Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Partizan je danas ostao bez još jednog igrača. Član crno-belih više nije Milan Radin (26).

Omaleni vezista novi je fudbaler kazahstanskog Aktobea. Ugovor je potpisan na godinu dana, a klub iz Humske 1 je Novosađaninu izdao čiste papire, u zamenu za oprost dugova, kako bi nesmetano mogao da se otisne u inostranstvo.                 

dabogda te pare što čoveku niste dali na lekove potrošili (vazura,vučelić...) 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

3 hours ago, ZokiAsov said:

Radin otiso u aktobe + Kiza Vinjak preuzeo Rad.

 

Steta, jedini koji bi mogao doneti prolece u Evropi ako smene Djukica.

 

Pantic opleo po Stanoju

 

Nema od Stanojevića ništa, on je doživeo totalni fijasko u Paoku, nakon koga niko neće da ga angažuje, čovek je dobio otkaz nakon 50 dana(!?) i nakon što su ga oterali Paok ima 9 bodova više od Olimpijakosa i prvi je na tabeli. Đukić neće biti menjan, mislim da bi to bilo samoubistvo uporedivo sa smenjivanjem Pižona u onoj sezoni kada je Zvezda igrala kilavo, ali bila negde ispred Partizana na tabeli, a čak i da Đukić na kraju sezone ode, a mislim da neće, trener sigurno neće biti Stanojević, pre Vladimir Ivić, Srećko Katanec, možda čak i Radomir Antić, nema potrebe da mi nakon čoveka koji dolazi iz ozbiljne zemlje i koji je trenirao ozbiljne klubove, dovodimo neke trenere koji ne mogu nigde osim u Partizanu i možda u nekoj kineskoj ligi da imaju epizodu, pa se opet vraćaju u Partizana kao gladna maca na kazan. A čak i da neko nekom magijom izgura Stanojevića da nakon ovolike kampanje protiv Đukića koji mesecima vode njegovi botovi, dođe u Partizan, lično bih se postarao da na tom mestu ostane koliko je ostao u Paoku, možda čak malo kraće.
Link to comment

Eh kad bi na leto dosli i Radomir i Antic bilo bi ekstra. Hmm Katanec nisam ga nesto cenio u Slo repki mada mislim da ni on ne bi bio loše rešenje. Ako nista drugo zna da fizicki spremi ekipu i da usijanim glavama poput Jankovića i Tošića da do znanja ko je gazda.

Edited by Cash
Link to comment
Imamo lični sukob što je unajmio malu vojsku ovih internet botova, da me ovde bombarduju ovi njegovi internet majmuni već mesecima tim nebulozama u kojima samo on može da zameni Đukića, niko kao on, samo on na ovom svetu, a sve nekako zgodno počinje kada je popio pedalu u Paoku. Pa onda kad nisam hteo da sarađujem, kampanja pritov mene, kako mi treba staviti ludačku košulju, kako me treba poslati u Ameriku ili Izrael, nisam tačno zapamtio, to mu je ovaj njegov internet bolid Agatonović sve radio nedeljama, pa kad je sve puklo kad smo prezimeli u Evropi, počeo taj Agatpnović naprasno da hvali Vazuru i mene, hteo ovde da se vrati na kanal da kao on i ja nešto pričamo, ne što meni naravno ne pada na pamet i to je to. Sad će valjda opet da napada, ali meni je potpuno svejedno, ja nikada ne idem na botove, ja idem na one koji iza botova stoje, tako da će na kraju Stanojević proći isto kao Ostoja Mijailović i Novak Nedić, oni su mislili da će anonimni botovi nešto da im obave, a samo su dobili javno satiranje i ispalo je na kraju da su taj internet ološ hranili potpuno bez veze.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...