Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ko je dotična? Priznajem da nisam ispratio njene rane radove i dela....pa me zanima čemu ovolika fascinacija njenim glupostima?

 

2015 je predvidela da će Donald Tramp uzeti izbore. Svi su se smejali. 

 

 

Nadam se da se ne smeju više.

Edited by Utvara
Link to comment

Ona uvek predvidja i podrzava neko zlo pa je jednom eto i pogodila. Ekstremno Desnicarski ludak koji objavljuje tekstove kako fudbal (soccer) je antiamericki i kako sve veca popularnost tog sporta kvari naciju. Cisto kao ilistracija za one koji ne znaju opus.

Link to comment

glen grinvald je danas proglasio ovo za svoj omiljeni tvit ikada.

demokrate 2012. prozivaju romnija u kampanji, da napadima na rusiju ne shvata da je 21. vek  :lol:

 

 

Link to comment

Glupave i naivne demokrate nisu shvatale s kim imaju posla. Sad znaju.

 

EDIT: Doduse jasno je da je Obama imao casne namere sa Rusijom ali jebi ga druga strana ima frustracije iz prethodnog perioda.

Edited by Eraserhead
Link to comment

jesi razmišljao da se učlaniš u ovaj truth team, ti olbrajtova i ova treća kakva bi to fantastična trojka bila. 

Edited by theanswer
Link to comment

meni su se smucili kolberi s maherami u poslednjih pola godine. postali su gori od fox. pre mi je bilo zanimljivo da pratim sav taj cirkus, sada ako pogledam jednom u 2-3 nedelje. kako li bi se ponasali letterman i stewart da nisu otisli, ne bi se valjda srozali na dno kao ovi ostali. 

Link to comment

Puko HC bill opet.

 

Psiho pizdi po tviteru a Mekonel bi sad da obori Obamacare bez novog zakona.

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

meni su se smucili kolberi s maherami u poslednjih pola godine. postali su gori od fox. pre mi je bilo zanimljivo da pratim sav taj cirkus, sada ako pogledam jednom u 2-3 nedelje. kako li bi se ponasali letterman i stewart da nisu otisli, ne bi se valjda srozali na dno kao ovi ostali. 

 

kolber je odvratan, negledljiv, totalni debil

 

bojim se da bi stjuart bio sličan na ovoj platformi

Link to comment

glen grinvald je danas proglasio ovo za svoj omiljeni tvit ikada.

demokrate 2012. prozivaju romnija u kampanji, da napadima na rusiju ne shvata da je 21. vek  :lol:

...

 

Ne znam sta je smesno osim da si prevideo da je ono bila 2012 - pre rata u Ukrajini, sukoba sa EU, NATO i full blown nacionalizma. 

Bice da demokrate prosto nisu uvek bile "anti-ruske" nego da se bune tek sada kada vide da imaju i da su uvek imali posla sa apgrejdovanim KGB-om koji upravlja najvecom i najbogatijom drzavom sveta kao svojom prcijom.

Potcenili su ih, tj. pre svega Obama svojom arogancijom i sada se kuvaju. 

Link to comment

Ne znam sta je smesno osim da si prevideo da je ono bila 2012 - pre rata u Ukrajini, sukoba sa EU, NATO i full blown nacionalizma. 

Bice da demokrate prosto nisu uvek bile "anti-ruske" nego da se bune tek sada kada vide da imaju i da su uvek imali posla sa apgrejdovanim KGB-om koji upravlja najvecom i najbogatijom drzavom sveta kao svojom prcijom.

Potcenili su ih, tj. pre svega Obama svojom arogancijom i sada se kuvaju. 

 

argument olbrajtove je da nema vise hladnog rata i da je 21. vek.

 

moze i da se kaze da su rusi cutali i bili spremni na resetovanje i ako im se nato iz godine u godinu priblizavao granicama, preko novih istocnoevropskih clanica. dogorelo je kada su i ruse iz ukrajine hteli da uvuku u savez.

Edited by Takeshi
Link to comment

kolber je odvratan, negledljiv, totalni debil

 

bojim se da bi stjuart bio sličan na ovoj platformi

Uzas. Odvratni Kolber. Eh kada bi samo mrvica tog entuzijazma za pljuvanjem postojala u slucaju ljudi koji sire mrznju kao sto je Tramp ili autoritarnih ubica poput Putina. Ali avaj, prioriteti.

Link to comment

Uzas. Odvratni Kolber. Eh kada bi samo mrvica tog entuzijazma za pljuvanjem postojala u slucaju ljudi koji sire mrznju kao sto je Tramp ili autoritarnih ubica poput Putina. Ali avaj, prioriteti.

 

jebiga kolber je bio tema, to što je tebi svaka tema putin to je više neki psihološki problem sa kojim bi trebao da se pozabaviš. 

Link to comment

jebiga kolber je bio tema, to što je tebi svaka tema putin to je više neki psihološki problem sa kojim bi trebao da se pozabaviš.

Uvek je neki Kolber tema a nikad nisu tema oni koji pravo zlo cine. Ima tu dosta materijala za razumevanje kako su pre 80ak godina razna zla pobedila dok su se ljudi bavili nebitnim temama. To je taj mentalni nivo.

Link to comment

Uvek je neki Kolber tema a nikad nisu tema oni koji pravo zlo cine. Ima tu dosta materijala za razumevanje kako su pre 80ak godina razna zla pobedila dok su se ljudi bavili nebitnim temama. To je taj mentalni nivo.

 

ovaj put si preskočio slobu i odmah se fokusirao na hitlera, zauzet si?

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...