Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

15 hours ago, El Patron said:

Pobeda protiv Zvezde, posle sta bude...

 

Stojke, Vulicevic, Celavi, Markovic, Miletic, Zdjelar, Pantic, Jankovic, Tosic (Djerlek), Ozegovic, Tavamba. Ovako nesto je za ocekivati. 

 

Svi igaci su u dobroj formi, osim Tosica i Jankele, verme je za njihovu eksploziju :D 

Tim je proigrao od kad je Techa pustio klince, zaslužili su priliku da počnu; i Đevrek, i Cule i Toza.

Link to comment
2 hours ago, April said:

Tim je proigrao od kad je Techa pustio klince, zaslužili su priliku da počnu; i Đevrek, i Cule i Toza.

 

Cucin je tu najmanje pokazao i igra samo kad je Vulicevic povredjen, tako da nema sanse da pocne.

Djerlek koliko god da je talentovan jos nije dovoljno spreman fizicki, prebili bi ga, tako da tu ako Tosic bude spreman mislim da pocinje sigurno, plus je Tosic opasan iz prekida.

Sto se Markovica tice, on je zasluzio mesto u 11 cak i da su spremni Mitrovic i Ostojic. 

 

Videcemo sta ce Djukic odluciti, moje misljenje je da ce ipak Tosic imati prednost. 

Link to comment
4 hours ago, El Patron said:

ako Tosic bude spreman

 

Teži slučaj da Bambi bude spremniji od malog Đe. Plus mi je mučno da gledam igru na Bambijev prekid i bunarenja na Tavambu. Hvala mu za sve, ali pola sata mu je prava mera, i to ako stvari krenu loše.

Link to comment

daleko od toga da je bambi loš igrač, ali đukićev koncept igre iskuljučuje tošićeve solo prodore i bunarenja

 

edit: ali apsolutno bih voleo da vidim tošića cementiranog u prvih 11 da se uklapa u sistem i da pobeđujemo iz utakmice u utakmicu

Edited by twisted
Link to comment

Mijatt

 

http://mondo.rs/a1095710/Sport/Fudbal/Predrag-Mijatovic-derbi-Partizan-Zvezda-veciti-derbi.html

 

Meni posebno zanimljivo:

 

"Partizan jeste u dobroj seriji i to je odlično za finiš sezone. Derbi je uvek najbitnija utakmica u srpskom prvenstvu i te utakmice su važne, ne samo rezultatski već ti daju snagu da izdržiš do kraja. Partizan je prošle godine imao sjajnu seriju, i na kraju je bio šampion, što je bilo iznenađujuje, jer je Zvezda imala veliku prednost. Nadam se da će Partizan to uraditi i ove sezone", rekao je Mijatović za TV Partizan.

Mijatović se nada i veruje da će Partizan nastaviti uspešnu seriju protiv Crvene zvezde, koja traje od 2015. godine.

"Statistika jeste u korist Partizana i mi koji smo davno igrali derbije, ne možemo da se njome pohvalimo. Malo smo ljubomorni na ove generacije sada, da kažem u šali. Statistika je nešto što uvek prija, godi i da ti plus da izdržiš i da ne pokvariš pozitivnu seriju. Pretpostavljam da Zvezda želi da, što je pre moguće, tu seriju preseče. Mada, mislim da će Partizan nastaviti seriju, jer se dobro oseća u derbijima. Bez obzira na formu, kad dođe derbi Parizan se transformiše i odradi utakmicu na najbolji način", kaže Mijatović.

Ocenio je i da je Miroslav Đukić idealno rešenje za trebnera Partizana i to na duže staze.

"Đuka je moj drugar, sjajan momak, sjajan trener i drago mi je što mu ide na najbolji način. Trener Partizana je uvek pod velikim pritiskom, bilo je oscilacija, negativnih komentara. Međutim, Đukić ima iskustva u ovom poslu, zna da je to normalno u fudbalu. Mislim da je on sjajno rešenje za Partizan, poznat mu je klub, zna kakve su prilike i svoj posao radi na najbolji mogući način. Partizan je veliki klub, raditi u njemu znači i biti pod ogromnim, svakodnevnim pritiskom. Đukić je pravo rešenje koje treba gurati u budućnosti. Institucionalni mir za veliki klub kao što je Partizan jeste jako bitna stvar", kaže Mijatović.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...