Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ne sumnjam da ti seva paja sto je neko drugi stavio glavu na panj pred celim svetom. Nije tvoje dupe u pitanju, sto bi se sekirao. Jel tako, tako je.

 

Postoje konkretni dokazi, i oni se redovno dostavljaju komitetu koji cini osmoro senatora, na sednicama koje su zatvorene za javnost. Nije rusenje tajne ako se javno kaze da 'postoje dokazi', ali jeste ako se navedu konkretni dokazi. Zasto? Zato sto istraga nije zavrsena. Nju sada vodi covek koga su postavili da to uradi umesto sefa FBI.

jadan on :(

 

a sto koj kurac ne zavrse istragu i onda izadju sa zvanicnim podatcima? nije tako jednostavno, lakse je otezati je u nedogled a do tada za sve optuzi ati svakogko im smeta?

Link to comment

jadan on :(

 

a sto koj kurac ne zavrse istragu i onda izadju sa zvanicnim podatcima? nije tako jednostavno, lakse je otezati je u nedogled a do tada za sve optuzi ati svakogko im smeta?

Nisu svi vredni kao ti.  :(. 

 

Watergate je trajao skoro 2 godine, ono sa Monikom Lewinski isto tako. Moze i ovo da se toliko oduzi. 

Link to comment

Ne nagoveštava istaga ništa jer joj nije posao da nagoveštava nego da dokazuje, nagoveštavaju retardirani mediji.

Au, sad si odlucio da postanes legalista. Vidi se bre iz aviona kuda istraga ide.

 

Nego, šta misliš da bi HRC uradila po pitanju Ukrajine/Krima da je nisu ruski špijuni naterali da izignoriše Viskonsin i Mičigen?

Da je Hilari dosla na vlast, ti i ja bi vec svetlucali u mraku.

Link to comment

Vidi se iz aviona da neće biti ničega dok Trampa neko od navodno lojalnih ne izda. Ako zamišljaš svemirske sajber istražitelje koji će CSI: DC metodama moći da uđu u trag "ruskim hakerima", razočaraće te.

 

A za ovo drugo ozbiljno pitam. Ako Trampovo nečinjenje po pitanju Ukrajine nagoveštava™ zahvalnu servilnost prema Putinu, živo me zanima šta bi bila bapska alternativa na tom polju. 

Link to comment

Vidi se iz aviona da neće biti ničega dok Trampa neko od navodno lojalnih ne izda. Ako zamišljaš svemirske sajber istražitelje koji će CSI: DC metodama moći da uđu u trag "ruskim hakerima", razočaraće te.

A zasto bih se ja stavljao u istu kategoriju sa internet sveznalicama kao sto si ti? Istraga ume da ode u pravcu u kome ne ocekujes: Keneth Starr krenuo da ispituje Klintonove business deals, i nabasao na Moniku Lewinski.

A za ovo drugo ozbiljno pitam. Ako Trampovo nečinjenje po pitanju Ukrajine nagoveštava™ zahvalnu servilnost prema Putinu, živo me zanima šta bi bila bapska alternativa na tom polju.

 

Ako ozbiljno pitas, dacu ti ozbiljan odgovor: sreca pa o tome ne treba da razmisljamo jer je izgubila. Focus, troll, focus.

Link to comment

Vidi se iz aviona da neće biti ničega dok Trampa neko od navodno lojalnih ne izda. Ako zamišljaš svemirske sajber istražitelje koji će CSI: DC metodama moći da uđu u trag "ruskim hakerima", razočaraće te.

 

A za ovo drugo ozbiljno pitam. Ako Trampovo nečinjenje po pitanju Ukrajine nagoveštava™ zahvalnu servilnost prema Putinu, živo me zanima šta bi bila bapska alternativa na tom polju.

Ma kao za impičment, dok senatorima direktno ne ugrozi njihovu guzicu u njihovim zabranima gde ih biraju, ništa od toga. A to će se desiti...pa nikad.

Jer i on i ovi oko njega znaju gde moraju da sipaju kintu...

Link to comment

"Trump is expected to announce a policy that could reverse Obama-era flexibility on travel and business with Cuba."

 

Odlicno. Sva sreca da je antiestablishment pobedio da mali covek konacno dane dusom :fantom:

Link to comment

Nisu svi vredni kao ti.  :(. 

 

Watergate je trajao skoro 2 godine, ono sa Monikom Lewinski isto tako. Moze i ovo da se toliko oduzi.

 

dobro, znaci da se strpimo jos nekoliko godina za dokaze.

 

inace, ja imam snimljeno kako si se trpao sa sopstvenim ujakom. dokaze cu predociti znas vec kad. incestoidna pedercino.

Link to comment

Videvsi onu Tramparinu KZS juce, imam utisak da bi Trampara da proda prava za sopstveno svedocenje Kongresu to the highest bidder, pa da bude reality sudska drama na nivou Deri Springera. Pa malo Tramp, pa Komi, pa Komijevi asistenti, pa Loreta Linc....

Link to comment

dobro, znaci da se strpimo jos nekoliko godina za dokaze.

 

na to mi lici celo to Trumpovo "I hope you can let this go" Comey-y, nesto u stilu "aj batali to sa Rusima, svi znamo da ste resili da me zezate godinu/dve"

btw. Comey je na pitanje da li su Rusi uticali na izbore odgovorio potvrdno "sa sigurnoscu"

nisam cuo (gledao sam prvih 30-40 minuta) da ga je neko pita za detalje ... "Kako su to sve Rusi uticali na izbore ?" ... nestvarno mi je da niko ne pita tako nesto

Link to comment

na to mi lici celo to Trumpovo "I hope you can let this go" Comey-y, nesto u stilu "aj batali to sa Rusima, svi znamo da ste resili da me zezate godinu/dve"

btw. Comey je na pitanje da li su Rusi uticali na izbore odgovorio potvrdno "sa sigurnoscu"

nisam cuo (gledao sam prvih 30-40 minuta) da ga je neko pita za detalje ... "Kako su to sve Rusi uticali na izbore ?" ... nestvarno mi je da niko ne pita tako nesto

 

Ovaj, jesi li ti ikad cuo za tekucu istragu i kako to funkcionise u ozbiljnim institucijama? Takodje, jel znas sta ce se desiti sa ljudima u tim institucijama ako su slagali oko tako neceg ozbiljnog na stetu jedne od partija? 

Link to comment

Sigurno funkcioniše tako što otpušteni istražitelj javno saopšti rezultate u koje se ne sme sumnjati pre kompletiranja istrage. Jebiga, standard. Ali ima to čak i kod nas neozbiljnih, rekao svojevremeno Gospodar Premijer da će ubica pevačice biti uhapšen do utorka.

 

Ovo drugo, desiće im se ravno ništa jer 1) se radi o nedokazivim tvrdnjama either way, i 2) imaju pokriće u vidu bezbroj educated guess procena bezbednosnih agencija.

Link to comment
×
×
  • Create New...