Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Golcina!

 

Najbolja nasa utakmica od Plzenja na JNA. Jedino sto igramo sa dva igraca manje (jebeni Ozegovic i mrtvi Vule) i celavim Mileticem koji igra za njih.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

3 minutes ago, J.R. Cash said:

Golcina!

 

Najbolja nasa utakmica od Plzenja na JNA. Jedino sto igramo sa dva igraca manje (jebeni Ozegovic i mrtvi Vule) i celavim Mileticem koji igra za njih.

+1

 

I Bambi je tu negde sa Vuletom. Nadam se da dobro iskautiraju ovo i zahvale se igracima koji ne mogu vise ocigledno. Ozegovic je resetovan nakon povrede.

 

DJuka daj... Magiju! Edit: Ne moze, ima crveni...

Edited by mozzer
Link to comment

i koji moj je ovaj urošević i kojom magijom je našao mestu prvih 11 umesto mitrovića?

 

i kako sale i suma ne ulaze umesto tošića i jankovića?!

Link to comment

Bravo za Cukaricki i urdjenog Lalata. 

 

Ovo je klasicno busenje trenera.

 

Techo da se ne ljubimo, ovaj put definitivno... hvala za Evropu, ovo je zavrsena prica

Link to comment
1 minute ago, twisted said:

i koji moj je ovaj urošević i kojom magijom je našao mestu prvih 11 umesto mitrovića?

 

i kako sale i suma ne ulaze umesto tošića i jankovića?!

 

Urosevic igra umesto Miletica satiranog koji je povredjen, Sale ne znam zasto ne igra, a Suma nije igrao zbog crvenog kartona

Link to comment

Miletic busi vec duze vreme, ovo danas (pogledati reakciju kod 3.gola), Zvezda i sl...

 

U svakom slucaju mora odmah smena i rasciscavanje tima inace nece biti dobro... sva sreca da je kraj sezone...

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...