Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

2 minutes ago, SNARC said:

@radisa

 

Hvala najlepse. 

 

Moze li ovo da ima veze sa tim sto je zvalavi veceras izostao sa teveja ?

Ne verujem, ali je interesantno, ja sam očekivao Miškovića i Koleta, ako već pričamo o tajkunima, a, sad kad razmislim, nije ni ovo nelogično...

 

Ono što je meni posebno bljutavo, ako je tačno, da u EU sve to znaju, ali vervatno to koriste da bi ga ucenjivali u političkom smislu, a ne da bi ga otkačili i rekli "mi sa mafijom ne radimo"...

 

 

Link to comment

 

Na cutanje opozicije na ovaj slucaj, mogu da zakljucim samo da su oni ili potpuni maloumnici i politicki slepci ili da imaju neki dogovor sa zvalavim.

 

Jebo ih Mauricijus sve zajendo u paketu.

  • +1 6
Link to comment
8 hours ago, morgana said:

dijete bi se moralo naci u ostavini, osim ako je ovaj testamentom sve namijenio roditeljima ili ako nema nigdje nista, sto nije realno


I testamentom da je ostavio sve roditeljima, ima dete pravo na nuzni deo, o kojem nuzno mora biti i obavesteno. 

  • +1 1
Link to comment

Mozda nije vodjena ostavinska rasprava.  
To se do nedavno pokretalo na zahtev porodice. Ako nema imovinu na svoje ime i ne vodi se. Bivsoj ženi i ne jave, dete je svakako malo. Ako im otac nije javio mogli su da ne saznaju. 

  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Mozda nije vodjena ostavinska rasprava.  
To se do nedavno pokretalo na zahtev porodice. Ako nema imovinu na svoje ime i ne vodi se. Bivsoj ženi i ne jave, dete je svakako malo. Ako im otac nije javio mogli su da ne saznaju. 

Dobro, koji je motiv da im otac ne javi?

 

Zašto se otac ne oglašava?

 

Zašto bi nadležni™ javili ocu, ali ne i ženi? Zašto bi, pobogu, AKB znao, a žena ne bi znala?

 

To da su hteli da je zaštite je totalno besmisleno... Od čega su je štitili?

 

Ono što meni pada na pamet je to, da je on još živ, a da je sve izvedeno da se izgleda kao da je mrtav, našli su pogdan leš (prema opisu iz blica, leš uopšte ne izgleda tako mlado, lokacija je na xyz kilometru, da niko ni ne zna gde je) i kremirali ga na brzimu... Tako je on nestao... A zato žena i deca se nisu ništa bunili, jer znaju da je živ... Zato nije bilo ni ostavinske, zaboravilo se na taj detalj.... Čovek je verovatno znao dovoljno ljudi koji bi ovo mogli da mu odrade...

 

Mislim, i ova teorija ima manjkavosti, ali, što da ne...

 

Mislim, kad se već gađamo teorijama...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa pazi, moguće je da otac nije u kontaktu sa ženom. 
 

Akb je saznao jer je prestao da plaća porez, pa im je poreska poslala upit koliko sam shvatio. Sto se tiče poreznika, ja sam nesto kasnio sa upisom pa sam zvao poreskog inspektora koja je bila,u fazonu, gde si ti Strašni, baš sam se spremala ta te zovem...

 

Znaci poreska prati. Ja sam odavno čuo da je on nestao i pričalo se da je mrtav. A kažu da su mu se u kancu uredno javljali na tel nekoliko meseci pošto je nestao. Ja se njega ne sećam sa faksa, ono malo što sam ga upoznao delovao mi je čudno. Nije mi delovao kao tip koji je veliki igrač, a opet branio je Jocu Amsterdama, i nije ga odbranio. I to može da bude zeznuto ako mu je obećavao i naplaćivao nešto unapred...

Link to comment

Koji je motiv da izgleda da je mrtav ? Da je uradjeno kako treba sigurno bi i bivsa zena i sin morali biti ukljuceni, jer bi onom ko treba da misli da je mrtav odmah bilo jasno da nije.

Link to comment
Just now, bags said:

Koji je motiv da izgleda da je mrtav ?

Jbg, Joca Amsterdam(hvala @Hamlet Strašni za ovo, nije nebitno), Karići, AV i ekipa... Čovek se zamerio dosta ljudi...

 

Možda je i u nekom programu EU za zaštitu svedoka (ako tako nešto postoji), Domagoj i on su nosili dokaze u EU šta ekipa ovde radi, moguće da su ga i oni sklonili... Mislim, kad već raspredamo o tome šta može biti...

 

Naravno, najverovatnije je da ga je Velja udavio na splavu uzvodno, ali, jbg, ima još nekih minimalnih mogućnosti...

Link to comment

Mislim da se svi mozemo sloziti bar oko toga da su okolnosti pod kojima je pronadjen i cela pozadina price zahtevali bar da tuzilastvo odradi ozbiljnu istragu. Ovde je uradjena obicna toksikoloska analiza i predmet je arhiviran. Ko da su nasli nekog beskucnika.

 

Zvanicna verzija price je da je on samo dosao jednog dana iz Amerike, nikome se nije javio i skocio u Dunav. Da li ikome to ima smisla? I posle ga niko ne trazi 3 godine, jer eto sta ima da se trazi, to se znalo.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Pa pazi, moguće je da otac nije u kontaktu sa ženom
 

Akb je saznao jer je prestao da plaća porez, pa im je poreska poslala upit koliko sam shvatio. Sto se tiče poreznika, ja sam nesto kasnio sa upisom pa sam zvao poreskog inspektora koja je bila,u fazonu, gde si ti Strašni, baš sam se spremala ta te zovem...

 

Znaci poreska prati. Ja sam odavno čuo da je on nestao i pričalo se da je mrtav. A kažu da su mu se u kancu uredno javljali na tel nekoliko meseci pošto je nestao. Ja se njega ne sećam sa faksa, ono malo što sam ga upoznao delovao mi je čudno. Nije mi delovao kao tip koji je veliki igrač, a opet branio je Jocu Amsterdama, i nije ga odbranio. I to može da bude zeznuto ako mu je obećavao i naplaćivao nešto unapred...

 

moze biti da ne govori sa snajkom, ali da nije u kontaktu sa unukom - to tesko mogu da zamislim.

cak i u slucaju da ne govore, da se ne podnose ili sl., cak i tada se ovakvi dogadjaji ne precutkuju.

Link to comment
11 minutes ago, Djuro said:

 

moze biti da ne govori sa snajkom, ali da nije u kontaktu sa unukom - to tesko mogu da zamislim.

cak i u slucaju da ne govore, da se ne podnose ili sl., cak i tada se ovakvi dogadjaji ne precutkuju.

Ako mu majka brani, moze. Moze i sa ocem da ne bude u kontaktu. Pitanje je koliko je dete bilo kada mu je otac nestao

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ako mu majka brani, moze. Moze i sa ocem da ne bude u kontaktu. Pitanje je koliko je dete bilo kada mu je otac nestao

 

ne sporim to sto ti kazes.

ovde smo krenuli od toga da su njegovi roditelji znali da je Cvijan mrtav. ako je to istona, onda mi je normalno da tast-Cvijanov tata, nazove majku svog unuka i kaze joj sta se dogodilo.

Link to comment
9 minutes ago, Djuro said:

 

ne sporim to sto ti kazes.

ovde smo krenuli od toga da su njegovi roditelji znali da je Cvijan mrtav. ako je to istona, onda mi je normalno da tast-Cvijanov tata, nazove majku svog unuka i kaze joj sta se dogodilo.

To se slažem. Ako je situacija iole normalna. 
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...