Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve veze sad ima branjenje? Dugo neko nije izbacio taj cuveni argument...

 

Endi se bas preforsirao u poslednje dve sezone, ovo su samo posledice. I moguce da ce se na kraju godine veci broj igraca biriti za No1.

Link to comment

Kakve veze sad ima branjenje? Dugo neko nije izbacio taj cuveni argument...

 

Endi se bas preforsirao u poslednje dve sezone, ovo su samo posledice. I moguce da ce se na kraju godine veci broj igraca biriti za No1.

Ako ti smeta branjenje poena zaobidji molim te i idi obozavaj race koja je pocetkom marta mnogo interesantna.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

ma smarej se zadovoljio dolaskom na 1 mesto a pošto je i djoker pregoreo zadržaće se na njemu do w sigurno a praktično do novembra

Link to comment

Ako ti smeta branjenje poena zaobidji molim te i idi obozavaj race koja je pocetkom marta mnogo interesantna.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

:isuse:

Link to comment

Endi nije hteo da se smara ovim turnirom, ionako je prošle godine ispao , valjda u trećem kolu, pa ne brani neke poene.

 

Ovo je verovatno najveći turnir u godini (posle GS-ova), kakvo smaranje.

Link to comment

Ovo je verovatno najveći turnir u godini (posle GS-ova), kakvo smaranje.

Nije! Rim je najveci, dobro, na sljaci

 

Posle koga igra Nolo? nisam optimistican bas. Sad kad je ispao kum, jos jedan motiv manje ima. Ocu da pogledam kako ce to izgledati protiv jakog Edmunda...

Link to comment

Nije! Rim je najveci, dobro, na sljaci

 

Posle koga igra Nolo? nisam optimistican bas. Sad kad je ispao kum, jos jedan motiv manje ima. Ocu da pogledam kako ce to izgledati protiv jakog Edmunda...

 

Gde Rim, mislim jeste simpatičan turnir, ali ni blizu. :) Nolo igra posle nekih žena koliko vidim u rasporedu.

Link to comment

Gde Rim, mislim jeste simpatičan turnir, ali ni blizu. :) Nolo igra posle nekih žena koliko vidim u rasporedu.

Dobro po fondu i posecenosti sad prednjace americki turniri ali po idtorijskom znacaju i antagonizmu Rim i donekle MC. Pa jos Seneka je pikao tenis u Koloseumu :)

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Gledao sam noćas Noleta protiv Edmunda, očajan, malo je falilo pa da se ne završi onako kako se završilo...

 

 

A Edmund je stvarno dosta limitiran teniser....

Link to comment

Gledao sam noćas Noleta protiv Edmunda, očajan, malo je falilo pa da se ne završi onako kako se završilo...

 

 

A Edmund je stvarno dosta limitiran teniser....

baš sam, gledajući rezultat, pomislila da je tako bilo

 

prošli put je delpo bio nikakav, ovaj put ne verujem da će se ponoviti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...