Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

2 minutes ago, levi said:

jel to neki plejof počeo ili ima još da se igra?

Ako mene pitaš, za nas siromašne plej-of je već pri kraju. Ovo je već 1/2.

 

Da li je počeo plej-of u ABA 1, to već ne znam. Ne pratim toliko.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Nevernik said:

Debakl :wacko:

Grozna ekipa ova Podgorica. Moraće Rebrača brže, bolje, jače sledeće sezone.

podgorica je ubovicev klub. formalni vlasnik bemax kompanije. kazu imaju najvecu i najmoderniju mehanizaciju u regionu. inace je napravio jednu skolu i nazvao je po majci. cak je i dobila nagradu grada podgorice dok je dps vladao. 

u sky aplikaciji u transkriptima kije nam je slao europol nick mu je tigar.

realno odrali su vojvodinu.

sad sam gledao. 

 

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

podgorica je ubovicev klub. formalni vlasnik bemax kompanije. kazu imaju najvecu i najmoderniju mehanizaciju u regionu. inace je napravio jednu skolu i nazvao je po majci. cak je i dobila nagradu grada podgorice dok je dps vladao. 

u sky aplikaciji u transkriptima kije nam je slao europol nick mu je tigar.

realno odrali su vojvodinu.

sad sam gledao. 

 

Sad su mi još manje simpatični, izgledali su mi kao neka CG verzija Mege/FMP-a. Dakle, besmislen klub.

 

Odrali su i Zlatibor, ne znam šta im je, nisu bili tako ozbiljni tokom ligaškog dela.

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

podgorica je ubovicev klub. formalni vlasnik bemax kompanije. kazu imaju najvecu i najmoderniju mehanizaciju u regionu. inace je napravio jednu skolu i nazvao je po majci. cak je i dobila nagradu grada podgorice dok je dps vladao. 

u sky aplikaciji u transkriptima kije nam je slao europol nick mu je tigar.

realno odrali su vojvodinu.

sad sam gledao. 

 

 

I imaju extra dvoranu, vidi se da ima love.

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

Biće jako ako Podgorica sledeće sezone bude imala 3 tima u ABA1

jery ima toliko registrovanih košarkaša u titogradu

 

giphy.gif?cid=2154d3d7sp6ra98447uzinhehq

Link to comment
Quote

 

"Dana 7.12.2023. godine Upravi granične policije je od strane pravnog lica 'Dufry D.O.O' podneta krivična prijava protiv NN lica koje je dana 6.12 iz prodajnog prostora oduzelo parfem u vrednosti od 25,905 dinara. Na osnovu snimaka sigurnosnih kamera utvrđeno je da je reč o licu Mateju Boltauzeru, državljaninu Republike Slovenije i daljim proverama utvrđeno je da je napustio teritoriju Republike Srbije dana 6.12.2023. godine u 6:27 časova. Dana 17.4.2024. godine o predmetnom događaju obavešten je dežurni tužilac, te je isti, a s obzirom da je osumnjičeni ponovo ušao u Srbiju, naložio ovlašćenim službenim licima da osumnjičenom predoče mogućnost primene načela oportuniteta. S obzirom da je osumnjičeni, u prisustvu angažovanog branioca, pristao da nadoknadi pričinjenu štetu kao i da uplati određeni novčani iznos u humanitarne svrhe, te da je dostavio dokaze o uplatam iz kojih se napred navedeno uvređuje, doneta je odluka da se krivična prijava Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu dostavi redovnim putem. To je učinjeno 25.4.2024. godine. S obzirom da je osumnjičeni nadoknadio pričinjenu štetu uplatom od 25.905 dinara na račun oštećenog pravnog lica, te da je u humanitarne svrhe uplatio iznos od 30.000 dinara, kao i da je krivična prijava odstavljena ovom tužilaštvu dana 25.4.2024. godine, u najkraćem roku biće doneto rešenje u smislu odredbe člana 283 stav 3 Zakonika o krivičnom postupku"


Nothing To See Here GIF by South Park

  • Haha 2
Link to comment

petog decembra boltauzer sudi kkp-monako.. posle utakmice

Quote

Čitava ekipa Monaka se žali na sudije posle meča s Partizanom: "Sramota! Evroliga treba da ispita ovo"

sutradan krade parfem..

 

a interesantno je ko je intervenisao da se pusti sa aerodroma i da se to zataska..:rolleyes:

 

nakon toga boltauzer je sudio jos 2 sumLjive utakmice , kkp-makabi kao i buducnost-kkp..

 

da ne govorimo, da je partizan u februaru trazio da mu u finalu abe ne sude srbske sudije..

 

mnogo slucajnih i interesantnih situacija, `nate...:fantom:

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
22 hours ago, Shaq said:

petog decembra boltauzer sudi kkp-monako.. posle utakmice

sutradan krade parfem..

 

a interesantno je ko je intervenisao da se pusti sa aerodroma i da se to zataska..:rolleyes:

 

 

 

Verovatno ću da zažalim što pitam, ali kako u tvojoj glavi izgleda procedura kada nekog uhvate za neuspešnu krađu robe u iznosu od 200e? Pošto zvuči kao da misliš da uleće swat team, I onda lopov ide direktno u kazamat sve do suđenja.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, *edited by mod said:

Verovatno ću da zažalim što pitam, ali kako u tvojoj glavi izgleda procedura kada nekog uhvate za neuspešnu krađu robe u iznosu od 200e? Pošto zvuči kao da misliš da uleće swat team, I onda lopov ide direktno u kazamat sve do suđenja.

 

Ja sam mislio da su te priče o sudijama mahom prenaduvane, al sad kad vidim koliko se spinuje i samoponižava ne bi li se relativizovala sitna džeparoška jajara, sasvim je jasno da se radi o iznimno bitnom faktoru u bliznačkoj septičkoj jami.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Ja sam mislio da su te priče o sudijama mahom prenaduvane, al sad kad vidim koliko se spinuje i samoponižava ne bi li se relativizovala sitna džeparoška jajara, sasvim je jasno da se radi o iznimno bitnom faktoru u bliznačkoj septičkoj jami.

Ko relativizuje? Lik je lopov nema sumnje verovatno i kleptoman. Samo mi je smešno "ko je intervenisao da se pusti sa aerodroma" nema tu intervencije nikakve. Uzimaju se podaci, piše se prijava. Ne ide se u zatvor ili pritvor.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...