Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Mnogo davi Janković loptu umesto da razigrava. Zato je Ivanović totalno odsečen. Skloniti Jankovića i ubaciti sumu. Ne mogu u prvih 11 zajedno Tošić i Janković, obojica su isti,dave loptu a slabije razigravaju.

 

Edit: 1-0 tawamba posle kornera Tošića,odnosno šuta na gol Pantića.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Utisak pripremnih utakmica: Urosevic. Ozbiljno pojacanje. Takodje: Tawamba igra odbranu, narocito nakon prekida. Moze da bude jako bitno za Plzen.

 

Djerlek, ne samo zbog gola, veoma dobar utisak. Nema (Miletic) da prekine sa kiksevima. Toshic, Jankella... hm.... Suma pristojan, namestio 1-1 Djerleku na kraju...

 

Plzen je juce isto u poslednjoj pripremnoj utakmici pobedio Kineze (valjda 7. u prvoj ligi) sa 2:1, otprilike to je to....

 

Hm, ne znam, ja bih bio (pre)zadovoljan sa bodom u Bgd pa tamo sta bude...

Link to comment

Suma je drugi covek na ovim pripremama. Steta i sto se Vakulko nije upisao na kraju za 3-1... Djerlek je opasan, ne secam se da se pojavio skoro veci talenat u Partizanu. 

Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

Nadam se da Teca ne razmislja kao ti :fantom:

Blafe to kazem zbog koeficijenta (svaki bod je 1 bod za koef) a i ja sam cuveni ziheras...

Edited by mozzer
Link to comment

Za Sumu mora da se nađe mesto u prvih 11. Igrao je opet kao da mu život zavisi od krajnjeg rezultata. Ušao je u igru polovinom drugog poluvremena.

Ivanović totalno zatvoren,neprimetan, nije dobijao lopte. Janković ponovo los,tek u drugom poluvremenu par konkretnih akcija, ali generalno jako loš utisak je ostavio tokom ovih priprema. Pantić odličan pored zdjelara po sredini,nikako ga više ne gušiti stavljanjem na neko krilo. Mali klinac Djerlek oduševio. A šta tek reći za Uroševića?Na ovim pripremama je centrirao više puta uspešno nego ukupno svi naši bekovi u zadnjih par godina. Danas osetno manje,skoro nikako bunarenje lopte na Tawambu što je veoma pohvalno. Napokon da se i to iskoreni (nadam se).

Link to comment

Dobre kupovine i konačno neko ko ume da centrira. Zašto Djuka ne stavi sumaruma na AMC ili tu lažnu devetku pa da vidimo na čemu smo. Ne bih bas ovog opteretio u za njega verovatno najjačoj utakmici (mentalno) u karijeri. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...