Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

 

nije bas citat al dobro si parafrazirao.

Jesam li?

Dobro je onda.

Samo, sta je sa odgovorom: kako se to dogodilo da je majmun mogao da se dokopa tenka?

Pojela maca jezik ili se ne stize od razmatranja maramama na glavi pretece tramparine zenske tevabije tokom posete papi?

Ili cekamo stav товнандцоунтру?

 

e sad, za ovo ces vec morati da dostavis konkretan citat:) sa sve datumom i vremenom; gde sam i kada ja napisala da je to najsavrseniji sistem svetu?

zapravo, od onog sto sam procitala ovde, nigde nisam naisla na slicno, sumnjam da je bilo ko ovde zastupao tu poziciju.

 

Зар није?

Колико знам, а и поприлично људи у данашњем свету, мисли тако.

Уосталом -_- :

 

Democracy is the worst form of government, except for all the others...

 

Link to comment

Jesam li?

Dobro je onda.

Samo, sta je sa odgovorom: kako se to dogodilo da je majmun mogao da se dokopa tenka?

Pojela maca jezik ili se ne stize od razmatranja maramama na glavi pretece tramparine zenske tevabije tokom posete papi?

Ili cekamo stav товнандцоунтру?

 

Зар није?

Колико знам, а и поприлично људи у данашњем свету, мисли тако.

Уосталом -_- :

 

sada je vec opste poznato kako je manki zavrsio u tenku; prodao je maglu masi koja je poverovala da je trampara (the selebriti tv milijarder) a beacon of change. 

 

 

btw, koji si ti bully, covece. 

 

nemam toleranciju za agresiju i bezobrazluk koji ispoljavas u razmeni. 

Link to comment

sada je vec opste poznato kako je manki zavrsio u tenku; prodao je maglu masi koja je poverovala da je trampara (the selebriti tv milijarder) a beacon of change. 

E, ovo je vec analizatm

Kako je doslo do toga da se siroke narodne mase najdemokratskije zemlje sveta, sa zavidnom demokratskom tradicijom prime na maglu, kako to da su postale politicki nepismene kako se nekada govorilo, kako je jedno drustvo u kome su drustvena kritika i kriticki i odgovorni mediji doslo do faze poznate kao 'samo da ne dodje toma' ostavicemo za neku drugu priliku.

Gluposti oko tv celebritaze prepustam sudionicima ove teme poput raznih rodja, andurila, erasera, itd, itd, nastavite da tracarite i lovite tvitove ;)

 

btw, koji si ti bully, covece.

nemam toleranciju za agresiju i bezobrazluk koji ispoljavas u razmeni.

 

Opa, a sad nista :wub:

Nemam ni ja toleranciju za analize tramparinog ponasanja prema melanijama ni analize modnih detalja poput tifanijeve kutije, pa eto, pokusah...

Uzivaj(te), smenite vec jednom tramparu pa da nam svane i da se svi volimo, ljubimo i budemo srecni 1000 godina :)

Link to comment

E, ovo je vec analizatm

Kako je doslo do toga da se siroke narodne mase najdemokratskije zemlje sveta, sa zavidnom demokratskom tradicijom prime na maglu, kako to da su postale politicki nepismene kako se nekada govorilo, kako je jedno drustvo u kome su drustvena kritika i kriticki i odgovorni mediji doslo do faze poznate kao 'samo da ne dodje toma' ostavicemo za neku drugu priliku.

Gluposti oko tv celebritaze prepustam sudionicima ove teme poput raznih rodja, andurila, erasera, itd, itd, nastavite da tracarite i lovite tvitove ;)

 

Nemam ni ja toleranciju za analize tramparinog ponasanja prema melanijama ni analize modnih detalja poput tifanijeve kutije, pa eto, pokusah...

Uzivaj(te), smenite vec jednom tramparu pa da nam svane i da se svi volimo, ljubimo i budemo srecni 1000 godina  :)

 

vec je bilo malimilion puta u razmenama tokom topika, nekoliko je aspekata. trampara je svesno izabrao ciljnu grupu, tzv. the silent majority i podilazio im kroz prazna obecanja i ksenofobnu retoriku, sto je evidentno i delovalo. a bonus je dosao kroz anti-hilari sentiment medj demokratama. demokratski sistem, kao i bilo koji na ovoj planeti nije savrsen. ipak jos uvek bolji od mase drugih sirom sveta. ili ti imas mozda imas drugaciji primer?

 

jedino olaksanje, po meni, i kao sto vec rekoh u razmeni, jeste da citava fama oko deep state-a i svemoguceg establishmenta koji se krije iza kulise zvane demokratija je ipak raskrinkana, i na kraju bi samo fama. u suprotnom, hilari bi danas bila na celu usa.

 

ti si slobodan da ne citas kako nazivas tracarije i ne prljas se trivijalnostima, jer tebi nisu ni upucene. a vidis, ja nisam u poziciji da ne citam tvoj bullying jer je upucen isklucivo & direktno meni. shavatas razliku? 

 

 

Opa, a sad nista  :wub:

 

ma nee, moze i x2.  takvima je to najpotrebnije.

 

al ozbiljno ti kazem, ne zanima me dalja razmena sa tobom ako ces da pristupis istoj kao do sada: kao apsolutni bully. jer je to em gubljenje vremena s moje strane, em ne postoji nesto tragicnije od bully anonimaca. 

 

Link to comment

Не знам да ли је већ неко качио, мали прилог у корист Меланије oca Pape Franciska  :)

 

Link to comment

Nego, kanda se NYT malo zaneo sa ovim curenjem informacija.

 

 

Police investigating the Manchester Arena bomb attack have stopped sharing information with the US after leaks to the media.

UK officials were outraged when photos appearing to show debris from the attack appeared in the New York Times.

Link to comment

Него, сад читам изјаву Туска након састанка са Трумпом. Није му баш све потаман како је очекивао. Нису 100% сложни у неким стварима, споменуо је ту између осталог и Русију.

Link to comment

Kakav državnik, zar nije privatno lice koje sad ima pravo da zarađuje kako god želi, a što smeta samo rasistima?

 

Zna li se po kojoj tarifi je naplatio Nemcima govor?

Link to comment

Primecujem neku netrpeljivost u tvom tonu. Nema potrebe. Svet je imao ozbiljnog drzavnika i dobitnika nobelove nagrade kao najmocnijeg coveka, sada ima mentalno obolelog coveka. Na srecu izgleda a psiho ne moze da napravi puno stete ali moze da napravi puno zabave. A i prava je uzivancija gledati kako se "antiestablisment" kandidat snalazi.

Link to comment
×
×
  • Create New...