Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Povređen je, mada kažu da bi trebao do Čeha da bude OK. Svejedno, u ovoj konstelaciji snaga i da je totalno zdrav čekao bi priliku sa klupe, mada je bio dobar na pripremama.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Danas novine plasiraju vest da je dug nakon revizorskog izvestaja bio 15m, a nakon dodatnih saznanja 20m. Samo mi nije jasno da li je dug BIO 20m pa su oni smanjili na 13m kako tvrdi Vazura ili je SADA 20m. Jer ako je sada 20m, onda je bio i mnogo veci jer se zna koliko je Partizan zaradio poslednje 3 godine od prodaje igraca i Evrope.

 

Ako je sada 20m onda je to zaista potpuna i totalna sprdacina....

 

Edit: Mondo npr tumaci da je to bio dug kada su oni usli u Klub, kako i ja razumem

 

Kaže da je po odlasku Đurića iz kluba dug iznosio preko 20 miliona evra, a ne 15.

"Dug je bio 15 miliona kad je revizor podvukao crtu, ali kad se pojavila dokumentacija i prikriveni sporovi - preko 20! Mi nemamo nijedan dug te vrste koji smo napravili. Isplaćujemo plate, ulažemo. Naplaćali smo se i kazni. Ali, napredovali smo, uzeli te trofeje, prezimili u Evropi".
 

Edited by mozzer
Link to comment

Isproveravao i uporedio nekoliko portala i posebno twitter poruka, definitivno je Vucelic govorio o stanju duga kada su oni kao uprava usli u Partizan, uradili reviziju, pa se nakon Zivkovica i dodatnih tuzbi ispostavilo da je ukupan dug bio 20m umesto 15m. Sadanji trenutni dug je 12-13m all in kako je vazura rekao.

 

Link to comment

Koga bre boli dupe za dug? 20 miliona ili 20 milijardi,meni je svejedno jer svi odreda - LAZU.

Tako da me ta lazovska SNS priča vucele i kompanije, kao i ranije djure i mornara uopste ne dotiče. Serviraju šta se njima sviđa,uzimaju pare za SNS izborne kampanje itd.

Od Vazure and co. uskoro očekujem priču da dugujemo Slovencima za prelazak Džonija Novaka i Zlatka Zahovica u Partizan.

 

Link to comment

O kakvim se lazovima radi neka ti bude dovoljna non-stop priča o Živkoviću i dugovanja ka Apolonu/zahaviju a istovremenom precutkivanju koliko smo para dobili za prelazak Mitrovica u Njukasl odnosno Lazara Markovića u Liverpul.

A radi se o milionskim ciframa..

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Koga bre boli dupe za dug? 20 miliona ili 20 milijardi,meni je svejedno jer svi odreda - LAZU.

Tako da me ta lazovska SNS priča vucele i kompanije, kao i ranije djure i mornara uopste ne dotiče. Serviraju šta se njima sviđa,uzimaju pare za SNS izborne kampanje itd.

 

Mene :)

 

Cak i u Srbiji postoje neki papiri i finansije i nekakav... finansijski rezultat. Ne mogu da se porede ovi sa Djuricem i lopovima koji su stajali iza njega... ovi uzimaju svoje dobre procente i fee-jeve, ali je neuporedivo bolje...

 

Kada bi pouzdano znao da se zaista ne zna tacan ili priblizan dug Kluba ne bih ga ni pratio, besmisleno je, cak i za Srbiju...

 

Tako da ja cvrsto racunam na ovu cifru od 12-13m... i sa tog aspekta sam vrlo zadovoljan sastavom koji imamo i koji treba da raste i da se nadogradjuje...

Link to comment

uh, mozzer, ovo sto si napisao je toliko naivno da prosto boli - djuri se i moze oprostiti posto je delovao kao prilicno glup primerak (pokvarenjastvo ide nekako prirodno uz isto), vucelicu nikako - takvo djubre se retko radja i da ima ikakve pravde bi, u najboljem slucaju po njega, odavno gulio duzu robiju u nekoj zabeli. sramotno da je jedno takvo govno na celu fk partizan.

 

inace, potpis na djordjev post iznad.

Link to comment

Nimalo mi se ne svidja Vucelic ali me istovremeno jako zanima realno finansijsko stanje u FK Partizan jer jos uvek gajim nadu da ce, jednom, nekada, biti postavljeni neki okviri za jasnije i transparentnije poslovanje Klubova kod nas gde ce uspeh i stanje zavisiti od rada i efikasnosti a ne od mesetarenja i politickih veza. Samo zbog toga me zanima stanje duga i nacin rada.

 

Dakle ja verujem da je sadasnji dug oko 13m. Kazem - ako se (ponovo) objavi da je dug 20-25 ili ne-znam-koliko - definitivno bih prestao da pratim nas fudbal.

 

Link to comment

Mozzeru, shvati da ćeš prvo realno stanje u klubu dobiti posle privatizacije.

Opusti se, ne opterećuj se tim stvarima. Realnu cifru do tog momenta nećeš dobiti.

Link to comment

bitno je koliko smo dužni a i nebitno.

bitno jer to vidimo u kk partizan a nebitno jer to vidimo u kk zvezda

ili kaže zvezdan terzić dužni smo toliko a sad ovoliko a to ne može niko da proveri ( osim dug igračima)a da ga ne snađe hajka da je neprijatelj kluba,srbije i kosova kao srca srbije

nemamo ni prave papire. npr koliko je stvarno ušlo u klub a koliko i kome je uplaćeno i kome smo i za šta dužni

to ne bi rasplelo ni brigada agata kristi.

 

Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Koga bre boli dupe za dug? 20 miliona ili 20 milijardi,meni je svejedno jer svi odreda - LAZU.

Tako da me ta lazovska SNS priča vucele i kompanije, kao i ranije djure i mornara uopste ne dotiče. Serviraju šta se njima sviđa,uzimaju pare za SNS izborne kampanje itd.

Od Vazure and co. uskoro očekujem priču da dugujemo Slovencima za prelazak Džonija Novaka i Zlatka Zahovica u Partizan.

 

+1000

 

Najbolje da su ovi smanjili Djurin dug.

 

Tih 20 milki oni uredno prihoduju svake godine, ali onda kreće izdrkavanje o budžetu kluba od 20 miliona godišnje. 

 

Msm, u zemlji raznih vučelića u kojoj se sa autoputa ukrade 3km ograde, pa se svi kao čude gde su, dobro je da još nisu potrošili stadion.

Link to comment
2 minutes ago, April said:

+1000

 

Najbolje da su ovi smanjili Djurin dug.

 

Tih 20 milki oni uredno prihoduju svake godine, ali onda kreće izdrkavanje o budžetu kluba od 20 miliona godišnje. 

 

Msm, u zemlji raznih vučelića u kojoj se sa autoputa ukrade 3km ograde, pa se svi kao čude gde su, dobro je da još nisu potrošili stadion.

Коликогод блесаво вучи не би ме изненадило да се тако нешто и деси.

Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

bitno je koliko smo dužni a i nebitno.

bitno jer to vidimo u kk partizan a nebitno jer to vidimo u kk zvezda

ili kaže zvezdan terzić dužni smo toliko a sad ovoliko a to ne može niko da proveri ( osim dug igračima)a da ga ne snađe hajka da je neprijatelj kluba,srbije i kosova kao srca srbije

nemamo ni prave papire. npr koliko je stvarno ušlo u klub a koliko i kome je uplaćeno i kome smo i za šta dužni

to ne bi rasplelo ni brigada agata kristi.

 

+ beskonačno

 

ionako te cifre služe isključivo za dnevnu politikutm kao što sad vidimo u prepucavanju na bgd izborima. đilas vs. mali

mene nešto to ne pogađa, ne vidim da će visina duga koje su napravile obe uprave i đurina :isuse: ova sad vučelina :puke: bitnije uticati na moj odnos prema fkp i uopšte sportskom društvu

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...