Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Vazura o Lijunardu

 

Ne samo da je moguće, nego crno-beli aktivno prate informacije iz Sudijske Arabije i nadaju se da bi jednog od protagonista pohoda na duplu krunu mogli da vrate pod okrilje u letnjem prelaznom roku. 
"Ukoliko bude postojala mogućnost da vratimo Leonarda, učinio bih to", najavio je Miloš Vazura, generalni direktor Parnog valjka, do ponedeljka veče priključen ekspediciji srpskog šampiona u Limasolu, u završnici pripremnog perioda.

Prvi operativac Partizana je u razgovoru sa predstavnicima medijia predočio kako bi bio spreman da trpi sve bubice karakteristične za plahovitog Brazilca. Zarad sportskog rezultata.
"Lično komuniciram sa jednim od najboljih stranaca koji su igrali u Srbiji. Čujemo se, često mi se javlja. Ne znam da li je zadovoljan u Saudijskoj Arabiji, međutim, znam da voli Partizan. Koliko god saradnja sa Brazilcem bila teška, isplatio nam se i u sportskom i u ekonomskom smislu. Doveli smo ga bez obeštećenja, a unovčili za 4.000.000 evra. "Težak" je igrač, međutim, kad izađe na teren i on i mi zaboravimo na bubice".

 

"U početku je Leonardo bio ljut na mene, na kraju je potpisao novu klauzulu na 4.000.000 evra. Znao je i te kako šta potpisuje. Kad je to uradio, rekao sam: "mirni smo, Partizan će dobiti šta mu pripada, a i Leo je super prošao, po sezoni zarađuje 2.200.000 evra".

Poslednji detalj nagoveštava koliko kompleksan posao čeka čelnike Partizana.
"Kad je već sve bilo potpisano, zvao me je Leonardo iz Rima i rekao: "kupi mi avionsku kartu, hoću da se vratim". To je ta njegova ludost. Nedavno je napustio Arabiju i otišao u Brazil, a kad se vratio nije igrao dve utakmice, verovatno pravi probleme slične kao u Humskoj. Dešavalo se često da igrači za velike pare odu u Kinu, Dubai ili Saudijsku Arabiju, a pomenute destinacije napuštaju za džabe. Očekujemo i mi u junu tako nešto. Neće biti lako, jer je Al Ahli dao veliki novac i njemu i nama", podsetio je MIloš Vazura.

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sprema-se-bomba-na-leto-leonardo-opet-crno-beli/286209

Link to comment

Treba reći još nešto povodom današnje utakmice.

Gledao sam samo drugo poluvreme (odgledaću posle kada postave na jutjub i prvo) i stekao sam utisak da bi rezultat trebao da bude 5 : 1 za Partizan.

Suma i Ožegović su igrali odlično, a moje reči dobijaju na značaju kada znate koliko ih "volim". :D

Samo puka sreća je izvukla golmana danas da mu ožegović ne zabije het-trik. Suma se strašno trudio, dobro razigravao, ponekad imao i potez više ali je igrao generalno jako dobro. Mladi Đerlek me je opasno iznenadio da može tako zrelo da odigra sa svojih 17-18 godina. Nadam se da će odigrati par utakmica u super ligi.

Što se mene tiče, ja bih sada nekako ugurao Sumu u prvih 11 a Jankovića bih ostavio na klupi, da se meč igra za dva-tri dana. Suma možda nema snage za svih 90 minuta ali ajde neka podele njih dvojica po poluvreme protiv Čeha.

Link to comment

 

 

+1 za mađioničara. u nekoliko navrata poslednjim pasom podsetio na saloa kapitena. veerujem da će đerlek dobijati šansu u ksl, mada od tih juniora, pre treba gurati cucina tu je situacija problematičnija

Link to comment

Agilna uprava™

 

Quote

 Pita čovek iz UEFA: ko je generalni direktor što je ovako modernizovao stadion? Oduševljen je. Od letos, kad smo bili blizu toga da zabranimo da se ovde uopšte igraju utakmice, došli smo do tačke u kojoj ćemo napisati da Partizanovo zdanje ispunjava uslove da se na njemu igra polufinale Lige Evrope - rekao je Miloš Vazura i dodao da je sledeće zamena trave u Humskoj i ugradnja grejača.

 

Link to comment

Sutra valjda protiv Soligorska, solidna provera, izgubili su titulu u Belorusiji zbog dva poraza u zadnja dva kola. Pre neki dan su igrali 1-1 protiv Cukarickog.

 

 

 

 

Link to comment

Danas u 14h protiv Beloruskog Šahtjora. Prenos na jutjub kanalu Partizan TV.

Očekuje se opet isti sastav: Stojke, vulićević, ćelavi, mitrović, urošević, - zdjelar - pantić, janković, tošić, - tawamba, ivanović. jel to formacija 4-1-3-2 ili ne?

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Danas u 14h protiv Beloruskog Šahtjora. Prenos na jutjub kanalu Partizan TV.

Očekuje se opet isti sastav: Stojke, vulićević, ćelavi, mitrović, urošević, - zdjelar - pantić, janković, tošić, - tawamba, ivanović. jel to formacija 4-1-3-2 ili ne?

Ja mislim 4-2(zdjelar-pantic)-3-1

 

Moguce izmene za Plzen: Jevtara omiljeni ( :) ) umesto Pantica (svaka cast Djukicu ako izvede Pantica i ofanzivni sastav) i Soumah umesto Jankele, ali kako je komentarisano ovo verovatno ide kao zamena u toku utakmice

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...