Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

14 minutes ago, Frank Pembleton said:


Mislim na bilo koji medij na kome je Zorićka tretirana kao istaknut novinar.
U stvari kao član redakcije.
A lepo si izdvojio ove. Lepo je da ti oni prvi padnu na pamet kod Vremena
Što se tiče zanata i tehnički iznad nje su daleko, a etički i su tu negde...



....shiit has hit the fan.

Ух. Мени се она чинила као ок лик. 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Frank Pembleton said:

Mislim na bilo koji medij na kome je Zorićka tretirana kao istaknut novinar.

 

A nije istaknut novinar neko ko stavlja glavu u torbu detaljno izveštavajući o slučajevima koje se vlast intenzivno trudi da gurne pod tepih i oslobodi odgovornosti svoje kriminalce, a one koji se bore protiv kriminala predstavi kao kriminalce?

 

13 hours ago, Frank Pembleton said:

A lepo si izdvojio ove. Lepo je da ti oni prvi padnu na pamet kod Vremena

 

Malo si tu prezupčio, prvi mi padnu na pamet kad neko postavi tezu da se Vreme u odnosu na neke ranije visine srozalo samo zbog toga što jedna jedina osoba koja se njemu ne sviđa piše tu.

 

U Vremenu je skoro uvek bilo nekog ko mi se ne sviđa, sad još i ponajmanje. Bez obzira na to, po mom mišljenju u pitanju je naš najbolji nedeljnik.

 

13 hours ago, Frank Pembleton said:

Što se tiče zanata i tehnički iznad nje su daleko, a etički i su tu negde...

 

Pa nek zovu onda zanatski i tehnički dobru Smajlovićku nazad kad je to najbitnije, a ne hoće li pisati bljuvotine kao i uvek. Mogu i Bazdulja.

 

A što se tiče srca na pravom mestu?

 

Kakav tačno problem imaš sa Jelenom Zorić?

 

Ne piše istinu, radi za Vučića, folira se da je ugrožena, šta konkretno?

Edited by vememah
  • +1 6
Link to comment
 
Pa nek zovu onda zanatski i tehnički dobru Smajlovićku nazad kad je to najbitnije, a ne hoće li pisati bljuvotine kao i uvek. Mogu i Bazdulja.
 
A što se tiče srca na pravom mestu?
 
Kakav tačno problem imaš sa Jelenom Zorić?
 
Ne piše istinu, radi za Vučića, folira se da je ugrožena, šta konkretno?

Znam Zorićku pre perioda kad je bila "donosilac istine".
Ne mislim da se ljudi tako lako menjaju, pogotovo takvi kao ona.
Nemam nikakav problem ja sa njom.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Jos je indikativnija situacija da su prebili coveka na istocnoj tribini samo zato sto je nosio majicu vucicu pederu

 

Malo čudno da se pare uložene u basket, isplaćuju na fudbalskom terenu, al eto...

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Malo čudno da se pare uložene u basket, isplaćuju na fudbalskom terenu, al eto...

Istina. Dosta je logičnije da to bude iz (ultra) kopa za kop.

 

A nisu ovo Belivukovi, takvih verovatno ima tek u tragovima. Ovo je ekipa koja je preuzela i nastavila svoje i verovatno ih baš briga za prethodnike. Doduše ovo na fudbalskom stadionu je primer ubijanja komarca puškom jer tu sve manje i manje dolaze ljudi pa i nema ko da preterano skandira. Osim ako nije neka pokazna vežba za košarku.

  • +1 2
Link to comment

Nije normalno da navijači postrojavaju igrače posle utakmice, ali se nije desilo ništa epohalno da se predstavlja kao masivan incident. Igrači sami odlaze kod navijača posle bukvalno svake utakmice u bilo kom sportu i pozdravljaju ih. Kad odigraju loše ili u seriji loše onda dobiju jedan sigurno neprijatan govor koji moraju da odslušaju jer Srbija. Ali ništa što nije viđeno mali milion puta i od navijača Partizana i Zvezde. 

 

Ovo sa prebijanjem lika na istoku zbog jebene majice isto nije začuđujuće ali je baš totalno dno koje mongoloidi ne razumeju da će da izazove samo reakciju suprotnu onome koju oni žele. 

Link to comment
On 24.7.2022. at 18:17, theanswer said:

Nije normalno da navijači postrojavaju igrače posle utakmice, ali se nije desilo ništa epohalno da se predstavlja kao masivan incident. Igrači sami odlaze kod navijača posle bukvalno svake utakmice u bilo kom sportu i pozdravljaju ih. Kad odigraju loše ili u seriji loše onda dobiju jedan sigurno neprijatan govor koji moraju da odslušaju jer Srbija. Ali ništa što nije viđeno mali milion puta i od navijača Partizana i Zvezde. 

 

Ovo sa prebijanjem lika na istoku zbog jebene majice isto nije začuđujuće ali je baš totalno dno koje mongoloidi ne razumeju da će da izazove samo reakciju suprotnu onome koju oni žele. 

to sto je vidjeno "milion puta" nije nista pozitivno

 

radi se o tome da igraci "podnose raport" kriminalnim grupama koje od drzave imaju dozvolu za ubijanje

bukvalno oruzana snaga vlasti koju koriste po potrebi kad posao ne mogu da odrade sluzbena lica

 

ako to nije epohalno i ako je to jos jedna od stvari na koje trebamo sleci ramenima i reci "jbg to je srbija"  onda do kurca sve

  • +1 7
Link to comment
22 minutes ago, mraki said:

Right now

I Zoran Marjanovic je bio gost Ćirilice…

 

…uključila sad na minut, truća nešto o Hrvatskoj vireći iz zamišljenog Vučićevog anusa, i to sve onom glasurdom. Nemam nerava za šljam, želim joj prijatne zatvorske dane uz prigoddnu muzičku numeru

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...