Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

0530-kathy-griffin-graphic-donald-trump-

Posle ovog ludjenja u medijima zadnjih mesec-dva covek ne moze a da ne pomisli da je Trump definitivno bio bolji izbor od Hilari.

 

super ti je izvor. namenski ce da bude odusevljen:))

Link to comment

nope. to nije dovoljno. pitaj nameskog;)

 

izvor ti je TMZ

ne razumem

ovo je slika, nije clanak ili analiza necega

kakve veze ima sa kog sajta je slika, jel fake ?

Link to comment

ne razumem

ovo je slika, nije clanak ili analiza necega

kakve veze ima sa kog sajta je slika, jel fake ?

 

ha, my point exactly, mate.

 

medjutim, postoje siledzije koje obozavaju da se prihvate sitnica na kojima misle da mogu da silje svog patka:))

Link to comment

ha, my point exactly, mate.

 

medjutim, postoje siledzije koje obozavaju da se prihvate sitnica na kojima misle da mogu da silje svog patka:))

aha, ne znam na sta tacno ciljas ali svakako neke slike mogu da budu "upitne" i da ima veze odakle je slika

ova medjutim nije upitna, kontekst je neuspela sala naravno ... mada sto se mene tice nije cak ni "neuspela" ... iskreno mi je smesno : )

problem su mediji i da je ovo Obami uradio neki republikanac pre par godina mediji bi ga prognali na Aljasku (minimum)

Link to comment

aha, ne znam na sta tacno ciljas ali svakako neke slike mogu da budu "upitne" i da ima veze odakle je slika

ova medjutim nije upitna, kontekst je neuspela sala naravno ... mada sto se mene tice nije cak ni "neuspela" ... iskreno mi je smesno : )

problem su mediji i da je ovo Obami uradio neki republikanac pre par godina mediji bi ga prognali na Aljasku (minimum)

 

ma, nema veze s tobom, mjone. dobar si ti lik.

 

e: al eto, doslednosti radi, da li ce ovo tvoje a propos fotografije, biti prihvaceno ili isto tako odbijeno cisto zbog izvora. ha;)

Edited by roksi
Link to comment

U čemu je problem, zar je sad i čestiti TMZ postao fake news? O tempora, o mores...

 

e taj, taj: cestiti TMZ. ha. zar se sumnjalo;) o smehotresa.

Edited by roksi
Link to comment

Tramptards su malo triggered zbog ove glupace ali Ted Nugent je 2012 izgovorio ovo: "Obama, he's a piece of shit. I told him to suck on my machine gun." Pa im nije smetalo kad ga je Tramp zvao u goste.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Kako je krenulo sa imigrantima u Americi vraćaće vas pečalbare koji ste glasali za babu istim tim nosačima nazad u otadžbinu.  :D

 

Erasera ima da isporuče Rusima...

 

To tako ide u zemlji tvog dečka Putina. Tramparu pak regularno sud odjebe svaki put kad mu padne na pamet da čačka emigrante. 

 

Nego izgleda da cemo biti uskraceni za mir na Bliskom Istoku, da ce opijati i dalje harati Amerikom, diplomatija sa Kinom i Meksikom ode u q, a i savezna vlada ipak nece biti reformisana, jerbo se The Zetu koji je zaduzen za ovo i jos par sitnica u Tramparinoj vladi smesi istraga u vezi petljanja sa ruskim ambasadorom. Bolje mu je bilo da se, umesto sto se vratio sa puta, jednostavno usetao u rusku ambasadu u Tel Avivu i zatrazio politicki azil. He's too pretty to go to prison.

Link to comment

problem su mediji i da je ovo Obami uradio neki republikanac pre par godina mediji bi ga prognali na Aljasku (minimum)

Bas tako bi bilo? Ja sam uoci izbora 2004 bio na koncertu Violent Femmes u Vasingtonu i cuo (nikad snimljenu) pesmu "George Bush is dead". Niko ih nije uapsio kad su silazili sa bine i prognao nazad u Wisconsin. A realno, trebalo je, koncert je bio q od ovce.

Link to comment

McMaster i Cohn za WSJ: "The president embarked on his first foreign trip with a clear-eyed outlook that the world is not a “global community” but an arena where nations, nongovernmental actors, and businesses engage and compete for advantage. We bring to this forum unmatched military, political, economic, cultural, and moral strength. Rather than deny this elemental nature of international affairs, we embrace it."

 

^_^

 

EDIT:

 

 Trump 'poised to quit Paris climate deal'

 

US President Donald Trump is poised to pull the country out of the Paris climate accord, US media report, quoting senior officials.

 

Ajde bas da vidimo da li ce biti jos jedno  ^_^

Edited by Eraserhead
Link to comment

ha, my point exactly, mate.

 

medjutim, postoje siledzije koje obozavaju da se prihvate sitnica na kojima misle da mogu da silje svog patka:))

 

super ti je izvor. namenski ce da bude odusevljen:))

 

 

nope. to nije dovoljno. pitaj nameskog;)

 

izvor ti je TMZ

:lol:

Rokso, obidji me, ulovljena si u Gloriji Товнандцоунтру i sta sad, nikom nista, preziveces  :P

 

A sto se tice nazovi ilustracije koju si iskoristila da me se prisetis: ekstremno je neukusna, radilo se o trampari, asadu, onom SK debeljku ili bilo kome drugom. Kazem neukusna, jebes PC, to me ne zanima ni najmanje.

A jos je neukusnija zato sto, koliko pratim americku takozvanu politicku scenu, a pratim je skoro ni malo, potice - koliko sam razumeo - iz dela drustva koje se kiti svojim liberalizmom i ostalim sirinama i koja se deklarise kao suprotstavljena nasilju, trt-mrt...: ralog je prost, a i ti bi trebala da ga uzmes u obzir pre nego krenes da horski talambasas o katastrofi zvanoj trampara - u kakva god govna Amerika da upadne i dodju joj do brade, znam na cijim ce ramenima da stoji...

Neukusna je na vise nivoa, zakljucno sa facom ove face koja drzi tramparinu glavu, ostale nivoe da ne pominjem, verovatno nesto znace u zemlji u kojoj se ubijeni predsednici broje skoro pa dvocifreno ili tu negde: ili je ocaj zbog trampare toliki da se i tako nesto priziva.

 

Tako da, ako ikako mozes, mislim, znas, ne kaci se, mozda sledeci put ne budem bio raspolozen :)  

Link to comment

:lol:

Rokso, obidji me, ulovljena si u Gloriji Товнандцоунтру i sta sad, nikom nista, preziveces  :P

 

A sto se tice nazovi ilustracije koju si iskoristila da me se prisetis: ekstremno je neukusna, radilo se o trampari, asadu, onom SK debeljku ili bilo kome drugom. Kazem neukusna, jebes PC, to me ne zanima ni najmanje.

A jos je neukusnija zato sto, koliko pratim americku takozvanu politicku scenu, a pratim je skoro ni malo, potice - koliko sam razumeo - iz dela drustva koje se kiti svojim liberalizmom i ostalim sirinama i koja se deklarise kao suprotstavljena nasilju, trt-mrt...: ralog je prost, a i ti bi trebala da ga uzmes u obzir pre nego krenes da horski talambasas o katastrofi zvanoj trampara - u kakva god govna Amerika da upadne i dodju joj do brade, znam na cijim ce ramenima da stoji...

Neukusna je na vise nivoa, zakljucno sa facom ove face koja drzi tramparinu glavu, ostale nivoe da ne pominjem, verovatno nesto znace u zemlji u kojoj se ubijeni predsednici broje skoro pa dvocifreno ili tu negde: ili je ocaj zbog trampare toliki da se i tako nesto priziva.

 

Tako da, ako ikako mozes, mislim, znas, ne kaci se, mozda sledeci put ne budem bio raspolozen :)  

 

yep, uhvatio si me:)) ma skupljam sve brojeve. jos mi par fali, pa da kompletiram - al bice, jurim po ebayu;)

 

btw, nema problema, smatraj se zaobidjenim. al uslov je reciprocitet.

 

 

 

EDIT:

 

 Trump 'poised to quit Paris climate deal'

 

US President Donald Trump is poised to pull the country out of the Paris climate accord, US media report, quoting senior officials.

 

Ajde bas da vidimo da li ce biti jos jedno  ^_^

 

 

e ako ovo bude uradio... zaista zastrasujuce.

Link to comment
×
×
  • Create New...