Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Aha, jako sam se zaleteo.

Ajd odatle bre. 

 

EDIT. Pošto si izgleda ozbiljno rešio da tražiš rupe u mojoj usputnoj opasci, izgleda da si stvarno 1 low information lik (ili se praviš). Pa evo.

 

Poznati ruski dnevnik LA Times:

 

Quote

The U.S. has a long history of attempting to influence presidential elections in other countries – it's done so as many as 81 times between 1946 and 2000, according to a database amassed by political scientist Dov Levin of Carnegie Mellon University.

That number doesn't include military coups and regime change efforts following the election of candidates the U.S. didn't like, notably those in Iran, Guatemala and Chile. Nor does it include general assistance with the electoral process, such as election monitoring.

 

Edited by Indy
Link to comment
17 minutes ago, Indy said:

 

EDIT. Pošto si izgleda ozbiljno rešio da tražiš rupe u mojoj usputnoj opasci, izgleda da si stvarno 1 low information lik (ili se praviš). Pa evo.

 

Poznati ruski dnevnik LA Times:

 

 

Matori, jasni je meni da se Amerika mesa. Tebi treba da bude jasno da je od njihovog mesanja u izbore u SRJ prevashodno Srbija imala velike koristi. Toga se sigurno nisi setio kada si naglas razmisljao koliko bi Amera preteklo kada bi im se sudilo za sva election tempering u poslednjih 50 godina. 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Indy said:

Kako su nam pomogli, skoro pa k'o Libiji. Ajde bwe, obiwe.

Da, onakvu ljudinu su skinuli sa vlast. Zlocin. 

 

Ti si Indi fenomen. Kada upadnes u rupu, ti nastavis da kopas. Kada ti se polomi asov, ti se dohvatis dinamita.  

Link to comment

Nisam se setio zato što nisam opsednut Srbijom na delu foruma koji se bavi politikom u svetu.

Drugo, tebi bih savetovao da pitaš one preostale tamo koliko im je dobro pod Vučićem. A i nešto vidim da smo se mi vratili, lepo su nam pomogli ti tvoji neokoni/neoliberali.

Link to comment
Just now, ObiW said:

Matori, jasni je meni da se Amerika mesa. Tebi treba da bude jasno da je od njihovog mesanja u izbore u SRJ prevashodno Srbija imala velike koristi. Toga se sigurno nisi setio kada si naglas razmisljao koliko bi Amera preteklo kada bi im se sudilo za sva election tempering u poslednjih 50 godina. 

 

 

 

Na svetu postoje samo Srbija i Amerika.

 

Paname, Hondurasi, Ukrajine se ne računaju u države.

Link to comment
1 minute ago, ObiW said:

Da, onakvu ljudinu su skinuli sa vlast. Zlocin. 

 

Ti si Indi fenomen. Kada upadnes u rupu, ti nastavis da kopas. Kada ti se polomi asov, ti se dohvatis dinamita.  

 

Nema nikakve rupe. U skladu sa prilivom novih informacija, promenio sam i mišljenje o CIA akciji zvanoj ОТПОР. 

A sad slobodno nastavi da me gaslajtuješ - pazi, postavio sam - premda hiperboličan - perfektno tačan (i argumentovan) kontra-komentar o presmešnom "ruskom mešanju" u USA izbore na tačno za to predviđenom topiku, na za to predviđenom delu foruma. Ti si onda - dokon valjda - došao da smaraš sa nekakvom SRJ, Srbijom i Zloboslavom. Proceni ko je tu troll.

 

A sada blagoizvoli na moju IL, što rek'o komšija iDemo, to je iz raja izašlo. Taman za dokone trolove i gaslajtere.

Link to comment

Šta god da bude, nekom je uvek dobro.

 

To je onako mudrost 1 srpskog vola, što bi rek'o Domanović, koju naučih za svog vakta... Šta god da se negde desi, nekom će uvek da bude dobro.  Zato valjda postoje i ti vražiji "principi" da se nešto sme ili ne sme raditi. Da je, recimo, špijuniranje u korist stranih sila (makar one govorile da to rade za tvoje dobro) - nemoralno. A bogme i nezakonito.

Link to comment
17 minutes ago, Indy said:

 

Nema nikakve rupe. U skladu sa prilivom novih informacija, promenio sam i mišljenje o CIA akciji zvanoj ОТПОР. 

 

O, pa tebi onda ozbiljno nije dobro ako si pod stare dane poceo da delis misljenje sa 1 vojvodom Seseljom u vezi domacih izdajnika i stwanih pwacenika. Jesi stigao i do zakljucka da su NVO leglo stranih spijuna? To je sad u modi u Srbiji.

 

Edited by ObiW
Link to comment
×
×
  • Create New...