Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Nolova revidirana agenda , MMXVII:

 

1. osvojiti neki grend slem masters ili turnir iz serije 500

2. vratiti se na prvo mesto ​  dobiti nekog igrača iz top 10

3. stalno podizati formu ​ proći dalje od 3. kola

Link to comment

U pravu je bio Malvo, Djokovic nece uzeti turnir ove godine. Jedina sansa mu je da ucestvuje na nekom Velika Plana openu, protiv profesionalnih tenisera slaba vajda.

Link to comment

Aj sto je Nolo ispao nego kako prodje pirgavi onako... Filip pokazao jos jednom zasto nije imao bolju karijeru, dzabe sto zna tenisa kad nema muda. Mislim da je od 7 mec lopti jedno 3-4 imao na svoj servis, tuga.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

U pravu je bio Malvo, Djokovic nece vise uzeti turnir ove godine. Jedina sansa mu je da ucestvuje na nekom Velika Plana openu, protiv profesionalnih tenisera slaba vajda.

Link to comment

Jbg, došlo vreme da mlađani prave pozitivan h2h sa once-nearly-goatom. Idealno za pravljenje CV-ja onih sa manje od 2-3 meča sa Nolom...

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Koliko sam uspela da vidim dok sam se spremala za posao, Njovak je igrao neznatno bolje nego juče, ali je imao sramotan servis, čini mi se da je komentator u jednom momentu rekao 139 km na čas, što je slab servis i za juniore.

Ritern nije u stanju da odigra na jače servise uopšte. Kretanje je i dalje, prilično loše, ali je bolje nego u Australiji.

 

Novak je sada u fazi karijere u kojoj su Nadal i Federer već nekoliko godina, stim što je Nadal tu zbog brojnih povreda, a Federer zbog krštenice, a Novak je tu svojim izborom.

 

To je to. U Indijan Velsu nema čemu da se nada, plafon je treće kolo i to pod srećnim okolnostima

Link to comment

ma nije novakov servis bio problem. dao je u prvom setu jednu brejk loptu koju je spasio i onda na kraju.

veci problem je bio kirjosev servis. islo ga je kao nikad. izmedju prvog i drugog nije bilo razlike. gruvao je iz sve snage i proslo mu je ovaj put.

najvecu sansu je novak imao na 6:5 u prvom setu kad je sva 4 poena izgubio posle duze razmene. ima je lopticu u igri ali nije uspeo, iako je pre toga imao sigurno 75% osvojenih poena u prebacivanju.

Link to comment

moraće da pojača rotkvice i brokoli

 

bez sve zajebancije, mnogo je mršav, jbt, ima isto kila jao ja, a neki odavde znaju koji sam žgoljo

 

ne može se tako gurati vrhunski sport, treba energije za takve napore

 

žao mi, baš

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...