Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Cekaj, ozbiljno mu je prvo putovanje trilaterala Meka-Jerusalim-Vatikan? Titra duhovnu zicu Mediterana u nadi da ce ga proglasiti Mesijom. Proda oruzje, kupi izrelski zlato i donese ga papi. Svi srecni.

Link to comment

Morsi je sponzorisan iz Katara. Puč su podržali SA i UAE.

 

promaklo mi je to rivalstvo, mislio sam da su svi ujedinjeni protiv irana. bliski istok je definitivno najkomplikovanije mesto na svetu.

Link to comment

promaklo mi je to rivalstvo, mislio sam da su svi ujedinjeni protiv irana. bliski istok je definitivno najkomplikovanije mesto na svetu.

Oko Irana su jedinstveni. U Egiptu nema te opasnosti po njih, pa lome koplja oko uticaja.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

apsolutni car  :ziga:  :ziga:

steta ako ga "impichuju" ... kao internet trola da si postavio za predsednika : )

zelim mu jos jedan mandat (pod uslovom da ne napravi neko veliko sranje ... mada sanse za to nisu velike)

Link to comment

Malo je njemu jedna ivanka; 2-3 bi mozda nekako zavrsile posao. 

A taman bi se i bolje uklopio kad ide u posetu u SA/UAE... 

 

eh, da ne ulazimo u kvantitet;). mada, kod tog psiha, cinjenica, kvantitet (i divljenje) neminovno igra ulogu.

 

da je do njega, ivanka bi bila prva dama. melanija u svemu ovome: kao po kazni.

 

secas se mozda inauguracije? kada je kao siroce stajala u pozadini sa tiffany kutijom, i jos obucena u garderobu iste boje... (link je na diptih, gde su kao totalni kontrast trampovima, a u istoj ulozi nekoliko godina ranije, michelle i barack. kao dostojni primer), cekajuci da joj muz najavi kada joj je dozvoljeno da udje u prvi kadar i preda poklon michelle?

 

 

samo cekam trenutak kada ce da mu sa apsolutnim pravom (ako je iole pametna) kaze: fuck off.

 

Edited by roksi
Link to comment

secas se mozda inauguracije? 

Ja mozda izgledam -ono - boles' i taj rad ali svakako nisam zaglibio do te mere da se secam... Istina, nisam je (istu) ni gledao al' dobro - nikad ne reci nikad... :)

Link to comment

secas se mozda inauguracije? kada je kao siroce stajala u pozadini sa tiffany kutijom, i jos obucena u garderobu iste boje... (link je na diptih, gde su kao totalni kontrast trampovima, a u istoj ulozi nekoliko godina ranije, michelle i obama. kao dostojni primer), cekajuci da joj muz najavi kada joj je dozvoljeno da udje u prvi kadar i preda poklon michelle?

 

 

Dobra žena uvek sluša svog muža. Shvatimo to kao povratak pravim vrednostima   :nobles:

Link to comment

Ja mozda izgledam -ono - boles' i taj rad ali svakako nisam zaglibio do te mere da se secam... Istina, nisam je (istu) ni gledao al' dobro - nikad ne reci nikad... :)

 

e pa pogledaj;) kada se vec zalazes za mankija u tenaku;)

Link to comment

Dobra žena uvek sluša svog muža. Shvatimo to kao povratak pravim vrednostima   :nobles:

 

takoe. a i dobroe da se svet vraca pravim vrednostima  :fantom:

 

p.s. ovo ladno moze i na occupy mall street  

 

 

p.s.2 sta li bi hella rekao na ovo...

Edited by roksi
Link to comment

e pa pogledaj;) kada se vec zalazes za mankija u tenaku;)

majmun ili baba, 

baba ili  majmun... 

nek' se malo ovi o Amerikama zlopate, meni je dosta sto moram da gledam Tonija... 

.

.

:ups - nije (vishe) Toni... :)

Link to comment

majmun ili baba, 

baba ili  majmun... 

nek' se malo ovi o Amerikama zlopate, meni je dosta sto moram da gledam Tonija... 

.

.

:ups - nije (vishe) Toni... :)

 

troll = a jeste.. apropo tonija i malkolma, na kraju bi' gotovo isto (al ipak malkice bolje, ako mene pitas;)) eto - nijanse su danas presudne;)

Link to comment
×
×
  • Create New...