Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

ALi zar to nije onaj j znak nego znak za akcenat. Kad sam ucio ruski sve reci u knjizi su ga imale

 

Tako je.

To je znak za akcenat (ударéние), koji samoglasnik se naglašava u reči. Koristi se u udžbenicima i pravopisima, ali ne i u štampi i knjigama.

Edited by Utvara
Link to comment

Tebi ništa nije jasno, nisi primetio obrazac, još od prošlog puta: mučeni bum-tras po nekoj nebitnoj sirijskoj miliciji 

 

 

Da si 7.11.2016 mogao da se teleportujes u prolece 2017 i da procitas u novinama da se po Avganistanu bacaju MOAB bombe, a u Siriji americka avijacija vari Asadove konvoje, tuzno bi pomislio da je Kilari dobila izbore.

 

 Cela PPPoenta navijanja za Trampa je bila da on nece bum tras prc prc uopste, nigde na svetu, jer nece da bude sveCki policajac nego americki preCednik. I da je zato bolji od Kilari uvek i svuda. Kad ono medjutim.

Link to comment

 

Naravno da ovo postavljeno nema smisla.

I gde je tu Gipper? I na njega su pokusali atentat. No, on nije progresivan, zaboravio sam to.

 

 

I naravno da je odgovarajuce poredjenje tretman Obame na right wing medijima, i tretman Klintona u vreme impicmenta.

Link to comment

Naravno da ovo postavljeno nema smisla.

I gde je tu Gipper? I na njega su pokusali atentat. No, on nije progresivan, zaboravio sam to.

 

 

Jeste, Gipper je preziveo atentat. Gerald Ford je preziveo cak dva. Pa sta? Trojica od ove cetvorice nisu, a cetvrti je "samo" proveo 20+ godina u zatvoru. Velika razlika izmedju "poginuo" ili "proveo vise decenija u zatvoru" i "lakse ranjen" i "promasio ga metak". 

Link to comment

Jeste, Gipper je preziveo atentat. Gerald Ford je preziveo cak dva. Pa sta? Trojica od ove cetvorice nisu, a cetvrti je "samo" proveo 20+ godina u zatvoru. Velika razlika izmedju "poginuo" ili "proveo vise decenija u zatvoru" i "lakse ranjen" i "promasio ga metak". 

 

OK, i Ford je republikanac, da ga dodamo na listu gore tretiranih od Trampa. Nisam znao da je preziveo dva atentata.

Link to comment
×
×
  • Create New...