Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Koja je poenta kućne adrese ako aplikacija radi na mobilnim uređajima? Šta, slušamo porodično Spotify ali samo kad smo kući? 
Pa na to sam mislio.
Nešto što mislim da je uglavnom za mobilne uređaje, ti tražiš kućnu adresu?
Šta, označi se kao sumnjiv ako nikada nije registrovano korišćenje na toj adresi putem geolokacije?


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Zvanicno moras da das kucnu adresu za racun. Posto je dozvoljeno clanovima iste familije da gledaju, onda je to njima jednostavan (ali naravno ne i fail proof) nacin da to zaista potvrdis - da ste svi na istoj adresi, clanovi ukucanstva. To sto ih sada boli djoka da se cimaju da pregledaju ne znaci da nece jednog dana. A ako te uhvate u lazi, teoretski mogu da te tuze/kazne/sta vec.

Edited by dragance
Link to comment
4 hours ago, dragance said:

 

Uf, ne moze biti gori od Amazon Prime.

 

Torenti su i dalje majka za ozbiljno gledanje filmova i serija. Sve je vise sadrzaja dostupno samo na jednom striming servisu. Plus me nervira sto su radili cenzuru (izbacivali epizode office  menjali tomi jerry zbog blackface) da bi bili politicki korektni. A da zaboravio sam i da cesto nedostaju engleski titlovi za evropsku produkciju.

Link to comment
2 hours ago, bags said:

 

Torenti su i dalje majka za ozbiljno gledanje filmova i serija. Sve je vise sadrzaja dostupno samo na jednom striming servisu. Plus me nervira sto su radili cenzuru (izbacivali epizode office  menjali tomi jerry zbog blackface) da bi bili politicki korektni. A da zaboravio sam i da cesto nedostaju engleski titlovi za evropsku produkciju.

 

5 hours ago, Mil@n said:

Ako me nešto nervira kod netflix intefejsa je to što nemaš kontrolu šta izlazi u predlozima, continue watching /ovo može se obriše sa sajta ali SMARAAAA/, treba u okviru svakog filma da bude opcija da klikneš watched i voila - ne izlazi više nigde osim u watch again eventualno, kao i "not interested" i onda ne izlazi više jebeno nigde.

Mali frust :D

 

kodi je tata

 

ja veoma retko koristim netflix iako imam nalog jer moram zbog dece, za decu netflix je dosta prakticnije

 

za sebe koristim samo kodi, kodi+trakt+real debrid (kosta samo 3€ mesecno) je najbolja moguca kombinacija za gledanje filmova i serija, mozes da gledas skori celi imdb a ne samo netflix, amazon ili hbo. filmove i serije gledas u najboljem mogucem kvalitetu, serije uglavnom u full hd a novije serije u 4k, filmove mozes gledati i u 4k remux verzijama bez gubitka kvaliteta (ono fajlovi preko 70gb) i 3d filmove, takodje mozes da gledas i razne emisije, npr hoces da gledas neku epizodu john olivera - no problemo

 

e sad instalacija i koriscenje je dosta zajebano dok se ne naviknes ali kada se naviknes je dosta prakticno, ima milion opcija de sredis onako kako ti odgovara. npr ovaj problem na koji se zali mil@n resavas za sekundu, izaberes film ili seriju i samo cekiras da si gledao ili ga skines sa kolekcije i problem resen, takodje kolekciju mozes i da sredis preko trakt aplikacije na telefonu il pc. homepage mozes da menjas onako kako ti odgovara, kod mene npr na jedan red izlaze samo nove serije, na drugi red samo serije koje pratim i koje nisam zavrsio, cim gledam zadnju episodu onda nestaje sve dok ne izlazi nova epizoda ili sezona

 

organizacija preko trakt aplikacije je dosta laka, izaberes na telefonu filmove i serije i stavljas ih u kolekciju, epizode i sezone koje si gledao samo ih cekiras i kada otvoris kodi na tv-u nastavljas od epizode koju nisi gledao

Link to comment

Odgledao sam ovo novo Netfliksovo dokumentarno čedo "Vanishing at the Cecil Hotel". To je onaj čudni slučaj klinke čiji su snimak iz lifta objavili, sam po sebi taj snimak je čudan, uznemirujući, priča o hotelu je krajnje zanimljiva ali realno su usrali dokumentarac, bar onako kako su ga razvili i koncipirali.

Spoiler

 

Kao prvo, mnogo tu praznog hoda ima. Ima 4 dijela, i prvi i drugi su super, gdje se priča o samom hotelu, njegovom istorijatu, kraju u kom se nalazi i ovom slučaju nestale klinke. Međutim kako odmiče serijal, tako se sve više pažnje poklanja ovim samoproglašenim jutjuberima detektivima koji su svi odreda neopisivo iritantni, dosadni, konstatuju očigledno i natežu činjenice do tačke pucanja. U onom "Don't fuck with cats" su bili isto čvake iritantne ali je priča bila interesantna pa si ih istrpio, ovdje u nekom momentu otprilike sve je jasno a oni krenu da natežu i smaraju i teoretišu i stvar ode u kurac. Najjača je neka jutjuberka koja kaže "pogledala sam bezbroj izvještaja o autopsiji i ovaj mi je bio najsumnjiviji", ajde Šerloče. Jbt, idi radi nešto pametno, još se usraše u život nekom meksičkom metalcu :D

 

Sad je svaki jutjuber bolji detektiv od profesionalnih policajaca, bolji hirurg od doktora koji to rade decenijama i bolji epidemiolog od direktora CDC. Realno mogao se dokumentarac spakovati u sat i po. Davati ovoliko prostora ovim dosadnim zaludnim budaletinama je totalni promašaj producenata i režisera.

 

 

Link to comment
22 hours ago, bags said:

Plus me nervira sto su radili cenzuru (izbacivali epizode office  menjali tomi jerry zbog blackface) da bi bili politicki korektni. 


Wat? Koje epizode Office-a su izbacivali zaboga? Samo mi reci da je kad Majkl ljubi Oskara pred svima pa da zapalim account.

Link to comment
31 minutes ago, Mos said:


Wat? Koje epizode Office-a su izbacivali zaboga? Samo mi reci da je kad Majkl ljubi Oskara pred svima pa da zapalim account.

 

Izbacili su scenu iz christmas epizode ( https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/office-edits-blackface-scene-1300611 )

Ne mogu naci sad tacno clanak ali su isto pre uklanjanja the office sa streamig platformi izbacili neke epizode koje si mogao gledati samo na DVD.

Ovo je za Tom& jerry :

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/office-edits-blackface-scene-1300611

 

  • +1 1
Link to comment

MV5BZDM4YTNkYTQtYTU3ZS00NjgxLTgwMGUtNzU1

 

Fino je ovo urađeno, jedno zabavno i prijatno veče sa Fran i bocom vina. Umalo da kažem na kafi sa Fran.
Anegdote o NYC, životu, prošlom i sadašnjem vremenu, razmišljanja na razne teme. Super je Fran :wub:

  • +1 1
Link to comment
On 2.2.2021. at 11:39, dragance said:

Inače zbindžovao sve 4 sezone u sedmici od Call My Agent, tj Dix pourcent! Kakvo pišanje od smeha, kakve zvezde u sporednim ulogama :D 

Mada, konšto @borris_ reče, pomaže kada se zna ko su sve te zvezde. 

Hvala na preporuci... Odlicna serija.

Doduse, nemam pojma ko su zvezde koje gostuju, ali mi to ni najmanje ne smeta

 

Sofia :heart:

Link to comment
On 12.2.2021. at 23:33, black mirror said:

za sebe koristim samo kodi, kodi+trakt+real debrid (kosta samo 3€ mesecno) je najbolja moguca kombinacija za gledanje filmova i serija, mozes da gledas skori celi imdb a ne samo netflix, amazon ili hbo. filmove i serije gledas u najboljem mogucem kvalitetu, serije uglavnom u full hd a novije serije u 4k, filmove mozes gledati i u 4k remux verzijama bez gubitka kvaliteta (ono fajlovi preko 70gb) i 3d filmove, takodje mozes da gledas i razne emisije, npr hoces da gledas neku epizodu john olivera - no problemo

 

Pretpostavljam da je "real debrid" zapravo repozitorijum svih tih HD snimaka, i da se to placa 3€ mesecno? Trakt sam cackao nekada davno, nije mi se cinilo preterano korisnim pa sam batalio.

Kako strimujes fajlove od 70GB za 2-3 sata snimka? Moras da imas bas dobar protok na svom netu, sto je ajd kao i izvodljivo, ali i izvor mora da ima ogromnu propusnu moc sto mi se cini malo skakljivo. Ili postoji neka pre-download opcija?

Link to comment

Je l moguće da skandinavski sadrzaj koji je preveden na hrvatski uopšte nije u ponudi na “našem” NF? Vidim na hrflix gomilu serija, filmova ali ništa ne pronalazim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...