Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

12 hours ago, elementary said:

Gledao neko Rebel  Moon? Naravno kritika ga nagradila ,sve pokazuje da je sranje ali jednostavno ga moram gledati ,trejler je izgledao fenomenalno .

 

Ne mogu da stignem sigurno do sutra ili prekosutra. Ali jedva cekam, kao najveci Snajderov fan ovde a i sire :D 

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

iz trejlera se vidi da glavna glumica ima raspon emocija jednog drveta.

Sofija Butela je jedino valjala u onim reklamama za Najk pre 15 godina i tjt. Ne znam ko ju je naložio da je dobra ideja da postane glumica.

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ajde, ajde. Raziđite se. 
šanjan nikad neće jebat.

sofiju butelu naziva ‘glavnom glumicom’ i zamera joj (bilo šta?!) nedostatak emocija…

 

Kacmo već na temi da prijavim da sam gledao tajlandski :isuse: film: hunger. 
 

đizs. 

Link to comment

Šacno sinoć Holdovers, jedina mana ovog filma je što znamo kako će da se završi posle prvih 5 minuta, dva antagonostična lika, u konflitu i mržnji, izvući će najbolje jedan iz drugog, postaće prijatelji i promeniće jedan drugog. Šablon viđen više puta u ovakvim ili sličnim pričama.

 

NO, film mi se svakako dopada, a Đamati se razmahao kako ume, fenomenalan je. Veliki plus na estetiku, čak su i uvodne kadrove produkcije i svega napravili sa grainom želeći ceo film i ceo ugođaj filma da prenesu u 70e, mislim da su u tome uspeli. 

 

7.5/10 od mene.

  • +1 1
Link to comment
On 2. 12. 2023. at 11:22, bags said:

Meni je nejasno ko moze da gleda dokumentarac o njemu. Celu karijeru je bio prenaduvan. Da nije bio Englez ne bi ga niko sad spominjao....

 

Meni je on išao na živce i mislio sam da je precenjen, a onda je došao sa Realom u Beograd 2003. i protiv Partizana je lagano bio igrač utakmice, pored svih onih istinskih veličina oko sebe. Jako je profi odigrao, nije naseo ni na jednu provokaciju (a bilo ih je onoliko), bukvalno je sve uradio kako treba i od tada sam počeo da ga poštujem. Vrhunski igrač, tu nema dileme.

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Sofija Butela je jedino valjala u onim reklamama za Najk pre 15 godina i tjt. Ne znam ko ju je naložio da je dobra ideja da postane glumica.

  Hide contents

 

 

 

Odlična joj je bila uloga u Kigsmanu

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

Odlična joj je bila uloga u Kigsmanu

 

Jao, ne mogu ja to da gledam, prevelika koncenatracija englishnessa.

Ali gledala sam je u Atomic Blonde... šta znam... meh.

Link to comment
5 hours ago, Sludge Factory said:

najveci Snajderov fan ovde a i sire :D 

 

nit manjeg penisa, nit veće dreke :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

Šacno sinoć Holdovers, jedina mana ovog filma je što znamo kako će da se završi posle prvih 5 minuta, dva antagonostična lika, u konflitu i mržnji, izvući će najbolje jedan iz drugog, postaće prijatelji i promeniće jedan drugog. Šablon viđen više puta u ovakvim ili sličnim pričama.

 

NO, film mi se svakako dopada, a Đamati se razmahao kako ume, fenomenalan je. Veliki plus na estetiku, čak su i uvodne kadrove produkcije i svega napravili sa grainom želeći ceo film i ceo ugođaj filma da prenesu u 70e, mislim da su u tome uspeli. 

 

7.5/10 od mene.

 

Ne znam što sam ovo ovde napisao ali nema veze... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...