Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

borca na kraju onaj glupav poraz u proslom kolu u baru kostao PO

u krugu sa SCderbijem i splitom imao je najbolji skor, odnosno kos razliku

 

steta, protiv zvezde u ovakvom stanju i momentu se moglo igrati

 

imam podeljena misljenja o sezoni

najvise pobeda do sad u aba, izbegnuta je ona gola borba za opstanak

sa druge strane siguran sam da mijatovic nije izvukao ni priblizno koliko se moze iz ove grupe igraca

 

borac mora pod hitno da promeni neke stvari u organizaciji kluba, marketingu, hali, a i treneru, odnosu prema (narocito mladim) igracima, inace se bojim da ce ovo preci u apatiju i ispadanje iz aba, a posle ce biti pakleno tesko da se vrati

borac ima jedinstvenu priliku da se nametne kao 3/4 klub u srbiji i da u nekoj meri i obliku prevazidje strogo lokalne okvire

bez toga, kad tad sledi povratak na kls nivo

Link to comment

Luka MVP ima 27 god jbt, mislio sam da ima 37

 

onda ok, dobar potpis Valencije, pogotovo ako se okreću Uleb Cupu

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Zar nije neko lupio "veto" na Dubai u ABA?

buducnost i partizan ali bice to kratkog veka

Link to comment

Mislim da niko nije lupio veto, nego su ostali suzdrzani u glasanju.

 

ABA je tu odradila neke poslove preko reda, trebalo da je da se promeni oblik pravnog lica lige, izmeni statut i u njemu uvede 16 ekipa prve lige, pa tek onda da se primi Dubai, a oni su prvo primili Dubai i dogovorili sve, a tek posle to pravno resavali. Ako su opste i resili.

Link to comment
45 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zar nije neko lupio "veto" na Dubai u ABA?

Partizan i Budućnost su mogli da glasaju protiv da su se stvarno protivili ulasku Dubaija u ABA, ali su ostali suzdržani i time prećutno dali saglasnost za učestvovanje.

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, goofs said:

Mislim da niko nije lupio veto, nego su ostali suzdrzani u glasanju.

 

ABA je tu odradila neke poslove preko reda, trebalo da je da se promeni oblik pravnog lica lige, izmeni statut i u njemu uvede 16 ekipa prve lige, pa tek onda da se primi Dubai, a oni su prvo primili Dubai i dogovorili sve, a tek posle to pravno resavali. Ako su opste i resili.

 

lol da, sigurno su u pitanju bila neslaganja oko proceduralnih detalja, a nema vecih legalista od bokana i ostoje.

100% su se neke pare delile ispod stola, pa su ova dvojica saznali da su zakinuti.

Link to comment

Suzdrzan je isto ko da si za samo je razlika da ce Tegi za deset godina moci da mase papirom u kom pise da je Zvezda glasala za, a Partizan nije 🤣

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

E, Bokan nije bio suzdržan kao Ostoja nego se nije pojavio i sada tvrdi da odluka po statutu nije validna u tom slučaju. Al i on kao i Ostoja tvrdi da nije protiv ulaska Dubaija i pominje redosled poteza o kome je pričao goofs, tako da igra Dubai 100%, a ovo je neko lokalno pilićarenje. Moguće da njega žulja i taj ulazak studentskog centra u vlasnički strukturu koji je odložen ili samo hoće neku lovu sa strane. 

  • +1 2
Link to comment

Sledeće godine će morati i Vošu da ubace medju vlasnike 😎

 

Šta se desilo sa Zlatiborom? -24. Totalni raspad.

Gomila ljudi u Nikšiću, Imali smo i +16, na kraju samo +5. Dobro, prolazimo ovo relativno lako. 

 

Ako Podgorica ne pokvari zabavu biće zanimljivo finale Spartak - Voša.

Edited by Nevernik
Link to comment
2 hours ago, Nevernik said:

Šta se desilo sa Zlatiborom? -24. Totalni raspad.

 

Nista,kako treniraju takvi su im i rezultati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...