Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ok, videli smo, sačekali smo da prođu i te pripreme. Od tada do danas odigrali smo 3 utakmice ne zna se koja je gora bila.

Krivica je do trenera i do onog koji je radio prelazni rok - Iliev.

Trenera zato što ne može da ostvari preimućstvo na terenu od sredine ka golu. Tu imamo igrače sličnog kvaliteta i nikakvih defanzivnih svojstava: Jevtović, Suma, Tošić, Janković, Pantić, Ožegović a sada im se pridružuje i Tawamba. Dok smo imali Evertona ta loša defanzivna igra je i bila zamaskirana a sada je totalno ogoljena.

Iliev je kriv zato što nije kupio normalnog centarfora. Ožegović je slab igrač, a njegove mane se još više vide kada je sredina ofanzive (Tošić, Janković, Suma, Pantić...) tanka.

Od naših pojačanja jedino je Zdjelar pojačanje kakvo-takvo. Vakulko...gde je taj čovek? Ivanović ono malo što je igrao ništa, nula. Na pripremama je takođe bio loš.

Nama su neophodna ne samo jedan, sada VEĆ DVA ODLIČNA igrača sredine terena koji podjednako dobro igraju i ofanzivu i defanzivu.

Mi smo kvotu menadžerskih igrača ispunili sa Jankovićem. Dosta. Ne treba nam pride i Tošić, Jevtović, Pantić, Suma koji ne prave nikakvu razliku na terenu.

Smeniti Đukića već sada, nema šta da se čeka, čovek je sjebao pripreme iz kojih smo izašli kao da ne znamo fudbal da igramo, šta dalje reći?

Postaviti na klupu dvojac Ramadani/Rajo Božović, pa neka završe prvenstvo. Siguran sam da bi postigao slične rezultate kao i Šapčanin, koji će najverovatnije da ostane.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

2 minutes ago, BlackGeorge said:

Mi smo kvotu menadžerskih igrača ispunili sa Jankovićem. Dosta. Ne treba nam pride i Tošić, Jevtović, Pantić, Suma koji ne prave nikakvu razliku na terenu.

 

Djordje stvarno si nepravedan prema Jevtarri. U Ceskoj je izasao na 0:0, a danas nije igrao. Pa ti vidi... Nas najbolji igrac ovog proleca :)

Link to comment

Jevtović je odigrao jednu dobru utakmicu ove sezone, protiv Plzena u Beogradu.

Nemoj...puti me na miru više sa tim Manekenom. Please...dont.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

Poslednju prvenstvenu utakmicu na našem stadionu dobili smo pre nešto više od 4 meseca.

 

Kod kuće na JNA od 36 bodova smo osvojili ukupno 21.

Link to comment

Ne brini Djordje.

 

Inace zasto nisu igrali Mitrovic i Vakulko?

 

Kod mene za narednu sezonu IN: Stojke, Urosevic (hm), Miletic Nema, Mitrovic, Zdjelar, Pantic, Suma. Vakulko nepoznanica. Djerlek. Dakle ostala mesta treba popuniti ako se hoce nesto u Evropi. Tawambu ne pisem jer mislim da sigurno ide do tada. Ozegovic me bas bacio u rebus danas. Ostali... mislim da ne mogu (vise).  

Link to comment

Đukić je, nakon duela sa Zemuncima, priznao da je ekipa u ozbiljnom problemu.

"Krivo nam je što nismo uspeli da pobedimo na svom stadionu. Ne možemo da budemo zadovoljni. Imamo problem u ofanzivnom delu, fali nam igra blizu protivničkog gola. Ne uspevamo lako da dođemo do šansi, dosta se mučimo i to je osnovni razlog što smo u problemu", bio je kratak Đukić.
 

Link to comment

trener nam je tupav i bezmud, sto su verovatno bile i glavne kvalifikacije zasto su ga jahaci apokalipse iz uprave letos izabrali pre stolice.

 

za svo vreme otkad je dosao se vidi da nema ni priblizan deo neke energije, atmosfere, hemije ili neke pozitivne sportske drskosti kojom je tim na celu s celavim prepotenkom prosto zracio prosle godine. ovaj djukic prosto izgleda kao luzer i sonja, bez ikakvog autoriteta medju igracima. pa mi igramo kao picke pre neki dan (realno, i najveci deo jeseni) i ona posle meca kaze da je zadovoljan!? bas me zanima koliko su zadovoljni stojkovic, vulicevic ili bilo ko iskusniji u timu... i onda takav treba da ih vodi?!

 

najvecu stetu nam je "napravio" nikolic osvajanjem titule prosle godine (+ nevidjeni user u uefa zrebu), a sto je jahacima produzilo zivot na jos godinu/dve i za koje ce nas ukopati kao niko dosad u istoriji. mmw.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...