Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš mi je drago za Lajavog, gledao sam ceo meč juče, i igrao je sasvim solidno, pogotovo u sferi prebacivanja. Biće dosta interesantnih mečeva danas, a mooj favorit je, naravno, Kyrgios - Zverev.

Link to comment

Svaka cast, kako mu se otvorio zreb. Ali sam se izborio za njega Jel mu ovo najbolju rezultat karijere?

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

Na mastersima da.

Link to comment

Dobar mec, signal je tu... vratila se zelja i volja.

 

Slomio je mec krajem prvog seta i samopouzdano™ ga priveo kraju, bez panike zbog poklonjenog seta.

 

Sutra cemo videti koliko je Akapulko bio indikativan (vazan), a dubl ne znam, u ovom trenutku izgleda suvisan.

 

 

 

isti™

Link to comment

jadan delpo. bas nema srece sa zrebom. da je bio na drugoj strani zreba lagano do finala. ovako mu novak ne da da se penje na listi :(

Link to comment

Ali kakav kraj prvog seta. Novak je imao neverovatne 2 sudijske greške u svega par poena. Loptica koja je bila aut nekih 15ak cm, sudija nije vikao out. Pa na brejk loptu, Novak ulazi u razmenu (što je bilo teško, jer je ovaj servirao kao lud), i jedna jako spora lopta pada na liniju tako da je više bila unutra nego napolju - linijski viče aut... Sreća da je dobio set, to je bio baš zajeban mentalni momenat.

Edited by Mil@n
Link to comment

Zaspao baš kad je Nole počeo, tako da nisam odgledao.

 

 

 

Elem, mnogo finih mečeva danas, od Lajovića u 7, preko Kyrgiosa i Nola u 11, do Nadala i Federera u1, ima da se uživa samo tako.

Link to comment

Osecam da ce Federer dobiti Nadala

 

Imajući u vidu istorijat njihovih mečeva, teško da Rođa dva puta zaredom u mesec i po dana  može dobiti Rafu. Mada, nakon Australije, nije ni toliko nezamislivo. Samo da bude bolji meč od onog što smo gledali u najvećem delu melburnskog finala... 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...