Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

8 minutes ago, Time Crisis said:

Smejurija. Kad se setim 90 i neke su kod mog komšije (seljak običan), dolazili iz milicije da provere jer su čuli da je kod njega valjda na njivi u kukuruzu (tipa 10-15 km van grada) neko posadio nešto malo marihuane. Ne znam jel su stvarno nešto i našli ili je bila lažna uzbuna. A ovde 12 hektara sa podnim grejanjem i vrhunskim obezbeđenjem

Meni su hit u ovoj priči odnosi u policiji...

 

Pazi, on celu istragu nije provlačio kroz papire i kompjutere, da ga neko ne bi zaustavio... To govori o par stavri:

- Milenković je ili lud ili beskrajno pošten (dobro, to je u Srbiji isto) ili radi za nekog ko je protiv Koluvije...

- MIlenković zna, i u toku same istrage da udara na zmiju

- MIlenković zna, da ovaj ima jake igrače iznad sebe, jer zna neko iz policije odaje podatke i opet ide protiv toga

 

Ja iz ovog mogu samo da zaključim da u policiji, večina ljudi na položajima nije baš najpoštenija, da se ne izrazim grublje... Ili da Milenković laže kao besan pas... Pa sad... Mislim, zaključak se sam nameće...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Meni su hit u ovoj priči odnosi u policiji...

 

Pazi, on celu istragu nije provlačio kroz papire i kompjutere, da ga neko ne bi zaustavio... To govori o par stavri:

- Milenković je ili lud ili beskrajno pošten (dobro, to je u Srbiji isto) ili radi za nekog ko je protiv Koluvije...

- MIlenković zna, i u toku same istrage da udara na zmiju

- MIlenković zna, da ovaj ima jake igrače iznad sebe, jer zna neko iz policije odaje podatke i opet ide protiv toga

 

 

Čak i piše u članku:

 

Quote

„Bio sam u šoku, ja sam video da je takav posao (Jovanjica, prim. aut.) bilo nemoguće organizovati bez pojedinaca u službi

 

što je valjda jasno svakom s pola mozga, a ne nekom kome je to svakodnevni posao. E sad, koja mu je motivacija, da li je stvarno toliko pošten ili mu se ta ekipa od ranije nešto zamerila ili radi za nekog petog, to možemo samo nagađati, ali u principu ne menja suštinu

  • +1 1
Link to comment



Ovo postavljam ovde jer smatram da je ovo neki vid organizovanog kriminala pljačke u Srbiji i to pod režijom Vučića i ruskog gasproma.


Not so fast.

Cena sirove nafte u svetu je i skakala i padala u proteklih deset godina.

Cene derivata su padale samo u doba početka epidemije i kratko nakon toga.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
4 hours ago, Time Crisis said:

 

Čak i piše u članku:

 

 

što je valjda jasno svakom s pola mozga, a ne nekom kome je to svakodnevni posao. E sad, koja mu je motivacija, da li je stvarno toliko pošten ili mu se ta ekipa od ranije nešto zamerila ili radi za nekog petog, to možemo samo nagađati, ali u principu ne menja suštinu

Pa sad,ako je DEA koja ima kancelariju u Sloveniji koliko sam razumeo poslala tip i samim tim je doticni njihov resurs,eto ga za sefa minicije ili tako neko mesto kad dodje zamena za Shizoja.

Link to comment
56 minutes ago, askeladden said:

Pa sad,ako je DEA koja ima kancelariju u Sloveniji koliko sam razumeo poslala tip i samim tim je doticni njihov resurs,eto ga za sefa minicije ili tako neko mesto kad dodje zamena za Shizoja.

Ako redi za DEA to je u sustini jos i najbolja solucija.. 

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, radisa said:

Ako redi za DEA to je u sustini jos i najbolja solucija.. 

Toliko sumnjam da je on nesto istrazivao,a da niko saznao nije .Jedino da je stigao digest sa treceg mesta lepo kodiran PDF i cao.Na tebi je da smislis kako da hapsis.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...