techa nije.

Link to comment

Nisam nešto pratio ovog Uroševića, ali ne mogu da ukapiram na koju foru iznova i iznova uspjevaju da nađu lošije igrače od šatiranog Miletića na njegovom mjestu?

Link to comment

opustite se, krivci za posrtanje su locirani, od strane pantare koji je i insistirao na teči letos :happy:

 

Danas Conference Center
Đukić stavlja igrače ispred samog sebe, on njih brani i navlači pritisak na sebe, ali oni to uopšte ne vraćaju na pravi način i mislim da će on ili morati da počne da seče vrlo ozbiljno tamo, ili će ga potpuno upropastiti igrači za koje je najviše kao trener učinio, Miletića štopera je on lično tražio da dođe u Partizan. A on vraća kao da mu je svejedno i da će Đukić da ode, a on i dalje da bude lep i da igra za Partizan, a ja se bojim da neće. Ne može više ovako, da postoje igrači koji imaju neograničen kredit i da trener stavlja glavu za njih, tamo gde 99 posto trenera neće ni nogu. Prosto poješće ga i on više neće moći da radi u Partizanu ako ovako bude išlo dalje, ja cenim sve što je Vulićević uradio za Partizan, ali njegova forma je takva da je on realno igrač koji može ozbiljno da razmisli o završetku karijere, da ne kvari uspomenu na trofeje i derbije koje je odlučivao svojim asistencijama, a on je danas ostao na poluvremenu u igri da ne bi ispalo da ga Đukić ponižava, da ga ne poštuje kao kapitena... Sada je ispalo još gore, umesto da ga zaštiti, ispalo je nakon ovog današnjeg košmara da svi hoće sada Vulićevića van Partizana i sada ispada da ćemo mi Vulićevića da pamtimo po ovoj košmarnoj epizodi njegove karijere, a ne po onom lepom što je za Partizan uradio. Ja sam pokušao u Vesniku da mu to javno kažem, otvoreno sam mu rekao i posle snimanja, jedan negativno magnetisan igrač može da sruši deset igrača koji igraju dobro, a golim okom je vidljivo da u ovom trenutku, Vulićević i štoper Miletić prosto nisu ni za šta korisno i da će srušiti ceo tim, što se danas i desilo.
 
edit
kao što sam i mislio tralalatović je jedina šansa da se spase naredna sezona nogiranjem teče u maju
Quote


Crno beli sin
Nova genijalna basna Agatonovica. Smenjuje vas, Djukica i Ivicu i to u dogovoru sa Vladimirom Cujicem sa kojim je doveo Nikolica u Partizan. Hahaha Bolestan momak.
 
 
 
 
 
Danas Conference Center
Ja sam upravo večeras pričao sa Vladimirom Ćujićem jedno pola sata, nešto me nije obavestio da me smenjuje, posebno ne da on dovodi trenere u Partizan, Marka Nikolića je doveo Iliev, koji je tada bio jedini za njega uz Mileta Jovičića, svi ostali su bili protiv... Nije on bitan, bitan je Aleksandar Stanojević koji tu dijagnozu finansira, ali dobiće Ser Šamrok sve što traži, ovaj njegov kućni ljubimac uopšte me ne zanima. Bio sam sa svima iz uprave posle utakmice, kao i svi normalni navijači svi su šokirani igrom odbrane, kiksevima igrača, i to najiskusnijih, nikome nije jasno zašto Đukić na poluvremenu nije napravio neku izmenu i spasao Vulićevića od ovog sramoćenja danas, kad je Iliev pitao što ga nisu sklonili na poluvremenu, oni su mu rekli da nisu hteli da Vulićevića izgube, da mu naruše autoritet kapitena ili tako nešto, prosto Đukić stavlja glavu za igrače, gde 90 posto trenera ne bi stavilo nogu, oni mu vraćaju na najgori mogući način. Mi smo danas napravili ogroman broj šansi, ali umesto da zaštiti igrače, Đukić je nehotice doveo te igrače do tačke da oni u Partizanu više normalno neće moći da igraju, a ceo gnev javnosti je navukao na sebe, niko ovu dvojicu pozadi i ne pominje. Opcija smene Đukića do kraja sezone mislim da nije na stolu, ali mislim da je ovim danas otvoreno pitanje njegovog ostanka u sledećoj sezoni, to je neki moj utisak nakon ovoga danas, to može i da se promeni, ako prođemo Čukarički, i osvojimo kup, ali to je otprilike to što je osećanje večeras, vruće glave.

 

Edited by gone fishing
Link to comment

pa imamo šanse, al nemamo igru.

 

od svih igrača potpisanih za pfc tvrdim da može se napravi pobednički tim. tvrdim. a trener kad bi se probudio pa da vidimo igre

Link to comment
6 minutes ago, twisted said:

a trener kad bi se probudio pa da vidimo igre

nema od teče ništa

pogubio je on konce od ekipe odavno

Link to comment

Izgleda ostaje Techa do kraja sezone.

 

Hvala mu zaista na Evropi, daleko je premasio moja ocekivanja i napravio nam i finansijsku dobit i bodove koji zlata vrede.

 

Titulu nisam ocekivao, realno imao je minimalne sanse.

 

Kup - hm bilo bi lepo ako moze.

 

Za mene najbitnije - da pokrene ekipu i krene sa rasciscavanjem i stvaranjem stabilne osnove za svog naslednika od leta - ovo OCEKUJEM od njega i ako to uradi imace cist PLUS kod mene

Link to comment

To definitivno, biće to jedna zdrava osnova sačinjena od rekonvalescenata na pozajmici, povratnika na rehabilitaciji, istrošenih JSL vedeta itd.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...