Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

11 hours ago, El Patron said:

 

 

 

Đukić rasipa po Humskoj

Fudbaleri Partizana kao domaćini dobili samo pet od 12 utakmica, i postavili neslavan rekord. Osvojen tek 21 bod od mogućih 36, što se nije dogodilo otkako je Srbija postala samostalna.

NAŠ stadion mora da bude neosvojiva tvrđava - ponovio je nekoliko puta tokom ove sezone strateg Partizana Miroslav Đukić. Rečeno - učinjeno. Jedini problem gledano iz perspektive aktuelnog šampiona Srbije je što su uloge promenjene, pa je Humska u sezoni 2017/2018. postala neosvojiva tvrđava za domaćina.

 

Poražavajući skor od pet pobeda, šest remija i jednog poraza omogućio je večitom rivalu da već na startu proleća nakrivi kapu i stekne dvocifrenu prednost. Prednost koja zbog podele bodova u plej-ofu i dalje ne deluje nedostižno šest kola pre završetka regularnog dela sezone, ali s obzirom na iskazanu inertnost i malodušnost Đukićevih pulena prilično je nerealno očekivati nesvakidašnji zaokret.

Partizan je od osamostaljenja Srbije samo još dvaput imao u Humskoj slabiji učinak od 30 bodova. Ekipa koju je predvodio Zoran Milinković, kasnije preuzeo Ljubinko Drulović, a posao dovršio Ivan Tomić je u prvih 12 utakmica sezone u Humskoj osvojila samo 23 boda. Delovalo je kao "nemoguća misija" da bi u bliskoj budućnosti bilo ko mogao da nadmaši taj negativni rekord, ali eto Miroslav Đukić je do kraja februara uspeo da "prospe" čak 15 bodova i tako snove o odbrani titule učini krajnje nerealnim.

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

U bre Djordje, daj skini ovo... baci pogled ko je podrzao listu av-a u Politici, bice ti jasnije...

 

Tawamba ostaje najmanje do leta kaze Vazura

 

Edit: Definitivno je kljucni momenat prelaznog roka bio kada je Jankela odbio da predje u Amien (ako je ponuda uopste postojala), ali tu smo gde smo i idemo dalje

Edited by mozzer
Link to comment

Neću da skinem.

Dosta mi je tog Gebelsa. Sve dok kačite te njegove gluposti ja ću da kačim ovo i to je to. Moderacija neka briše ako hoće.

 

Ivica je vidim zadovoljan Đukićem, ne pada mu napamet da ga smeni, sve je kul, samo rezultati mu nešto ne odgovaraju. Izjava za B92.

Link to comment

Ma ne moras da skines, ali mislim da je malo preterano. On samo radi svoj posao plus je lud kao konj sto kaze ZokiAsov. I meni je potpuno preterana retorika i nacin izrazavanja, pa i ono sto kaze tacno i ubode u centar nema takav efekat.

 

Za rezultate - u Evropi je fantastican rezultat. U prvenstvu igramo lose. Kazem - za mene ako je dug pod kontrolom (12-13m), i ako odrade do kraja ovo oko Stadiona da se ova sudska bruka i lakrdija ponisti - idemo dalje.

 

Za Tim - naravno treba mnogo rada, da se formira okosnica za iducu sezonu i da se forsiraju mladi igraci. Vec smo pisali - problemi su Jankela, Tosic, Suma (a vidim da to apostrofiraju i u Mocartu sto znaci da je dobro primeceno i u Klubu)....

Link to comment

ali Pantić bi se lično postarao da ovaj ne bude trener ni 50 dana :D

 

ne znam šta je tužnije, što Pantić ima trip da on to može da uradi ili što jebeno zapravo i može nešto slično da napravi imajući u vidu koliko je u dupetu uprave

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...