Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

svi ste bili za tečin dolazak u junu pre još jednog u nizu početnika - stolice

- očekivali smo lep napadački fudbal kao u sezoni 07/08 ali avaj umesto 4-1-2-1-2 teča ima novi fetiš od koga ne odstupa 4-2-3-1

- a gle čuda ta formacija ne stvara prilike i ne donosi golove kao kada je pfc igrao sa 1 zadnjim bezveznim, koji je tada x puta u toku meča znao da se ubaci u protivničkih 16m i donese višak, sada imamo dvojicu na toj poziciji čiji zadatak nije stvaranje pometnje u protivničkim redovima već ubacivanje na poziciju 3 štopera kod organizacije naših napada...

 

Link to comment
7 minutes ago, gone fishing said:

svi ste bili za tečin dolazak u junu pre još jednog u nizu početnika - stolice

- očekivali smo lep napadački fudbal kao u sezoni 07/08 ali avaj umesto 4-1-2-1-2 teča ima novi fetiš od koga ne odstupa 4-2-3-1

- a gle čuda ta formacija ne stvara prilike i ne donosi golove kao kada je pfc igrao sa 1 zadnjim bezveznim, koji je tada x puta u toku meča znao da se ubaci u protivničkih 16m i donese višak, sada imamo dvojicu na toj poziciji čiji zadatak nije stvaranje pometnje u protivničkim redovima već ubacivanje na poziciju 3 štopera kod organizacije naših napada...

 

 

To ces da pardoniras.

Link to comment
15 hours ago, BlackGeorge said:

 

Smeniti Đukića već sada, nema šta da se čeka, čovek je sjebao pripreme iz kojih smo izašli kao da ne znamo fudbal da igramo, šta dalje reći?

 

 

bukvalno

 

da dodam da sam bio apsolutno za đukićev dolazak. međutim onaj partizan i ovaj partizan nekako nemaju veze. a ovaj tim je bolji. 

Edited by twisted
Link to comment

ja ne kapiram kako tim može da bude u "krizi" posle zimskih priprema, aman. ko je jednom bio na bilo kakvim pripremama zna da ceo stručni štab radi na tome da se prvih 5 utakmica udari nivo igre koji se posle samo nadograđuje i treba da napreduje. kakva crna kriza sve mu jebem :dry:

Link to comment

jbg moco, imali smo mi ofanzivnog veznog/napadaca i to dva pa smo ih prodali. Oni nam drzase tim.

Sada imamo gomilu pigmeja u sredini koji kurca ne vrede i jednog polupokretnog jablana.

Leonardo je za tosica, sumu i jankovica zajedno maradona licno i personalno.

Dok me je sramota da poredim djurdjevica i ozegovica. Tolika je razlika.

Djukic se nije bunio, fino mu bilo sto je dobio te nesposobne pigmeje za zamenu umesto igraca koji prave razliku.

Sad ce da prodje kako prolaze poslusnici. Sut u zadnjicu.

 

Link to comment

Ja sam uvijek za to da igraju znalci naspram nekih tupavih snagatora pa makar to značilo i da su ti igrači malo slabiji fizički ali vas je Plzenj bukvalno izbacio na snagu, a njihov trener je nadigrao Đuku postavivši igru da odgovara konfiguraciji njegove ekipe umjesto Partizanu. Naravno nije pomoglo što su ti lagani igrači Partizana u igri bez lopte djelovali kao da vuku neke nevidljive bukagije, pas prvom do sebe i ruke na dupe.

I dalje stojim na stanovištu da je Partizan tehnički najpotkovanija ekipa u JSL ali da to neće biti dovoljno za JSL već da će rezultirati jednim od najgorih skorova što se tiče utakmica kod kuće u novijoj istoriji Partizana, to mi je donekle iznenađenje. Jeste da za bunker nekad treba i snage da bi se razbio, ali ovaj roster bi trebalo da rješava takve situacije mnogo lakše. 

Link to comment

i to pride. fali smislena akcija na polovini protivnika, završni pas, spajanje igrača i lopte a la sale. ne može se lopta doturiti sumi pa šta bude ili tošiću pa evo solo akcije ili ne

Link to comment

Uprava sada pokušava bezuspešno da se sakrije iza nepostojećeg penala, ali navijači koliko vidim po komentarima ne nasedaju na te gluposti. Partizan je pre tog penala već morao ovoj skromnoj ekipi Zemuna da da već dva gola bez problema. Sad je pitanje šta se Vazuri i Vučeliću više isplati - da potplaćuju protivničke ekipe do kraja sezona da prednost zvezde ne bi rasla ili da se odmah ratosiljaju trenera. Upravi na ruku ne ide i zvezda. Ona je isto došla, stigla u evropi kao i mi a ne posustaje u prvenstvu, tako da im je i taj adut "umorni smo od ritma četvrak-nedelja" izbačen iz ruku.

Ima jedna istinita anegdota, kada su došli u Kijev da odigraju protiv Dinama, došao Duljaj da ih poseti, da da podršku. Pričaju oni tako neobavezno o svemu i svačemu i u jednom momentu kaže neko iz Partizana da se umaraju od ovog ritma 2 utakmice nedeljno, a on im odgovori onako iskreno "pa svugde u evropi ekipe koje znaju unapred da će igrati dve utakmice nedeljno se tako i pripremaju".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...