Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

10 minutes ago, vookela said:

Laičko pitanje - koje su šanse i šta treba da se desi da Vojvodina uđe u ABA iz ABA 2 ?

Čitao sam da ima 100 nekih pravila, ali mi lakše da ovde to neko sublimira u 2 rečenice.

 

Blagodarim unapred.

 

Do ove sezone pravilo je bilo da u aba ne može da igra više od 5 srpskih klubova, a to znači da bi Voša (ako uzme aba 2) morala u baraž sa najlošijim srpskim timom iz aba lige (sada je to fmp). Međutim postoje najave da će se aba sledeće sezone proširiti na 16 klubova (ako uđe Dubaji), pa bi u tom slučaju verovatno bilo dozvoljeno da Srbija ima 6 klubova, a to znači da je Voši dovoljno da bude šampion aba 2.

Edited by Nikodije
  • Hvala 1
Link to comment

Smejao se gazda kluba, kaže šalju mi rešenja da se ubiješ. (Kao ovo gore npr) bolje on napravio preko AI-ja nego šta mu šalju.

 

Biće neki Falcon jebi ga.

  • +1 1
Link to comment

ceda i futura ko i partizan nikakve akcije samo silovanje igre i besomucne izolacije, samo na daleko nizem kvalitetu jelte, ipak su kkp-ovi igraci placeni 5 puta vise..:fantom:

  • +1 3
Link to comment
Just now, Shaq said:

ceda i futura ko i partizan nikakve akcije samo silovanje igre i besomucne izolacije, samo na daleko nizem kvalitetu jelte, ipak su kkp-ovi igraci placeni 5 puta vise..:fantom:

shakila vrati se na analizu semafora na stadionu rajko mitic

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Nikita je baš uozbiljio FMP. Cele sezone su divlja banda, sad su konačno počeli da liče na košarkaški tim.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...