Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

45 minutes ago, mustang said:

@ivy milance sta god da gleda, njemu se svidja. Nije ti on reper za preporuke, cisto da znaš

 

Šta lupetaš, života ti? Ti koja serije ne gledaš iz političkih razloga? Ne blamiraj se.

 

@ivy Kada sam rekao da komedije ima dosta nisam mislio da je smešno sve što je u tom fazonu, ali tako je jednostavno napisano, i na imdb je vode kao comedy crime. Prva sezona je bila dobra, druga lošija, trećoj jedva čekam kraj. 

Link to comment
Just now, mustang said:

Miki Netflix :rolleyes: 

 

Cmokic :)

 

ja bar imam stav, ti ni to :lolol:

 

Pa u pravu si, ti si na forumu poznata po stavovima, na tvoju nesreću, uglavnom po glupavim stavovima. :rolleyes:

Ne bih uopšte da ulazim u istinitost onog što baljezgaš, a bukvalno to radiš - baljezgaš. 

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

Postajes pravi deda mrgud. Operisan od humora. Operisan. 

 

Ne vadi se na šalu i zajebanciju kad je jasno da se nisi niti šalila niti zajebavala.

Link to comment
15 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne vadi se na šalu i zajebanciju kad je jasno da se nisi niti šalila niti zajebavala.

 

Da si gledao kvalitetne komedije i satire a ne te papazjanije, znao bi sta je.  

 

Miki Netflix :wub: , djuro skecers...savrseno!

 

Boze, kakav sam ja genije! 

Hvala, hvala, znam :D

 

Hot Shots Idiot GIF

Edited by mustang
Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

 

Da si gledao kvalitetne komedije i satire a ne te papazjanije, znao bi sta je.  

 

Miki Netflix :wub: , djuro skecers...savrseno!

 

Boze, kakav sam ja genije! 

Hvala, hvala, znam :D

 

Hot Shots Idiot GIF

 

Ti jesi genije, nešto tipa Jovana Jeremić genije. :by:

 

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

 Bonus je sto su spojili ovu dvojicu iz Arrested Developmenta, bas dobro saradjuju. 

Vode podkast zajedno sa Šonom Hejsom, koji im igra Deda Mraza u ovoj ep. 

Link to comment
13 hours ago, mustang said:

@ivy milance sta god da gleda, njemu se svidja. Nije ti on reper za preporuke, cisto da znaš

 

Jimmy, arkadija, steins su moji parametri al nama se ukusi poklapaju. Ne znam koji zanr volis...

 

 

 

ta serija konkretno se vodi kao komedija ne vezano za Milana...a ono po par goofy linija u jako,jako ozbiljnoj seriji ..zato kazem da smo otisli u kurac kao ljudi i kao drustvo..

 

zasto ne moze biti samo ,,serija,, ionako su granice izmedju zanrova bas maglovite,posebno na Netflixu..ovako je bas lose kada ovako,po meni, ozbiljnu seriju okarakterisu kao ,,komedija,, zbog na sekunde goofy momenata,ne ni jako smesnih nego prosto lik je blaskast i ima momente u svoj ozbiljnosti desavanja ..valjda je ostala ozbiljnost dogadjaja bitnija za karakter serije od tih par goofy momenata?ili cemo se bas svemu smejati i ne pridavati ozbiljnost i empatiju?i kako je to moguce?

  • -1 1
Link to comment
14 hours ago, lord_s said:

https://www.esquire.com/uk/culture/a42383449/1899-season-2/

Otkazali su 1899 posle samo jedne sezone. Cudno, Dark je bio poprilican uspeh, planiram da odgledam i ovo.
Mozda je budget cut name of the game

 

#sveizgubilidabogda

 

Serem im se na korpo strategije i usko gledanje samo na profit, kvartale i ostale andrake. Ovo sam pricao i za muzicke servise, pricam sad i za TV - jbo ih instant uspeh i gazenje svega sto ne trenduje na twitteru u prvih pola sata prve epizode. Gase i otkazuju dublje i sporije serije, jer narod to ne gleda onom brzinom koju bi oni voleli. Gase i ono sto je mozda ok i ima potencijala da nadalje bude odlicno, ali jbgy, Q2 profit mora da bude 4% veci od Q1 inace ce debeli investitor da poludi.

 

HBO uklanja svoje serije sa servisa i baca u smece vec snimljene i zavrsene filmove i materijale (?!?) jer corpo moneys tako diktira, otpisacemo nesto za povrat poreza, necemo placati royalties glumcima i mi srecni, gledaoci verovatno ne toliko, glumci definitivno ne. Koliko samo serija spicka 40% budzeta na prvu epizodu i neki vizuelni spektakl, a onda jase na stazama stare slave i hajpa do kraja sezone (hint: svaki Dizni+ show)

 

Sa ovim pristupom i kuda ovo ide nikada ne bismo dobili jedan Wire, ni Breaking Bad, verovatno ni Deadwood, na kraju ni taj Dark. 

1899 je bio ok, imao je losih strana, imao je i nekih dobrih, interesantna misterija i glup zavrsetak, no to nije bio planirani kraj, za jos dve sezone ko zna na koju stranu bi se prica okrenula. U Darku se svakako okrenula, i bar ti ljudi koji su to napravili su zasluzili da im se pruzi poverenje, jer su napravili nesto originalnije od 90% ostalih sadrzaja.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...