Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Francuska akcija film sentinelle sa olgom kyriliankom

 

It's okay, malo spor, klasicna prica o osveti al ono sto je prijalo je olga bez sminke, bez botoksa i sranja. Realne crte lica, ton koze, godina... Sminke kao da nema. Milina je bilo za gledati. 

Edited by mustang
Link to comment

nekakav dokumentarac o ubistvima u mormonskoj zajednici. kakvo negledljivo njesra. pritom iritantno montirano, prekratki rezovi, valjda da se stvori iluzija da se nesto desava. ne znam ni sam kako sam izdrzao 15 min.

Link to comment
2 hours ago, chandra said:

nekakav dokumentarac o ubistvima u mormonskoj zajednici. kakvo negledljivo njesra. pritom iritantno montirano, prekratki rezovi, valjda da se stvori iluzija da se nesto desava. ne znam ni sam kako sam izdrzao 15 min.

 

Oporavi se sa unabomber: in his own words, meni je ta priča fenomenalna. 

Imaš i seriju iz 2017 sa Semom Vortingtonom koju sam pojeo za jedno popodne, pa i za to topla preporuka, meni je valjda toliko legla jer nisam imao pojma o tom liku. Po meni, jako podcenjen uradak.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, chandra said:

nekakav dokumentarac o ubistvima u mormonskoj zajednici. kakvo negledljivo njesra. pritom iritantno montirano, prekratki rezovi, valjda da se stvori iluzija da se nesto desava. ne znam ni sam kako sam izdrzao 15 min.

 

ne znam ali meni je prica dosta zanimljiva, moja preporuka da gledas do kraja

 

 

btw  kao neko  kome je formula 1 dosadna skoro koliko i boks ova netflixova serija of f1 je fenomenalna, jedva cekam novu sezonu, cak cu verovatno poceti i da pratim f1 :)

Link to comment
On 9.3.2021. at 0:06, black mirror said:

 

ne znam ali meni je prica dosta zanimljiva, moja preporuka da gledas do kraja

 

 

btw  kao neko  kome je formula 1 dosadna skoro koliko i boks ova netflixova serija of f1 je fenomenalna, jedva cekam novu sezonu, cak cu verovatno poceti i da pratim f1 :)

 

Naaah, definitely not my cup of tea.

 

Pogledacu to o F1. Ni meni to nije tema, ali pre par godina sam gledao dva genijalna dokumentarca o Seni.

Link to comment
On 8.3.2021. at 20:06, chandra said:

nekakav dokumentarac o ubistvima u mormonskoj zajednici. kakvo negledljivo njesra. pritom iritantno montirano, prekratki rezovi, valjda da se stvori iluzija da se nesto desava. ne znam ni sam kako sam izdrzao 15 min.

Pa daj, podeli naslov, da se ne zajebem slucajno da pogledam.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Pa daj, podeli naslov, da se ne zajebem slucajno da pogledam.

 

Ne možeš nikako promašiti: murder amongst the mormons.

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...