Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Naravno.

 

No, projekcija je cudo.

The Guardan govori da je Trampara gori od Niksona, a Comey da se MakKartija niko ne seca.

 

E, sad, meni nije jasno ko lovi komuniste i ruske spijune i ko spijunira bez valjanog naloga, i ko na kraju krajeva time podriva institucije.

Link to comment

Ово око рејтинга показује колико су тзв. мејнстрим медији потпуно изгубили релевантност овде. Колико збиља никог осим оних запослених у федералној администрацији, професионалних политиканата и професорчића није брига за исте. Значи Барак Обама уз сву медијску подршку у исто време свог преседникаовања самерљим са Трампаром кога нападају из свих могућих оружија последњих две године.  Како ће да обрише патос са било којим од кадидата које му супростави дубока држава 2020-те.:ziga:

Link to comment

Jao. Nisam u životu ušao na info wars ono nijednom bukvalno niti sam prepisivao vest uopšte, ni sa tog sajta ni sa bilo kog drugog.

 

Pišem gledajući prosek koji je 42% a bio je 35% u decembru i gledajući trend što je možda još bitnije. Dakle, nije stigao Obamin nivo ali stiže gledajući trend vrlo brzo bi mogao da stigne. 

 

A kad si pomenuo već Rasmusen i njegovu pouzdanost, on je recimo pouzdaniji od Galupa jer u anketu ulaze samo likely voters dok u anketu tj daily tracking Galupa ulaze samo adults, znači ne čak ni registrovani glasači. Ovaj Rasmusen nije onaj stari dobri Rasmusen ali kako su se polsteri pokazali za prethodne izbore ne znam što bi manje njemu verovali nego bilo kom drugom polsteru. A Galup je recimo posle 2012. prestao da daje h2h rezultate nego se fokusirao samo na favorable vs unfavorable, ta brojka na dan izbora 2016. je bila 36% sada je 38%. I uzorak Rasmusena nije 500 nego 1500 glasača. 

 

Eto da stavimo stvari u kontekst zbog jelte te normalne publike. 

 

Link to comment
7 hours ago, porucnik vasic said:

Ово око рејтинга показује колико су тзв. мејнстрим медији потпуно изгубили релевантност овде. Колико збиља никог осим оних запослених у федералној администрацији, професионалних политиканата и професорчића није брига за исте. Значи Барак Обама уз сву медијску подршку у исто време свог преседникаовања самерљим са Трампаром кога нападају из свих могућих оружија последњих две године.  Како ће да обрише патос са било којим од кадидата које му супростави дубока држава 2020-те.:ziga:

 

Tesko da je Obama imao siroku medijsku podrsku ako ga je citav desni spektar demonizovao.

Razlika je u tome sto nije direktno napadao medije na nacin na koji to radi Tramp - kao nijedan dosadasnji predsednik.

Ovo drugo su naravno vec snovi KKK-a i slicnih tako da ima smisla - Dveri u Srbiji, a u Americi KKK. Konzistentno. 

 

4 hours ago, mustang said:

a neoliberali da se samoubiju...i lazne feministkinje

 

Koliko vidim, neoliberali su se sasvim dobro udomili sa Trampom.

Nisam uopste siguran da znas sta taj termin oznacava kao i mnoge druge termine kojima baratas.

Link to comment

Na kom topiku pratimo (ako uopšte pratimo) FISA memo? Demokrate svom snagom udaraju u ventilator i deluje da bi baš mnogo kokica moglo da se napeče ovom prilikom, pa mi je malo čudno da nigde ne vidim pbp ovog cirkusa.

Link to comment
1 hour ago, Host said:

Mozemo da uporedimo, nije problem.

Infowars:

 

Da se ne lazemo, nema potrebe. Ovo sto sad spinujes je velika glupost. Jedino ima smisla porediti Trumpov rejting sa Obaminim u isto vreme prvog mandata, zato sto je rejting tokom drugog mandata uglavnom mnogo manji. Obama je u to vreme imao approval rating 50%, a net rating (koji jedino ima smisla) +8%. Trumpov net rating je recimo -8%, mrzi me da trazim tacne brojeve. 

 

Dalje, uzorak za dnevna istrazivanja je preuzet sa Rasmussenovog sajta i tacno je da je velicina uzorka 500,  a ne 1500 kako si napisao. 

 

Ovim zatvaram bilo kakvu diskusiju sa tobom, nemam vremena za ovakve gluposti.

 

Boli me za diskusiju sa tobom, pisem ovo zbog drugih ljudi. Dal ce neko da mi veruje nek veruje al infowars ne otvaram. Pa ko veruje nek veruje ko ne veruje sta da mu radim. 

 

Ovo je sve sa 538 sajta nmg da linkujem sad al vidi se sve tamo i u pitanju JESTE prvi mandat. Dakle 42 tramp 49 obama plus trend koji se jasno vidi tamo na grafikonima. I dalje je to razlika ali se rapidno smanjuje imajuci u vidu da ovaj ide gore a ovaj dole. Na istom linku se vidi i da je uzorak 1500 lv. 

 

Ekstremno je zanimljivo ipak ovde kako ti otvaras i zatvaras diskusije haha

Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

 

da ne pominjemo sada cinjenicu da 'approval rate' ima vaznost kurca od ovce.

 

Upravo. Jedini značaj ima kao ispomoć za formiranje medijskog narativa, ali on je u slučaju Trampa odavno formiran.

 

Već godinu i kusur su spizdili na #1 Russia i #2 have you no shame sirrah narative, što znači da još uvek nemaju nikakvu strategiju osim one dokazano gubitničke. Čak se pominjalo kao zvanični slogan ono "I mean, have you seen the other guys?" što je spektakularno upucavanje sopstvenog stopala.

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Na kom topiku pratimo (ako uopšte pratimo) FISA memo? Demokrate svom snagom udaraju u ventilator i deluje da bi baš mnogo kokica moglo da se napeče ovom prilikom, pa mi je malo čudno da nigde ne vidim pbp ovog cirkusa.

 

meni je najcudnije da bivsi obavestajac druge drzave moze toliko da petlja po istom sektoru u americi. pa makar bio i iz bliske drzave.

ili je to bila taktika da outsorsuju prljav posao.

Link to comment
3 hours ago, Anduril said:

 

Tesko da je Obama imao siroku medijsku podrsku ako ga je citav desni spektar demonizovao.

Razlika je u tome sto nije direktno napadao medije na nacin na koji to radi Tramp - kao nijedan dosadasnji predsednik.

Ovo drugo su naravno vec snovi KKK-a i slicnih tako da ima smisla - Dveri u Srbiji, a u Americi KKK. Konzistentno. 

 

 

 

:ajde:

3 hours ago, Redoran said:

Na kom topiku pratimo (ako uopšte pratimo) FISA memo? Demokrate svom snagom udaraju u ventilator i deluje da bi baš mnogo kokica moglo da se napeče ovom prilikom, pa mi je malo čudno da nigde ne vidim pbp ovog cirkusa.

Како мислиш демократе обрћу вентилатор?

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Upravo. Jedini značaj ima kao ispomoć za formiranje medijskog narativa, ali on je u slučaju Trampa odavno formiran.

Već godinu i kusur su spizdili na #1 Russia i #2 have you no shame sirrah narative, što znači da još uvek nemaju nikakvu strategiju osim one dokazano gubitničke. Čak se pominjalo kao zvanični slogan ono "I mean, have you seen the other guys?" što je spektakularno upucavanje sopstvenog stopala.

 

Cekaj, a GOP narativ nije gubitnicki? Ili ti to navijas ovde za GOP? Takodje, odakle znas da na ruskoj prici nema nicega? Upucen si u FBI istragu? Mislis da je FBI pod kontrolom DNC-a?

Link to comment
8 hours ago, Anduril said:

 

Koliko vidim, neoliberali su se sasvim dobro udomili sa Trampom.

Nisam uopste siguran da znas sta taj termin oznacava kao i mnoge druge termine kojima baratas.

 

a ja ne mogu da se odlucim da li si ignorantan ili samo glup?

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...