Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

7 hours ago, porucnik vasic said:

Јес'Вини мора а је Питерсон глуп човек. Необразован...

 

Naprotiv, zvuči vrlo elokventno i kulturno, ali tako zvuči na primer i 1 Sam Harris. To je ta ista klasa intelektualca koja do široke popularnosti najzad stigne kad provali šta Red Pill ekipica želi, i onda joj se ponudi kao standard-bearer. Onaj je tutumračio sa moralnim relativizovanjem "namere" kod ratnih zločina i hrabrom denuncijacijom Islama, vukao Čomskog za rukav kao malo dete. Ovaj tutumrači oko radikalne levice i neo-Marksista koji mu uništiše Akademiju insistiranjem na upotrebi određenih zamenica za trans ljude.

 

Svirači penisu, i jedan i drugi, koji se od svake kritike brane sa "I didn't say that; what I actually said, which you would have known if you'd read any of my many books on the subject, available at fine bookstores everywhere, waaas..." Da nije alt-right tupadžija koji željno gutaju ta sranja i traže još, mi iz širokih masa nikad ne bismo ni čuli za kanadskog psihijatra koji koristi nervnu strukturu jastoga od pre 350 miliona godina kao argument protiv današnjih SJW gluposti. Ne bi nam život bio ništa prazniji bez njega.

Link to comment
 
Naprotiv, zvuči vrlo elokventno i kulturno, ali tako zvuči na primer i 1 Sam Harris. To je ta ista klasa intelektualca koja do široke popularnosti najzad stigne kad provali šta Red Pill ekipica želi, i onda joj se ponudi kao standard-bearer. Onaj je tutumračio sa moralnim relativizovanjem "namere" kod ratnih zločina i hrabrom denuncijacijom Islama, vukao Čomskog za rukav kao malo dete. Ovaj tutumrači oko radikalne levice i neo-Marksista koji mu uništiše Akademiju insistiranjem na upotrebi određenih zamenica za trans ljude.
 
Svirači penisu, i jedan i drugi, koji se od svake kritike brane sa "I didn't say that; what I actually said, which you would have known if you'd read any of my many books on the subject, available at fine bookstores everywhere, waaas..." Da nije alt-right tupadžija koji željno gutaju ta sranja i traže još, mi iz širokih masa nikad ne bismo ni čuli za kanadskog psihijatra koji koristi nervnu strukturu jastoga od pre 350 miliona godina kao argument protiv današnjih SJW gluposti. Ne bi nam život bio ništa prazniji bez njega.
To je to.
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Naprotiv, zvuči vrlo elokventno i kulturno, ali tako zvuči na primer i 1 Sam Harris. To je ta ista klasa intelektualca koja do široke popularnosti najzad stigne kad provali šta Red Pill ekipica želi, i onda joj se ponudi kao standard-bearer. Onaj je tutumračio sa moralnim relativizovanjem "namere" kod ratnih zločina i hrabrom denuncijacijom Islama, vukao Čomskog za rukav kao malo dete. Ovaj tutumrači oko radikalne levice i neo-Marksista koji mu uništiše Akademiju insistiranjem na upotrebi određenih zamenica za trans ljude.

 

Svirači penisu, i jedan i drugi, koji se od svake kritike brane sa "I didn't say that; what I actually said, which you would have known if you'd read any of my many books on the subject, available at fine bookstores everywhere, waaas..." Da nije alt-right tupadžija koji željno gutaju ta sranja i traže još, mi iz širokih masa nikad ne bismo ni čuli za kanadskog psihijatra koji koristi nervnu strukturu jastoga od pre 350 miliona godina kao argument protiv današnjih SJW gluposti. Ne bi nam život bio ništa prazniji bez njega.

Јашта Вини, нема човек озиљну академску каријеру, није лично јако храбар.  То је то, лудило ППП-а где не постоји особа која није свирач пенису или превара у спортском речнику.  Ево зна мудри Такеши, и сатј Jacobin шта је наука и академија. Користи још мудријег Харисона Фласа. То је то, ту смо сви. 

Link to comment

A ti, znaš li možda šta je to confirmation bias?

 

Da li misliš da tebi i mustangici Profesor Kermit zvuči tako primamljivo i inspirativno zbog nauke i inteligencije i obrazovanja i dikcije i hrabrosti? Ili možda ipak ima neke veze sa tim što vam servira ono što odavno želite da čujete, pseudo-intelektualnu podršku vašim postojećim stavovima?

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Naprotiv, zvuči vrlo elokventno i kulturno, ali tako zvuči na primer i 1 Sam Harris. To je ta ista klasa intelektualca koja do široke popularnosti najzad stigne kad provali šta Red Pill ekipica želi, i onda joj se ponudi kao standard-bearer. Onaj je tutumračio sa moralnim relativizovanjem "namere" kod ratnih zločina i hrabrom denuncijacijom Islama, vukao Čomskog za rukav kao malo dete. Ovaj tutumrači oko radikalne levice i neo-Marksista koji mu uništiše Akademiju insistiranjem na upotrebi određenih zamenica za trans ljude.

 

Svirači penisu, i jedan i drugi, koji se od svake kritike brane sa "I didn't say that; what I actually said, which you would have known if you'd read any of my many books on the subject, available at fine bookstores everywhere, waaas..." Da nije alt-right tupadžija koji željno gutaju ta sranja i traže još, mi iz širokih masa nikad ne bismo ni čuli za kanadskog psihijatra koji koristi nervnu strukturu jastoga od pre 350 miliona godina kao argument protiv današnjih SJW gluposti. Ne bi nam život bio ništa prazniji bez njega.

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

A ti, znaš li možda šta je to confirmation bias?

 

Da li misliš da tebi i mustangici Profesor Kermit zvuči tako primamljivo i inspirativno zbog nauke i inteligencije i obrazovanja i dikcije i hrabrosti? Ili možda ipak ima neke veze sa tim što vam servira ono što odavno želite da čujete, pseudo-intelektualnu podršku vašim postojećim stavovima?

 

Nije "insistiranje" vec zakon, Peterson je postao popularan tako sto je govorio protiv zakona koji kriminalizuje nekoriscenje "prefered pronouns". 

Mozda se ta kritika svidja alt-right simpatizerima ali to ne menja cinjenicu da je u tom slucaju Peterson debelo u pravu i tragicno je da je jedini (bar jedini u medijima).

Takodje mislim da je na tragu i sa pricom o Akademij, radikalnom levicom i neo-marksistima u US i Kanadi, imas gomilu desavanja u zadnjih par godina koji govore u prilog ovome.

Takodje mislim da se previse pojavljuje u medijima i da je poceo previse da uziva u svojoj popularnosti ... sem toga se i na dosta stvari koje prica kiselo namrstim ali tvoj prvi post gore je samo jos jedno forumski-elokventno sviranje penisa

 

Link to comment

odlican je dzordan! da mi je 5% njegovih zivaca...silovanje svesti o politickoj korektnosti ma idi bre vise dodjavola! man up fuckin’ and take responsibility. 

 

napravismo jajare od mladjih generacija, snasli bi se nikada bez smartfona. jebo nas i fb, gugl, tviter, tv...lobotomija ljudskosti. pravimo bukvalno kretene od dece. 

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

A ti, znaš li možda šta je to confirmation bias?

 

Da li misliš da tebi i mustangici Profesor Kermit zvuči tako primamljivo i inspirativno zbog nauke i inteligencije i obrazovanja i dikcije i hrabrosti? Ili možda ipak ima neke veze sa tim što vam servira ono što odavno želite da čujete, pseudo-intelektualnu podršku vašim postojećim stavovima?

Ето, опет се све своди на оцрњивање противника. Псеудо-интелектуално је зезнуто пејортиван термин. Зар не може да буде неко ко јесте озбиљан, научник и ангажован интелектуалац са десна да такав буде прихваћен, без омаловажавања, пљувања, и спрдње?  Не мораш да се слажеш ни са чим што он ради и предаје, али зашто мораш да га унизиш, сведеш на свирача пенису или неког ко је псеудо-интелектуалац?

Link to comment
2 hours ago, mjone said:

Nije "insistiranje" vec zakon, Peterson je postao popularan tako sto je govorio protiv zakona koji kriminalizuje nekoriscenje "prefered pronouns". Mozda se ta kritika svidja alt-right simpatizerima ali to ne menja cinjenicu da je u tom slucaju Peterson debelo u pravu i tragicno je da je jedini (bar jedini u medijima).

 

Naravno da je u pravu da ne treba dekretom uterivati trans-toleranciju, ali to ne menja činjenicu da paradira svojim Odbijanjem iako kaže da sam odavno zove studente kojom god zamenicom žele. Znači, praktičnih zamerki uopšte nemam, ali princip je u pitanju! Život dajem slobodu govora ne dajem, jer to vodi u kolektivizam ispred individualizma, što vodi u marksizam, što vodi u maoizam, što vodi u milione mrtvih po radnim logorima! Buy my booooks!

Link to comment
2 minutes ago, porucnik vasic said:

Ето, опет се све своди на оцрњивање противника. Псеудо-интелектуално је зезнуто пејортиван термин. Зар не може да буде неко ко јесте озбиљан, научник и ангажован интелектуалац са десна да такав буде прихваћен, без омаловажавања, пљувања, и спрдње?  Не мораш да се слажеш ни са чим што он ради и предаје, али зашто мораш да га унизиш, сведеш на свирача пенису или неког ко је псеудо-интелектуалац?

 

Teoretski može, ali sve što do mene dopire stiže kroz medije - ne čitam naučne radove, jebiga. A medijima je kad su ove teme u pitanju interesantna samo catchy, edgy, outré "nauka", koja je već stekla široku popularnost po raznim kloakama interneta.

 

Pseudo-intelektualac je svako za koga se iz aviona vidi da kompromituje svoju struku zarad popularnosti i profitabilnosti. Svako ko sebi unapred zada određeni framework jer ima određenu ciljnu grupu, pa onda pokušava da striktno u tom frejmvorku razvije neke nedotupave ideje i tako pruži teoretsku potku raznim mustanzima (Oni se naravno odmah razduševe što najzad i njima neki naučnik malo namiguje, pa koliko shvate - shvatili su, a tamo gde razumevanja zafali učitaće sami.) 

 

Da Peterson ima da ponudi išta osim prežvakanog Ničea, išta osim fantazija o trijumfu volje i zbacivanju jarma mrskog kolektivizma, možda bih ga i uzeo za ozbiljno. Ali deluje mi kao da nema, odnosno sve što je dodao kao originalnu misao je ili tragično neiskreno (Nemoguće je kvantifikovati equal work!) ili tragično glupo (Hijerarhijska ustrojstva ostala su nam još od dalekog pretka jastoga!)

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

odlican je dzordan! da mi je 5% njegovih zivaca...silovanje svesti o politickoj korektnosti ma idi bre vise dodjavola! man up fuckin’ and take responsibility. 

 

napravismo jajare od mladjih generacija, snasli bi se nikada bez smartfona. jebo nas i fb, gugl, tviter, tv...lobotomija ljudskosti. pravimo bukvalno kretene od dece. 

 

Ovako je i moja baba govorila samo je ona imala 80+.

Link to comment
41 minutes ago, Eraserhead said:

Ovako je i moja baba govorila samo je ona imala 80+.

 

realno i baba i mustang su ovde u pravu naročito za pitersona ja nikad ne bi spremio sobu da mi on nije rekao :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
×
×
  • Create New...