Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Na stranu što sam prilično siguran (iako nisam pravnik) da se zbog ovakve krađe obavezno privodi, ubiše se botovi da iznađu motive - zašto je neko objavio, zašto baš sada, ko stoji iza naloga u čijem feedu je snimak, a sad i irelevantnom navigacijom putanje po napuštanju aerodroma, samo da se zabašuri ključna stvar - kako i ko mu je omogućio da se bez posledica (osim verovatno kontrausluge) izvuče, sve dok snimak nije preplavio internet.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

Na stranu što sam prilično siguran (iako nisam pravnik) da se zbog ovakve krađe obavezno privodi, ubiše se botovi da iznađu motive - zašto je neko objavio, zašto baš sada, ko stoji iza naloga u čijem feedu je snimak, a sad i irelevantnom navigacijom putanje po napuštanju aerodroma, samo da se zabašuri ključna stvar - kako i ko mu je omogućio da se bez posledica (osim verovatno kontrausluge) izvuče, sve dok snimak nije preplavio internet.

 

 

 

Quote

Boltauzer je priznao krađu prilikom privođenja na aerodromu u Beogradu, zbog čega je novčano kažnjen sa 30.000 dinara, odnosno oko 250 evra, koliko je iznosila vrednost ukradenog parfema.

 

Ne znam šta si tačno mislio da su posledice i na osnovu čega si mislio da se za ovakve krađe obavezno privodi (iako nisi pravnik).

 

S obzirom da je nakon objavljivanja snimka izduvao za suđenje u finišu ABA lige, treba samo pogledati ko se na njega najviše žalio i kome bi prema tome najviše odgovaralo da on ne sudi. Okamovo sečivo.

 

 

 

Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

Na stranu što sam prilično siguran (iako nisam pravnik) da se zbog ovakve krađe obavezno privodi, ubiše se botovi da iznađu motive - zašto je neko objavio, zašto baš sada, ko stoji iza naloga u čijem feedu je snimak, a sad i irelevantnom navigacijom putanje po napuštanju aerodroma, samo da se zabašuri ključna stvar - kako i ko mu je omogućio da se bez posledica (osim verovatno kontrausluge) izvuče, sve dok snimak nije preplavio internet.

 

 

 

Pa i to jeste poenta, od njega je nešto traženo tada da bi bio pušten, ovaj to nije ispunio, pa je slučaj ipak izašao iz fioke.

Boltauzer ipak nije smeo da se presaldumi i da napusti mafiju kojoj je do tada bio veran, umesto toga odabrao je kraj karijere.

Link to comment

:D

 

Odgovara svakom ljubitelju košarke pre svega, koji sport i regularnost pretpostavljaju uspehu kluba za koji se navija.

 

Jbt, šta ovde treba da se crta. :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Nisam te to pitao, umeš da čitaš. Ko se najviše žalio na njega?

 

I nisi odgovorio, kako si tako ubeđen da se zbog krađe u vrednosi do 200e hapsi i ide u zatvor?

 

Evo, da ti pripomognem:

 

Quote

Ko tuđu pokretnu stvar oduzme drugom u nameri da njenim prisvajanjem sebi ili drugom pribavi protivpravnu imovinsku korist, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do tri godine", navodi član 203 Krivičnog zakonika (KZ). To je, dakle, obična krađa.

 

Za tešku krađu propisana je kazna od jedne do osam godina zatvora. Međutim, u praksi se najčešće izriču uslovne kazne zatvora, a samo višestruki povratnici zaista odlaze iza rešetaka i to na samo par godina.

 

Znam da nisi pravnik, ali ovo ti je verovatno dovoljno razumljivo napisano da shvatiš. Pre obične krađe ide sitna krađa, vrednosti do 5.000 dinara, a nadam se da ne mora da ti se crta da 200e ne spada u tešku krađu.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Pa i to jeste poenta, od njega je nešto traženo tada da bi bio pušten, ovaj to nije ispunio, pa je slučaj ipak izašao iz fioke.

Boltauzer ipak nije smeo da se presaldumi i da napusti mafiju kojoj je do tada bio veran, umesto toga odabrao je kraj karijere.

 

Sumnjam da je tako bilo. Pre bih rekao da je on sasvim disciplinovano sprovodio svoje obećanje dok se snimka nije dokopao i onaj kome to obećanje ne ide u prilog.

Za kasnije ucene sumnjam da je bilo prostora jer su kontradiktorne usluge tražili i ovi koji imaju snimak i ovi koje je zvao telefonom sa lica mesta.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa i to jeste poenta, od njega je nešto traženo tada da bi bio pušten, ovaj to nije ispunio, pa je slučaj ipak izašao iz fioke.

Boltauzer ipak nije smeo da se presaldumi i da napusti mafiju kojoj je do tada bio veran, umesto toga odabrao je kraj karijere.

 

A i ti ćeš da se iznenadiš kada skontaš da se zbog krađe od 200e ne sedi automatski u zatvoru. već samo ako ne platiš kaznu ili sam odabereš da je odradiš u zatvoru :D

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

Nisam te to pitao, umeš da čitaš. Ko se najviše žalio na njega?

 

I nisi odgovorio, kako si tako ubeđen da se zbog krađe u vrednosi do 200e hapsi i ide u zatvor?

 

Evo, da ti pripomognem:

 

 

Znam da nisi pravnik, ali ovo ti je verovatno dovoljno razumljivo napisano da shvatiš. Pre obične krađe ide sitna krađa, vrednosti do 5.000 dinara, a nadam se da ne mora da ti se crta da 200e ne spada u tešku krađu.

 

Znam da su ljudi privođeni za krivično delo obične kradje, pa se tek tamo određuje potreba za pritvorom zbog npr. mogućnosti ponavljanja, etc. Dok sam se bavio sportom, jednog saigrača su mi skinuli sa aviona zbog krađe na aerodromu. Bio je posle u pritvoru. 

 

Neću više o ovome, ti si očigledno pravnik, pa ti je pitanje privođenja prirodno prioritetnije od činjenice da je lopov 6 meseci sudio timu za koji navijaš. :fantom:

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

A i ti ćeš da se iznenadiš kada skontaš da se zbog krađe od 200e ne sedi automatski u zatvoru. već samo ako ne platiš kaznu ili sam odabereš da je odradiš u zatvoru :D

 

 

Niko nije ni rekao da bi on sedeo u zatvoru, u pitanju je bilo to da li snimak izlazi u javnost ili ne. Zašto ne izlazi ako ne izlazi i zašto izlazi ako izlazi. Oko toga nagađamo a ne oko toga da li bi sedeo u zatvoru ili ne.

Link to comment

Nisam pratio piskaranje o Boltauzeru, ali da i ja nešto izjavim za dnevnik. 

 

Najjače u izveštavanju je to kako je kkp pomenut. Sudio je meč posle kog je bilo pritužbi na suđenje od strane igrača Monaka. 

Zna se čiji je to rukopis 1/1.

 

Bitno je da se ovom kralju priviđaju botovi. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Niko nije ni rekao da bi on sedeo u zatvoru, u pitanju je bilo to da li snimak izlazi u javnost ili ne. Zašto ne izlazi ako ne izlazi i zašto izlazi ako izlazi. Oko toga nagađamo a ne oko toga da li bi sedeo u zatvoru ili ne.

 

Pa i tu ne moraš mnogo da nagađaš, kao što sam rekao: ko se najviše žalio na njega i na osnovu toga, kome bi najviše odgovaralo da on ne sudi baš sada, u prelomnim momentima ABA lige? Pitanje je retoričko :fantom:

 

Link to comment
Posted (edited)

Nije on lopov, on je samo spontani otudjivac. Nemojte tako, nije teo

Edited by Ratamahatta
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Pa i tu ne moraš mnogo da nagađaš, kao što sam rekao: ko se najviše žalio na njega i na osnovu toga, kome bi najviše odgovaralo da on ne sudi baš sada, u prelomnim momentima ABA lige? Pitanje je retoričko :fantom:

 

 

mnogi su se žalili na lopova, to je normlano. indikativno je ko se nije žalio i kome bi odgovaralo da lopov sudi završnicu Abe

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

mnogi su se žalili na lopova, to je normlano. indikativno je ko se nije žalio i kome bi odgovaralo da lopov sudi završnicu Abe

 

zaboravio si da dodaš:

 

"U potpisu, ćoki".

 

Link to comment

Čokiju ne odgovara da lopov sudi, a Ćopiju da ne sudi. I pod zakrpom ima krpa.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...