Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Btw sećam se da su se na MB mnogi žalili još pre 15-20 godina u aba, dakle nema veze samo sa Čovićem. MB ima dug staž nepočinstava.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Čokiju ne odgovara da lopov sudi, a Ćopiju da ne sudi. I pod zakrpom ima krpa.

 

A gde sam ja to rekao da on treba da sudi? Mojne da vadiš te forice iz ćokijevog rčma.

 

 

 

 

Link to comment
Posted (edited)

Ja sam do pre par meseci mesao Boltauzera i Lotermozera, imaju ta prezimena sto zvuce kao kucici Isidore Bjelice

A i stalno se neko zali nanji

Edited by Ratamahatta
  • Haha 4
Link to comment
Posted (edited)

Niđe veze, Lotermozer je 1 gospodin. Sa njim kada sudi imali smo donedavno 7-0

Pomešao si ga Anom Panter :tongue:

Edited by Nikodije
Link to comment
Posted (edited)

O tome i pricam, nachbarn imaju tipa 0-10 kad on sudi

Moguce da i s ona 2 nabildovana suca imamo razlicite skorove (Rizik bese? i onaj drugi sto lici na arapina) jedan kolje jedne, drugi druge

Nista, imacemo u finalu ABA Javor, Krosek, Petek, srecno svima 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment

Neverovatno je da ljudi ne znaju osnovne stvari ili dopuštaju da ih zaslepe navijačke boje.

 

Prvo i osnovno je da se za krađu od 200e ne ide u zatvor. Posebno ako nije povratnik. Izriče se kazna i rutinski se pušta.

 

Druga stvar je privođenje. Ne znam kolika ljudi zna ali na aerodromu postoji policijska stanica/ispostava gde su ga verovatno priveli i odradili celu proceduru.

 

Treće je da je on platio kaznu koju zakon nalaže. Objektivno gledano pretrpeo je i veće posledice jer na EL može da zaboravi a verovatno mu se i ABA klima. Da je konobar, programer, inžinjer... ukrao parfem to ga gotovo izvesno ne bi koštalo posla. Sa druge strane većina zanimanja ne može da računa na +2000e za veče tako da uz privilegije idu i odgovornost.

 

Ali džabe sve kada će za par postova da se opet neki genije da pita "a Ko Ga Je PuStIo Sa AeRoDrOmA?????"

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Da je Srbinin bio bi i ministar posle 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Neverovatno je da ljudi ne znaju osnovne stvari ili dopuštaju da ih zaslepe navijačke boje.

 

Prvo i osnovno je da se za krađu od 200e ne ide u zatvor. Posebno ako nije povratnik. Izriče se kazna i rutinski se pušta.

 

Druga stvar je privođenje. Ne znam kolika ljudi zna ali na aerodromu postoji policijska stanica/ispostava gde su ga verovatno priveli i odradili celu proceduru.

 

Treće je da je on platio kaznu koju zakon nalaže. Objektivno gledano pretrpeo je i veće posledice jer na EL može da zaboravi a verovatno mu se i ABA klima. Da je konobar, programer, inžinjer... ukrao parfem to ga gotovo izvesno ne bi koštalo posla. Sa druge strane većina zanimanja ne može da računa na +2000e za veče tako da uz privilegije idu i odgovornost.

 

Ali džabe sve kada će za par postova da se opet neki genije da pita "a Ko Ga Je PuStIo Sa AeRoDrOmA?????"

 

sad samo čekamo nekog specijalca da ti napiše kako sve ovo znači da si ti za to da Boltauzer i dalje treba da sudi

 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Nikodije said:

Btw sećam se da su se na MB mnogi žalili još pre 15-20 godina u aba, dakle nema veze samo sa Čovićem. MB ima dug staž nepočinstava.

Žale se na njega odavno širom Evrolige i to ne samo Janakupulos tip ljudi nego i recimo Otelo Hunter i Matt Janning. Janning je imao tvit i nakon objavljivanja snimka. Nešto u stilu da ga ne čudi to od dobrog Mateja jer lik krade već godinama. 


Ne znam što mlatiš praznu slamu Copi. Kao nisi za to da on sudi, ali imaš problem sa puštanjem u javnost informacije da dingspo šanira po prodavnicama bez čega bi on sudio i dalje.
 

Što se motiva tiče, Zvezdi ne odgovara da on sudi jer je tip član konkurentske mafijaške organizacije u odnosu na Čovića i sudio bi svesno protiv Zvezde i zato je pušten snimak. Radi se o prljavom sudiji, kakvih na žalost ima mnogo i koji su sramota za sport, a ovaj usput voli i da krade van terena. Ko mu jebe mater, nije ga niko terao da se upliće u takve rabote. Ne sumnjam da je u svojoj dugoj karijeri iskusio i lepe strane mafijaškog života, sada je osetio naličje te medalje.

 

Što se tiče poređenja sa programerima i  konobarima koji ne bi ostali bez posla zbog šaniranja, a jadni Matej jeste - ono ne stoji i ne zato što sudije tog nivoa zarađuju 2k evra plus mito za veče nego zbog toga što se radi o zanimanju u kome je integritet presudan. Ne traži se za svaku poziciju izvod iz krivične evidencije, a i za one za koje se traži se tolerišu različiti gresi u zavisnosti od prirode posla. Sudijski posao je jedan od onih u kome si opravdano otpisan nakon ovakvih stvari.

Edited by Heaviside
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Kao nisi za to da on sudi, ali imaš problem sa puštanjem u javnost informacije da dingspo šanira po prodavnicama bez čega bi on sudio i dalje.

 

Što se motiva tiče, Zvezdi ne odgovara da on sudi jer je tip član konkurentske mafijaške organizacije u odnosu na Čovića i sudio bi svesno protiv Zvezde i zato je pušten snimak. Radi se o prljavom sudiji, kakvih na žalost ima mnogo i koji su sramota za sport, a ovaj usput voli i da krade van terena. Ko mu jebe mater, nije ga niko terao da se upliće u takve rabote.


jedna stvar je krađa i to niko ovde ni bilo gde nije poricao, kao što sam kažeš ko mu jebe mater

 

al to da snimci krivičnih(prekršajnih) dela dospevaju u javnost preko sumnjivih portala je svakom normalnom jedno veliko no-no i svako zna kako i zbog čega se to radi i uz pomoć kojih strukturatm

 

 

a nešto se ne sećam povika na boltauzera posle utakmice krka zvezda koja je omogućila domaćinstvo u finalnoj seriji, poslednjoj koju je tim kkcbg okončao kao pobednik

 

 

i tad je bio lopov samo nije bilo snimaka iz djuti fri šopa, ili je bilo?

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

jel zna neko kolika je kazna za krađu parfema, jel se ide u zatvor ili samo novčana?

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


jedna stvar je krađa i to niko ovde ni bilo gde nije poricao, kao što sam kažeš ko mu jebe mater

 

al to da snimci krivičnih(prekršajnih) dela dospevaju u javnost preko sumnjivih portala je svakom normalnom jedno veliko no-no i svako zna kako i zbog čega se to radi i uz pomoć kojih strukturatm

 

 

a nešto se ne sećam povika na boltauzera posle utakmice krka zvezda koja je omogućila domaćinstvo u finalnoj seriji, poslednjoj koju je tim kkcbg okončao kao pobednik

 

 

i tad je bio lopov samo nije bilo snimaka iz djuti fri šopa, ili je bilo?

 

i šta sad treba ovde da padam u nesvest sav zgrožen što u Srbiji ljudi kao Čović imaju pristup svim informacijama koje ih zanimaju i svoje medije preko kojih mogu da ih plasiraju!? 
 

evo, onesvestio sam se i sad se grčim na podu. šokantno zaista šta se radi. od mene jedna najiskrenija oštra osuda što je tako nešto moguće. 

 

zbog čega mislim da se ovo uradilo sam vrlo jasno napisao. svađate se ti i copi sa samim sobom. 
 

boltauzer je dobio ono što je zaslužio. ne radi se o nevinom čoveku ili makar sitnom kriminalcu nego o nekome ko se uhvatio u kolo sa mafijom i dobio po pički od suparničkog klana. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...