Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

 E jbg... advokat demantovao

 

Demantujem kao advokat porodice da je Radivoje Zvicer ubijen i ranjen. Porodica je videla natpise u medijima i da se ne bi dezinformacije i dalje širile važno je da se zna da je moj klijent živ", rekao je za Kurir Vladimir Zarić advokat porodice Zvicer.

 

Crnogorska policija ne može da potvrdi navode medija o smrti vođe Kavačkog klana Radoja Zvicera.

 

Iz Uprave policije je Vijestima rečeno da bi zvaničnim putem o tome mogli biti obavešteni tek za dva do tri dana, s obzirom na sve okolnosti i činjenicu da je Radoje Zvicer u toj državi najverovatnije nije boravio pod svojim imenom. Crnogorski bezbednosni organi još uvek nemaju zvanične podatke o informaciji da je u Panami ubijen vođa kavačkog klana Radoje Zvicer

 

Mediji u Srbiji su objavili da je Zvicer ubijen, pozivajući se na istražne organe Srbije.

 

Crnogorski bezbednosni izvori navode da imaju podatke o dva ubistva u Panami, ali da se vrše dodatne provere jer početni opisi ne odgovaraju opisu Zvicera. Iz Uprave policije je Vijestima rečeno da bi zvaničnim putem o tome mogli biti obavešteni tek za dva do tri dana, s obzirom na sve okolnosti i činjenicu da Zvicer u toj državi najvjerovatnije nije boravio pod svojim imenom.

 

Panamski mediji izveštavaju da je ubijen muškarac star između 40 i 45 godina, koji je imao nadimak "Jai". Nije jasno jesu li slučajevi povezani. Zvicer važi za jednog od vođa klana iz Kotora, koji je funkcionisao na međunarodnom nivou.

Edited by Milosh76
Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

Verovatno nisu ubijeni ni jedan ni drugi nego se sklonili ko zna gde sa laznim identitetima, mada ne menja stvar ni da jesu

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Sa Arkanom na Kipru.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovo su izdvojili kao poseban deo u iscrpnom izvestaju sa izjavama okrivljenih pa niko od njihovih citalaca nece istrazivati i nece reagovati kada budu videli ili culi od nasih. Meni je zanimljiv da se potvrdjuje da je Zvicer ziv, nije bilo nikakve informacije danima.

Edited by villiem
Link to comment

Ovo postavljam ovde jer smatram da je ovo neki vid organizovanog kriminala pljačke u Srbiji i to pod režijom Vučića i ruskog gasproma.

 

Samo me interesuje kakvu će vučić sada pljačkašku gimnastiku da izvede kada bude morao da uvozi naftu iz irana. Kako god, sigurno će opet u tu jednačinu da ubaci i te gasprom lopine.

 

 

Screenshot_2022-10-17-22-17-39-135-edit_com.brave.browser.jpg

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, BlackGeorge said:

Ovo postavljam ovde jer smatram da je ovo neki vid organizovanog kriminala pljačke u Srbiji i to pod režijom Vučića i ruskog gasproma.

 

Samo me interesuje kakvu će vučić sada pljačkašku gimnastiku da izvede kada bude morao da uvozi naftu iz irana. Kako god, sigurno će opet u tu jednačinu da ubaci i te gasprom lopine.

 

 

Screenshot_2022-10-17-22-17-39-135-edit_com.brave.browser.jpg

ne branim lopove, ali RSD je oko 15% pao u odnosu na USD od marta.

Link to comment

Smejurija. Kad se setim 90 i neke su kod mog komšije (seljak običan), dolazili iz milicije da provere jer su čuli da je kod njega valjda na njivi u kukuruzu (tipa 10-15 km van grada) neko posadio nešto malo marihuane. Ne znam jel su stvarno nešto i našli ili je bila lažna uzbuna. A ovde 12 hektara sa podnim grejanjem i vrhunskim obezbeđenjem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...