Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Pa nije se napao nego je otvarao neku zajebanu ambalažu i slučajno se posekao.

 

Meni samo ta patološka potreba da se izigrava žrtva nikad neće biti jasna. "Uh, kako bi bilo kul kad bi me neko izbo nožem zbog frizure..."

Link to comment

da, ali nije ni bitno ... mislim, ne znamo ni da je prica 100% tacna ali je apsolutno logicno da ce ovo da se desava ako kao legitimnu main stream doktrinu furas "punch a nazi"

jbga, lakse je osecati se "uzviseno" u trenutku i uraditi impulsivnu stvar nego stati i razmisliti o long term posledicama i resenjima ... nista cudno ni za real-life ali ni za forume ocigledno

o da, bas sam se ispalio ... mozda niste videli ovaj post

iz prilozenog se vidi da nisam od onih koji apsolutno veruju u ovakve vesti, ma sa koje strane da dolaze

a naravno da ostajem pri svom stavu da iz te infatilne "punch a nazi" doktrine nista pametno ne moze da se izrodi kada se legitimizuje za siri sloj ljudi ... bar primera nasilja lako mozete da nadjete sami na youtube

 

btw. predlazem vam da pocnete malo da pratite i sport forume, specijalno "Sport za decu", to je dobar nacin da se rasteretite navijackih i nezrelih emocija a za politiku ostavite zreliji deo karaktera

Link to comment

 

slicno kada je SInisa Mali dosao pre godinu dana na neko novogodisnje predskolsko veselje, na kom su bila samo nezbrinuta deca i sa bine rekao "drago mi je da vas vidim u ovolikom broju!"

Link to comment

o da, bas sam se ispalio ... mozda niste videli ovaj post

iz prilozenog se vidi da nisam od onih koji apsolutno veruju u ovakve vesti, ma sa koje strane da dolaze

a naravno da ostajem pri svom stavu da iz te infatilne "punch a nazi" doktrine nista pametno ne moze da se izrodi kada se legitimizuje za siri sloj ljudi ... bar primera nasilja lako mozete da nadjete sami na youtube

 

btw. predlazem vam da pocnete malo da pratite i sport forume, specijalno "Sport za decu", to je dobar nacin da se rasteretite navijackih i nezrelih emocija a za politiku ostavite zreliji deo karaktera

 

Rule #1: When you are in a hole, stop digging.

Link to comment

To je Biljana Plavšić krajem devedestih rekla jednom na sastanku sa predstavnicima RVI, true story

 

Pa bilo joj je drago što nisu u onih drugih šest miliona 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...