Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Nije tako. Neće izaći za 3. Pitanje i da li će izaći za 12. 
 

Nije ovo nešto sto smo mi izmislili. Sa sto puta većim zlikovcima se prave sporazumi kada je potrebno da osude celu grupu. Nisu napravili sporazum sa Belivukom, sto znaci da će on dobiti verovatno doživotnu. 
 

Ovo je racionalan potez sa stanovišta postupka. 

  • +1 6
Link to comment
4 hours ago, Braća Strugacki said:

koliko je beše dobio semi d bul, sa 19 priznatih ubistava

 

5 godina. Al on je povukao obarac samo u jednom od tih 19. Ovaj je car cupao nokte, przio, klao, mleo...

Link to comment

Semi d Bul sada i sam priča da je lično pobio neki nenormalan broj ljudi. U detalje opisuje neka ubistva, prvo ubistvo, pa kada je ubio nekoga ko mu je bio simpatičan, pa kako ima nekih koji su stoički prihvatili izvesnu smrt...Ludačka priča da je dobio samo 5 godina iako jeste zbog njegovog svedočenja osuđen Džon Goti i cela njegova mafijaška porodica. 

 

Ovih 18 je meni OK ako im ovaj lik treba da bi osudili celu ekipu. To što mi ne verujemo srpskom pravosuđu i izvršnoj vkasti ništa pa sumnjamo na tajne dilove je druga priča.

Link to comment

Ucinjena ubistva pre nego sto je uvedena dozivotna, taj momenat je relevantan za odredjivanje kazne. Ovi su kasapili valjda posle toga 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Fakundo Sava said:

 

Na učinioca krivičnog dela primenjuje se zakon koji je važio u vreme izvršenja krivičnog dela, osim u slučaju da kasnije izmene zakona stavljaju učinioca u povoljniji položaj, u kom slučaju se primenjuje zakon najblaži za učinioca.

 

  • +1 1
Link to comment

Mislim vreme izvrsenja KD koje je kao takvo navedeno u optuznici. Ne znam za sta se terete uopste, tj. kako je tuzilac kvalifikovao i da li su spojeni postupci itd.

1.12.2019. je uvedena dozivotna 

Mislim da se u javnosti negodovalo sto su optuznicom obuhvaceni samo disnatori 2019-2021, a ranije valjda nista

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kažu da su Miljković i Belivuk pokušali da otruju sa cijanidom Vukotića ( vođu škaljarskog klana ) dok je ovaj bio kod nas u zatvoru.  

Sad kad su njih dvojica u zatvoru plaše se da će i sami biti otrovani..  Jedu konzerviranu hranu a kad naručuju hranu spolja traže da taj koji im je doneo hranu  prvi jede da bi dokazao da je hrana sigurna...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...