Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

24 minutes ago, ZokiAsov said:

Nek pricaju cigani sta hoce, pokazali smo da smo mocna ekipa. NIsmo sansu napravili dali smo dva gola. Nek pisu saopstenja. 

 

+1

 

9 minutes ago, El Patron said:

Nakon zestoke kradje protiv Plzenja, danas smo pobedili po pravdi sportskoj da ne kazem Bozijoj :D:D 

 

Nadam se da je Stojke zavrsio sa glupostima i da ce braniti kako treba u cetvrtak.

 

+1

 

Stojke je to uradio zbog Plzenja, da ih zavara :fantom:

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

20 minutes ago, MocaVukotic said:

mnogo smo jaki. pustimo ih da se nadaju 85 min, a onda im šinemo 2 komada na čist kvalitet i par tavambinih volovskih muda. a i šta će u fudbalu 22 igrača, mnogo je lepša okrugla cifra, recimo 20.

+1

Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

 

+1

 

 

+1

 

Stojke je to uradio zbog Plzenja, da ih zavara :fantom:

+1

 

Inace sokiran sam nastupom Ivanovica. Sokiran. Kod mene je vec sada postao drvo, ocekujem demanti od ovog mladica u narednim utakmicama. Nista bolji nije bio ni mali Jovanovic. 

 

Satirani Miletic, zabolela me glava od njegovih poteza, ali najzasluzniji za preokret, drugi zuti nakon karate udarca u njgovu glavu, jos on lepo objasnjava ovom iskljucenom igracu da ga je stvarno udario, kao da ne zna koji je rezultat i minut... tacno sam pomislio ide preokret, nema druge....

 

Inace kladionice jako favorizuju Plzen, oko 1.65-1.75 na keca, rekao bih sa pravom...

 

Edit: Pozdrav za mog prijatelja Djordja od naseg najboljeg igraca ovog proleca... Marka Jevtovica Jevtarre

Edited by mozzer
Link to comment

Bogumi ja cu keca na cehe pa da puknem tiket sa zadovoljstvom. 

 

 

Mentalitet je čudo, posle svake evrope na kaljugama kao da braća zaborave igrat lopte. Strašno. 

 

Molim za ekstended hajlajts da vidim i te kartone kako im lepo stoje. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...