Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Zasto bih ma i pokusao da te diskreditujem?

Kao da citiranje товнандцоунтру nije dovoljna legitimacijatm? :P

 

A sto se procitavanja topika tice, ne znam za ode trampari, ali znam za nesto drugo: malo, meni barem, gadnjikavo talambasanje svedeno na nivo traca, sa sve analiticarima poput Роџера пл. Санчеза koji pisu k'o da cuce ispod tramparinog pisaceg stola, gadjanje nadimcima americkih i ostalih takozvanih zvanicnika i slicno analiticarenje...

Sveli ste pricu na tupljenje o tome da ce biti dovoljno samo maknuti tramparu i da Melanija promeni haljinu, pa ce sve ponovo da bude 1 idila kao i do sada...

Nije i nece: trampara je posledica, a ne uzrok, sistem je u krizi, traze se ili bi barem trebalo da se traze moguca resenja, imamo problem kao civilizacija, mnogo siri od politickog i trampove frizure ili brda tvitova...

O tom se horu radi, prema tome nastavite... :)

 

ouch  :lol:  

Link to comment

ouch  :lol:  

Оуцх ili ouch sa sve  :lolol:, tek ja ne dobih ni nagovestaj pokusaja da se odgovori kako to da je 1 sistem, najsavrseniji od svih sistema, uzor svetu, dosao dotle da 1 trampara postane Predsednik najmocnije zemlje sveta.

Kako se moglo dogoditi da - citiram te - majmun udje u tenk...

Link to comment

"¿Qué le das de comer, potizza?", bromeó el Papa Francisco a Melania Trump cuando se estaban despidiendo.

 

(Valjda je ta potizza neki slovenacki slatkis za koji je papa cuo. "Cime ga hranis, poticom?")

Edited by IndridCold
Link to comment

"¿Qué le das de comer, potizza?", bromeó el Papa Francisco a Melania Trump cuando se estaban despidiendo.

 

(Valjda je ta potizza neki slovenacki slatkis za koji je papa cuo. "Cime ga hranis, poticom?")

 

:lol:

 

to je nekakav rolat koji i papa voli.

Link to comment

opet ti  :wub:

 

Kako se moglo dogoditi da - citiram te - majmun udje u tenk...

 

nije bas citat al dobro si parafrazirao.

 

1 sistem, najsavrseniji od svih sistema, uzor svetu

 

e sad, za ovo ces vec morati da dostavis konkretan citat:) sa sve datumom i vremenom; gde sam i kada ja napisala da je to najsavrseniji sistem svetu?

 

zapravo, od onog sto sam procitala ovde, nigde nisam naisla na slicno, sumnjam da je bilo ko ovde zastupao tu poziciju.

 

 

 

Link to comment

joj ne znam, tradicija, valjda. 

 

 

(jadna zena)

 

Jadna™ utoliko sto je (i?) njen izbor bio da se uda za budjelar™ a ne za coveka... 

Link to comment

Famosos_218488809_34973265_1706x960.jpg

 

 

ivanka kao ovi najnoviji modeli seks lutaka, sponzorusa ko da se takmici sa onom radikalkom u iranu, klovn ko klovn a wannabe che guevara poglavar pedofila - boze oprosti mi faca

 

ovom fotografu dati milion $ onako

Edited by marv
Link to comment

Ja bre nikako da po'vatam ko je Ivanka, ko je Ivana a ko Melanija...

'naci Ivanka se nije udala za budjelar, ona se na istome rodila, ne? 

A Ivana (ex) i Melanija (current) jesu... Problemi, ne? 

Link to comment

Ja bre nikako da po'vatam ko je Ivanka, ko je Ivana a ko Melanija...

To je i Trampari problem, ne stiže da povata™ sve te žene i ćerke i bivše žene i bivše ćerke... za sada je fokusiran na Ivanku, navodni mozak čitavog klana, koja se inače i rodila na buđelaru a i udala za buđelar.

 

Nije Ivana jedina bivša, imaš pre nje i Mariju koja mu je izrodila onu Tiffany što je tokom kampanje elegantno izbegavala da je tata zagrli :D

 

Link to comment
×
×
  • Create New...