Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja imam svoj i jos tri za decu sa razlicitim default jezicima. :)

 

Inace meni je netflix katastrofa od interfejsa. Naravno da oni imaju drugaciju motivaciju od mene ali neke stvari u strasno lose uradjene:

 

- spoileri od sledece epizode serije koji se ne mogu sakriti

- pretrazivanje kataloga je katastrofa, discovery je nula bodova

- nemaju povezanost sa imdb i rottentomatos

 

Mada koliko cujem ostali streaming servisi su jos puno gori.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Calavera said:

 

znači nalog i profil su odvojeni, ja ako delim nalog s nekim dobijem svoj profil i onda mogu da gledam bilo kad bez obzira šta ostali profili rade u tom trenutku?

 

Да, улогујеш се на налог и направиш свој профил. Друг је направио налог, дао ми e-mail/pass и ја му дајем четвртину претплате. Он гледа шта хоће на свом профилу, ја на свом, преостала два лика на својим профилима.

  • Hvala 1
Link to comment

kod nfl gejpasa je išlo u obrnutom smeru. pre nikad nije moglo da se gleda na više uređaja istovremeno, kad se uloguje neko drugi onda tebe izloguje. ali od ove sezone su dozvolili.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Да, улогујеш се на налог и направиш свој профил. Друг је направио налог, дао ми e-mail/pass и ја му дајем четвртину претплате. Он гледа шта хоће на свом профилу, ја на свом, преостала два лика на својим профилима.

Može se imati i 5 profila, samo što 4 mogu biti aktivna istovremeno.

Link to comment

Pa ni to nije neki veliki problem :)

Na jednom drugom forumu sam ušao u spotify porodicu, lik kome plaćamo čitavih 160 dinara mesečno nas je skupio u viber grupu, i tu napisao adresu koju je on uneo kao kreator naloga..

Posle registracije nikada nikog nisu ponovo cimali za proveru adrese..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
17 hours ago, bags said:

Ja imam svoj i jos tri za decu sa razlicitim default jezicima. :)

 

Inace meni je netflix katastrofa od interfejsa. Naravno da oni imaju drugaciju motivaciju od mene ali neke stvari u strasno lose uradjene:

 

- spoileri od sledece epizode serije koji se ne mogu sakriti

- pretrazivanje kataloga je katastrofa, discovery je nula bodova

- nemaju povezanost sa imdb i rottentomatos

 

Mada koliko cujem ostali streaming servisi su jos puno gori.

 

Uf, ne moze biti gori od Amazon Prime.

  • +1 1
Link to comment

Ako me nešto nervira kod netflix intefejsa je to što nemaš kontrolu šta izlazi u predlozima, continue watching /ovo može se obriše sa sajta ali SMARAAAA/, treba u okviru svakog filma da bude opcija da klikneš watched i voila - ne izlazi više nigde osim u watch again eventualno, kao i "not interested" i onda ne izlazi više jebeno nigde.

Mali frust :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...