Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dovešće i njih dritan u red

 

 

Dritan zavrtao rukave :hail:

 

Link to comment

šta bi tek bilo da je pre par godina postojao internet i ovaj forum kad su određeni ljudi plaćali prijateljice noći Radoviću 

  • -1 1
Link to comment

Verovatno isto što i sad da smo imali ovde Varvare koji bi se žalili na diskreditovanje delioca pravde istinom :ph34r:

Link to comment

:D

 

KK Budućnost: Ledej se trudio skoro 26 minuta da napravi faul ali nažalost nije uspio

  • Haha 5
Link to comment

Pogledao sam njihov snimak ,stvarno sramotno ako ono nisu bili faulovi .

 

Link to comment

Imam pitanje - Postoji li bilo kakvo polu normalno objasnjene zasto se ABA plejof igra u razmaku od  7-8 dana?

Kakva je to  glupost.? Ajde ne mora na svakih dva dana, ali brate, igras plej of na dve dobijene, i to se razvuce na tri nedelje, boze blagi kakve gluposti rade....

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Imam pitanje - Postoji li bilo kakvo polu normalno objasnjene zasto se ABA plejof igra u razmaku od  7-8 dana?

Kakva je to  glupost.? Ajde ne mora na svakih dva dana, ali brate, igras plej of na dve dobijene, i to se razvuce na tri nedelje, boze blagi kakve gluposti rade....

Sad su smanjili tj ubrzali. Nadam se da ako oba Večita dobiju sutra, ide još jedno pomeranje sa 13og na 10ti.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Moća said:

I uzima pare koje mu niko u Evropi ne bi dao.

Koja je to lova na ruke? Ozbiljno pitam, nisam ni znao da ih na koledžu plaćaju pa još i ozbiljno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...