Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Nadam se da idu Jankovic, Tawamba (kao sto je najavljeno) i - Tosic. Trebaju nam 2 ozbiljna pojacanja i zaista se nadam da je istinito da pregovaraju sa Soudanijem npr. Neke fore tipa Racha Petrovic... ne ne ne. Ozbiljna pojacanja.

 

Inace Dzordz da je igrao ljubimac publike Jevtarra derbi bilo bi sve drugacije. Ali to je vec fajlirano - i neka tako i ostane.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Slažem se i za El Magika i Jevtaru. 

 

Nadam se da će ostane Zsuma jer posle ove sezone teško da će uzmu pola para nazad. 

 

Techi kup I karta do juga Španije, a mi da se okrećemo svetskom prvenstvu i nekim novim izazovima. 

Link to comment

Prvo ime koje se pojavilo u medijima je onaj Bugarin o kome su pre par meseci pisali da nas je odbio zbog crno bele boje :D 

 

Quote

Bugarski mediji već danima pišu o interesovanju Partizana za Nedeleva, međutim na putu ka realizaciji tog transfera stoji jedna prepreka. Pored toga što bi crno-beli za ofanzivnog vezistu morali da izdvoje nešto veću sumu, interesovanje za reprezentativca Bugarske pokazuje i egipatski Al Ahli koji je trenutno finansijski itekako stabilniji od prvaka Srbije.

 

http://fudbal.hotsport.rs/2018/04/15/brza-reakcija-partizana-sprema-se-veliki-transfer-za-leto-u-vidu-poznatog-bugarskog-reprezentativca-ali/

 

Link to comment
53 minutes ago, mozzer said:

Nadam se da idu Jankovic, Tawamba (kao sto je najavljeno) i - Tosic. Trebaju nam 2 ozbiljna pojacanja i zaista se nadam da je istinito da pregovaraju sa Soudanijem npr. Neke fore tipa Racha Petrovic... ne ne ne. Ozbiljna pojacanja.

 

Inace Dzordz da je igrao ljubimac publike Jevtarra derbi bilo bi sve drugacije. Ali to je vec fajlirano - i neka tako i ostane.

dva, 2, pojačanja :blink: šta pre zakrpiti, obe bekovke pozicije, krilne igrače ili barem jedno ako ostane bambi, zadnji bezvezni koji će trčati kao terijer celu tekmu, dva napadača pošto je jasno da od jovanovića i ivanovića nema ništa, mw 51 gol može da postigne samo sa kreča, a da i dalje nemamo playmakera

- malo više od dve pozicije.... 

Link to comment
38 minutes ago, gone fishing said:

dva, 2, pojačanja :blink: šta pre zakrpiti, obe bekovke pozicije, krilne igrače ili barem jedno ako ostane bambi, zadnji bezvezni koji će trčati kao terijer celu tekmu, dva napadača pošto je jasno da od jovanovića i ivanovića nema ništa, mw 51 gol može da postigne samo sa kreča, a da i dalje nemamo playmakera

- malo više od dve pozicije.... 

Centarfor klasicni (umesto Tawambe koji ide) i jedno krilo (Drazic) za pocetak, jos Mikkie Soulejmani i da se igramo

 

Odbrana nije kriticna, pa ne mogu mali Markovic i Djerlek da igraju derbi, da su igrali Mitrovic i Jevtarra npr bilo bi posve drugacije, ali to je vec arhivirano kazem

 

Madjionicar je vrlo solidan igrac nadam se da ce imati pameti da ga zadrze

Link to comment

mađioničara svetski buše, maderaški mediji što je abitno, al se vidi u igri da se trude da ga svojski preskoče kad god mogu

 

Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mađioničara svetski buše, maderaški mediji što je abitno, al se vidi u igri da se trude da ga svojski preskoče kad god mogu

 

+1

 

Nista mi se ne svidja Tosicevo ponasanje... kod onog drugog slobodnjaka posle koga je bio penal videlo se u prenosu Suma mu kaze "Molim te" da on sutira, ne - mora ovaj da sutne a oba slobodnjaka nisu bila dovoljno dobra... Bambi hvala na svemu i ako moze neki transfer u LA Galaxy, ne mora ni kinta...

 

Suma uopste nije los igrac stavise moze da bude izuzetno koristan i standardan

Link to comment

koristan i standardan možda ali je on doveden da rešava utakmice, da zameni leonardov učinak, zato je toliko plaćen, zati ima najveću platu, nije on doveden za rotaciju niti ima <100k € godišnje pa da se ostavi da izigrava klovna i naredne sezone i zauzima mesto stranca, a to jednino može da igra kod teče koji mu 9 meseci traži poziciju u timu...

- a teča će ostati jedina, nada da ipak dobije šut kartu je da ne osvoji bezvredni trofej, tralalatović sada jedini može spasiti narednu sezonu pfc :happy: da je teča&iglica ne zagovnaju sa trećim prelaznim rokom....

Link to comment

Dajte više prestanite da se ložište na tog sumu propaliteta.

Doveden za skoro dva miliona, duplo skuplji od Leonarda a nije prikazao ni 10% od njega.

Zar su vam toliko popadali kriterijumi da sebi dozvoljavate takav nivo patosa da želite ostanak Jevtovića, Sume i slicnih mediokriteta? Samo ozbiljna pojačanja na sredini i u napadu inače da se spremimo svu kolektivno na drugorazrednu ulogu u domaćem prvenstvu.

Ivica je tu najveći problem, skoro da mogu da se opkladim da će Djukic ostati samo kup da uzme. Slavicemo taj kup kao ligu šampiona. Pantić će da nareže Blu Ray i da stancuje..

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ma kakav Kup. Nas GLAVNI cilj je LE. I sve tome treba podrediti. Imamo par iskusnih (Stojke, Mitrovic, Nema) i mladih perspektivnih igraca (Pantic, Vakulko, Zdjelar, Ozegol, ova deca), za LE su potrebni jos kvalitetni igraci koji prave razliku. Soudani (Dinamo Z.), Tavares (Maribor), Sulejmani (pise u Novostima da verovatno ne dolazi), ovog Stojiljkovica ne racunam u top pojacanje i sl. Dakle nema zezanja. Do sada sam imao strpljenja, ali ovaj prelazni rok mora da se ulozi ozbiljna kinta.  Imacemo zaradu od ovih mladih narednog leta, a ovog od Tawambe, Jankovica i sl. Znacemo uskoro sta se planira...  plus  - ja bih svakako ostavio Sumu - siguran sam da on sa jednom boljom, tvrdjom ekipom itekako pravi razliku...

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Ma kakav Kup. Nas GLAVNI cilj je LE. I sve tome treba podrediti. Imamo par iskusnih (Stojke, Mitrovic, Nema) i mladih perspektivnih igraca (Pantic, Vakulko, Zdjelar, Ozegol, ova deca), za LE su potrebni jos kvalitetni igraci koji prave razliku. Soudani (Dinamo Z.), Tavares (Maribor), Sulejmani (pise u Novostima da verovatno ne dolazi), ovog Stojiljkovica ne racunam u top pojacanje i sl. Dakle nema zezanja. Do sada sam imao strpljenja, ali ovaj prelazni rok mora da se ulozi ozbiljna kinta.  Imacemo zaradu od ovih mladih narednog leta, a ovog od Tawambe, Jankovica i sl. Znacemo uskoro sta se planira...  plus  - ja bih svakako ostavio Sumu - siguran sam da on sa jednom boljom, tvrdjom ekipom itekako pravi razliku...

Nemoj bre tavaresa 

Link to comment
9 hours ago, Cash said:

Nemoj bre tavaresa 

Kao primer sam naveo, vec je mator on sada slazem se. Soudani npr., neki cvrst napadac koji ZNA i HOCE.

 

I ja samo jos jednom +1 da Soumah madjionicar ostane

Edited by mozzer
Link to comment

Ljudi, da ne skacemo malo pred rudu?

Djukic je jos uvek trener i kako stoje stvari trenutno to ce i ostati sledece sezone. Sto onda dalje implicira situaciju da ce opet Ivica raditi prelazni rok, nuditi igrace djukicu koje on (Ivica) zeli u Partizanu.

Sa druge strane brda imamo obrnutu situaciju - terzic  pokusava da dovede (i uglavnom uspeva) igrace koje je milojevic trazio za njegov sistem. Rezultate vidimo, za par minuta u vecitom derbiju ususkao nam 2 komada i zatvorio utakmicu..A slabiji su za Kangu organizatora i Boacija strelca.

Da se razumemo, nemam ja nista protiv jevtovica, sume, tosica, jankovica, ozegovica...neka ostanu svi, nema problema.

Ali nama trebaju trkaci, zverke, koje ce da kidaju na sredini i u ofanzivi, kao i bekovi. Metiljavci koji slabo trce a koji su "umetnici" smanjiti na maksimalno 2 u prvih 11. Mada je i to mnogo. Vidite kako smo pali na sredini u jacoj tekmi cim nema evertona. Slicno kao i protiv Plzena.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...