Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako gledano 99% vrhunskih tenisera je limitirano. Naravno da Edmund nije sam vrh, ali nije ni neki slepac tamo. Decko napreduje i ne bi me iznenadilo da udje u top10 u nekom trenutku.

Link to comment

Tako gledano 99% vrhunskih tenisera je limitirano. Naravno da Edmund nije sam vrh, ali nije ni neki slepac tamo. Decko napreduje i ne bi me iznenadilo da udje u top10 u nekom trenutku.

 

 

Pored onoga što sam naveo, nije posebno brz, i nisam siguran da je dovoljno (teniski) inteligentan.

 

 

Od tih "mladjih", i dalje smatram da najveći talenat imaju Kyrgios i mladji Zverev, koji inače sutra igraju (jedan protiv drugog), pa vredi pogledati.

Edited by Jeremija
Link to comment

Prilično loše je Novak odigrao, pa onda na momente bljesne, pa opet odigra ko amater. Pobedio, jer je Edmud grešio u ključnim momentima.

 

Nisam sigurna da ima igru za, ne ovaj turnir, nego ovu sezonu. 

Link to comment

Jeremija, sta ima Kirgios osim servisa? Ozbiljno pitam, ne zato sto je decko totalni kreten. Gledao sam ga milion puta ali valjda nisam dovoljno obratio paznju, sto nije ni cudno pored konstantnog glupiranja na terenu.

Link to comment

Svaka cast, kako mu se otvorio zreb. Ali sam se izborio za njega Jel mu ovo najbolju rezultat karijere?

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...