Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

delovalo je da ga je grunuo đonom u koleno, ne preterano jako, stojković ležao, a idiot uklizao

 

 

 

Desilo mi se jednom nesto slicno, pod uslovom da nema nesto gore - jedino pauza od 2-3 nedelje moze da sanira bolove i da sve to splasne.

Mada profesionalci mozda imaju pristup nekoj magicnoj soluciji da ubrza oporavak.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Dosta teska utakmica juce, ali zaista raduje dobra igra Tosica i 2 gola. Ozegovic ponovo los iako se trudio. Potpuno je resetovan nakon povrede. Tawi odradio koliko treba. Ivanovic prvi put da vidim da nesto zna, iako je propustio dve odlicne sanse. Samo neka nastavi ovako. Falio je, naravno, Madjionicar.

 

Neverovatno koliko smo sigurniji i cvrsci sa Mitrovicem i Jevtovicem nazad. Da su igrali u derbiju i prvu sa Cukom - siguran sam da bi bio drugaciji rezultat.

 

I da - Miletic Nema. Njemu se nesto desilo, vec trecu utakmicu igra potpuno kriminalno (Zvezda, Cuka, Cuka), ne znam sta je razlog ali ovo sto on igra je sokantno. Hvala mu jer je bio najbolji kada je najvise trebalo - u LE, ali ovo ne moze ovako.  Zamalo da opet Cuka izjednaci nakon njegova 2 kiksa u poslednjih 5 minuta. Inace pohvale za Cuku - cele sezone igraju protiv nas tvrde prave prvenstvene utakmice i nisu losi.

Link to comment

+10

 

Moralo je da bude mesta za Sumu i sve ostalo da bude isto. 

 

Lepo sto je techa malo skapirao neke stvari. 

 

Lalat ih dobro motiviše koliki god on bio imbecil ume da naloži ekipu da grize. 

 

Videćemo kakav će im biti pristup sledeće nedelje. 

 

Po meni ovaj sistem je skroz ok, konačno svaka utakmica ima smisla i jači su mečevi. Tako bi trebalo da je cele sezone a ne onaj kriminal po snegu i sl. 

Link to comment
8 hours ago, mozzer said:

Dosta teska utakmica juce, ali zaista raduje dobra igra Tosica i 2 gola. Ozegovic ponovo los iako se trudio. Potpuno je resetovan nakon povrede. Tawi odradio koliko treba. Ivanovic prvi put da vidim da nesto zna, iako je propustio dve odlicne sanse. Samo neka nastavi ovako. Falio je, naravno, Madjionicar.

 

Neverovatno koliko smo sigurniji i cvrsci sa Mitrovicem i Jevtovicem nazad. Da su igrali u derbiju i prvu sa Cukom - siguran sam da bi bio drugaciji rezultat.

 

I da - Miletic Nema. Njemu se nesto desilo, vec trecu utakmicu igra potpuno kriminalno (Zvezda, Cuka, Cuka), ne znam sta je razlog ali ovo sto on igra je sokantno. Hvala mu jer je bio najbolji kada je najvise trebalo - u LE, ali ovo ne moze ovako.  Zamalo da opet Cuka izjednaci nakon njegova 2 kiksa u poslednjih 5 minuta. Inace pohvale za Cuku - cele sezone igraju protiv nas tvrde prave prvenstvene utakmice i nisu losi.

 

 

sve se slažem ali ćelavi miletić je odigrao mnogo visoko po naređenju i to relativno solidno u ofanzivi iako mu je centaršut takav da sam se preispitivao da li sam ja na forumaškom fudbalu svojevremeno bolje centrirao. tako da u defanzivi jbg dok se vrati...

Edited by twisted
Link to comment
10 hours ago, Azdaja said:

Sale + Ivić svakako bolja opcija od trenutne. 

Ne znam jesmo spojili dve sezone bez prevrata i navrata. 

+1

 

Iako sam ja prilicno zadovoljan radom Avice i Djukica - zaradjena lova, bodovi za Evropu, krenuli sa razvojem mladih igraca u prvom timu, ipak mi se cini da je zbog raznoraznih pritisaka bolje da dodju Ivic, Sale i - ako moze Tomic na mesto SD.

 

Dogovorice se oni svi nekako i idemo dalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...