Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Wait, what? Kad je Obama deportovao tada se nije radio o zivotima ljudi? Pa kako to, brate?

 

Inace, koje glupe argumente? Da je nobelovac deportovao? U kom smeru ide sad deportacija, a nije isla kod nobelovca?

 

Diskfalifikacija ti je najjaca, moram da priznam. Iskreno, nisam ovo ocekivao od tebe.

Obama je deportovao ali recimo nije menjao kriterijume da to ukljucuje ljude koji su ovde dovedeni kao deca. Oni su upravo pod obamom dobila status koji ih je stotio 2012. Zato ne znas bas o cemu govoris i koristis te sitne zamene teza koje stanu u 100 karaktera na kojima jase ceo taj alt-right talas.

 

I nije diskvalifikacija. Woods je smrad kome antifa smeta mnogo vise nego profa. Ne znam ko takvog coveka moze da smatra "najvecim carem"

Link to comment

 

 

Obama je deportovao ali recimo nije menjao kriterijume da to ukljucuje ljude koji su ovde dovedeni kao deca. Oni su upravo pod obamom dobila status koji ih je stotio 2012. Zato ne znas bas o cemu govoris i koristis te sitne zamene teza koje stanu u 100 karaktera na kojima jase ceo taj alt-right talas.

 

I nije diskvalifikacija. Woods je smrad kome antifa smeta mnogo vise nego profa. Ne znam ko takvog coveka moze da smatra "najvecim carem"

Super. Obama je deportovao vise ljudi nego trampara za isto vreme. Mozes da proveris, cak je i politico pisao o tome.

 

Posto, niti ja, niti ti, nemamo access u WH - mozemo samo da poredimo ko je vise deportovao. Do sada, to je Obama.

 

Woods jeste Car, to nije upitno. To sto kenja po twitter-u kao republikanac (jedan od mnogih u holivudu) je realno cudo. Zato je Car (plus karijera kao glumac). Bole ga qrac.

 

Vidim da si liberalizam ostavio u Srbiji. Po cemu je antifa bolja ili gora od profa? Slazes li se sa percepcijom (antifa) da je svaki koji je desno od Elizabeth Warren - nazi? Nisi valjda postao komunjara u Americi? Cak je i WaPo i MSNBC osudio antifu zbog ovih sranja u Berkeley-u.

Link to comment

Na stranu cela vasa rasprava, ali kako mozes da kazes da je "najveci car na svetu" neko ko ostavi onakav tvit. Dakle, zanemari diskusiju, pogledaj tvit. Ponovo, i ponovo

Na twitter-u, ne na svetu.  :P

 

Pa proveri mu twitter. Jbt, kao da je 20-godisnji larper iz 4chana, bukvalno tako izgleda. Inace, ovaj tvit je Eraser doneo na forumu (iz ko zna koje komunjarske ispostave po bespucima interneta) ja sam mu samo ukazao na licemerje. Opet, ispostavilo se da je Obama, iako jeste deportovao (vise od maskote, btw) radio to drugacije.... dzentlmenski valjda. 

Link to comment

Super. Obama je deportovao vise ljudi nego trampara za isto vreme. Mozes da proveris, cak je i politico pisao o tome.

 

Posto, niti ja, niti ti, nemamo access u WH - mozemo samo da poredimo ko je vise deportovao. Do sada, to je Obama.

 

Woods jeste Car, to nije upitno. To sto kenja po twitter-u kao republikanac (jedan od mnogih u holivudu) je realno cudo. Zato je Car (plus karijera kao glumac). Bole ga qrac.

 

Vidim da si liberalizam ostavio u Srbiji. Po cemu je antifa bolja ili gora od profa? Slazes li se sa percepcijom (antifa) da je svaki koji je desno od Elizabeth Warren - nazi? Nisi valjda postao komunjara u Americi? Cak je i WaPo i MSNBC osudio antifu zbog ovih sranja u Berkeley-u.

 

Ti si ovde zamenio liberalizam sa relativizmom. Biti protiv necega je sustinski drugacije od biti za nesto. Prema tome, naravno da se pro-fa i anti-fa sustinski razlikuju. 

Link to comment

Tramp deportuje vise jer je vec sada jasno da menjanje kriterijuma za deportaciju ne ide u dobrom smeru.

+1. Nije uopste cudo sto je Trump na vlasti u takvom drustvu. Prema sveci i tropar

Link to comment

+1. Nije uopste cudo sto je Trump na vlasti u takvom drustvu. Prema sveci i tropar

Amerikanci ce snositi odgovornost za svoj izbor (koji je bio i izbor mnogih ovde na forumu i to uglavnom onih koji ne zive u Americi). Izbor sa sobom snosi odgovornost. Uostalom mi to znamo najbolje. Plata od 300 evra nije pala s neba. Ono sto je tuzno je sto mnogi nevini bivaju povredjeni u tome.

Link to comment

Vidim da si liberalizam ostavio u Srbiji. Po cemu je antifa bolja ili gora od profa? Slazes li se sa percepcijom (antifa) da je svaki koji je desno od Elizabeth Warren - nazi? Nisi valjda postao komunjara u Americi? Cak je i WaPo i MSNBC osudio antifu zbog ovih sranja u Berkeley-u.

 

Po cemu je antifa bolja od profa?! Pa recimo po tome sto antifa ne propagira rasizam, homofobiju, antisemitizam. Po tome sto ne seta okolo sa bakljama dok skandira "Jevreji nas nece zameniti". Nema to veze sa komunizmom vec sa osnovnom ljudskom pristojnoscu. Da, ja kao neko ko sebe smatra liberalom zna da kada se radi o antifa i profa uvek treba biti na strani antifa. Uostalom i 41. su se liberali i komunisti nasli na istoj strani protiv nacista. 

 

A da li antifa ima svojih negativnih strana je drugo pitanje.

 

Na kraju antifa je jedan reakcionarni pokret koji na snazi uvek dobija u vremenima kada se profa pojavljivao. Kada bi profa nestajao i antifa bi odlazio, 

 

Uostalom ne mogu da verujem da na ovom forumu pricamo o tome da li je antifa ili profa bolja.

 

ti si covece u teskoj zabludi. ovde je svako normalan bio protiv hilari. sad sto je zapao tramp to je druga prica

 

Svako normalan je bio svestan ko je Hilari ali je znao da je Tramp dosta gora opcija. Budale i fasisti su mislili da je on manje zlo. Dajem slobodu svima koji su bili u toj grupi da se sami svrstaju u potkategoriju u kojoj se najbolje pronalaze.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...